Bezpieczeństwo - nie pozwól byś stał się ofiarą...
Bezpieczeństwo - nie pozwól byś stał się ofiarą przestępstwa.

Bezpieczeństwo - nie pozwól byś stał się ofiarą przestępstwa.

Ostatnio prezentowaliśmy "gadżety szpiegowskie" - zapewniające dowody popełnianych oszustw, przestępstw lub umożliwiające lokalizację np. zagubionych dzieci czy skradzionych przedmiotów.

Kwestia "szpiegowania" ma dwie strony. Dobrze użyte gadżety będą zapewniać niezbędną pomoc, ale jest też ciemna strona medalu. Osoby o złych intencjach mogą wyrządzać szkody, używając podobnych urządzeń (lub nawet bez nich!)

Dlatego zaprezentujemy kolejne 3 gadżety, ale tym razem - obronne! Ochronią one przed nieuczciwym, bezpodstawnym szpiegowaniem. Pozwolą też zabezpieczyć majątek, prywatność i zapewnić bezpieczeństwo sobie i swoim najbliższym.

Kamera obrotowa do domu – pozwala kontrolować wydarzenia podczas Twojej nieobecności: w domu, biurze, warsztacie itp. Obsługiwana jest przez internet z dowolnego urządzenia, więc łatwo sprawdzić obraz w każdej chwili! Kamera może być montowana na ścianach czy sufitach. Działa także w ciemności. Łatwo ją ukryć: między kwiatkami, za książkami itp. Przydatna kiedy np: chcemy podpatrzeć zachowanie nowej niani / mamy wrażenie, że pod naszą nieobecność ktoś chodzi po domu albo chcemy skontrolować zatrudnionych pracowników!

Czujnik ruchu z powiadomieniami służy do ochrony naszej własności. Każdy chyba słyszał o przypadkach okradania piwnic, garaży czy domków działkowych. Czujnik ruchu zapobiega takim przypadkom. Umieszczony na ścianie zarejestruje ruch (działa też w ciemności) i natychmiast zadzwoni na wprowadzony wcześniej numer. Dzięki temu nie tylko ostrzeże nas przed niebezpieczeństwem i pozwoli na szybką reakcję, ale też stanie się się mini podsłuchem (wystarczy nie kończyć połączenia z czujnikiem) i pomoże zorientować się, co dzieje się w zagrożonym miejscu.

Laserowy wykrywacz podsłuchów i kamer to wyspecjalizowane narzędzie. Ma trochę inne zastosowanie niż poprzednie produkty. Wykrywacz podsłuchów przyda się, kiedy zachodzi potrzeba konkretnej ochrony... informacyjnej! Jest stworzony dla osób poważnie obawiających się nielegalnego i nieetycznego szpiegowania. Wykrywacz przyda się osobom, które dysponują cennymi informacjami (np. biznesmenom, redaktorom). Zapewni spokój każdemu (np. ofiarom stalkingu), kto obawia się szpiegowania w osobistej strefie życia (np. podsłuchów w domu). Wykrywacz może też zapewnić poczucie bezpieczeństwa podczas rozmów na osobiste, trudne lub branżowe tematy.

Znajdujesz się w jakiejkolwiek sytuacji wymagającej zastosowania tak wyjątkowych rozwiązań i narzędzi? Trafiłeś we właściwe miejsce. Okazik oferuje odpowiedni sprzęt – na żadnym innym portalu nie znajdziesz tak dobrej jakości i jednocześnie tak atrakcyjnej ceny! Pamiętaj też, że nasz sprzęt można łączyć – by uzyskać lepsze, silniejsze zabezpieczenia. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z ofertami i życzymy bezpieczeństwa i spokoju.

 

Jeżli natomiast to TY musisz odkryć prawdę lub zdobyć dowody to zapraszamy do poprzedniej notki!

r e k l a m a