W Max Kuchnie sprzęty Gorenje kupujesz od 1 zł!
W Max Kuchnie sprzęty Gorenje kupujesz od 1 zł!

W Max Kuchnie sprzęty Gorenje kupujesz od 1 zł!

Premiowane zestawy AGD Gorenje – kupuj taniej w Max Kuchnie

W promocyjnej ofercie Max Kuchnie „Kup taniej w zestawie” zyskujemy gwarantowany rabat na najtańsze z urządzeń Gorenje kupione w komplecie. Do wyboru mamy dwa warianty zestawów: 4+1 i 3+1, a na im więcej sprzętów się zdecydujemy, na tym większą zniżkę możemy liczyć. Zestawy możemy tworzyć sami, ale możemy też skorzystać z gotowych propozycji przygotowanych przez specjalistów AGD z Max Kuchnie. A jakie rabaty przysługują nam w poszczególnych opcjach?

Zniżki na AGD Gorenje – ile można zaoszczędzić

Przy zakupie zestawów AGD marki Gorenje sieć Max Kuchnie oferuje nam rabat na najtańszy z produktów. Jego wysokość zależna jest od liczby urządzeń, które kupimy w komplecie. Ile zatem możemy zyskać?

Sprzęty Gorencje w zestawach 4+1

Dokładnie złotówkę zapłacimy za najtańsze z urządzeń Gorenje, jeżeli zdecydujemy się na zakup zestawu złożonego z 5 sprzętów. Za 1 zł możemy zgarnąć na przykład mikrofalówkę do zabudowy czy stylowy okap kominowy.

AGD Gorenje w zestawach 3+1

Wybierając opcję 3+1, na najtańsze z urządzeń otrzymamy aż 65-procentowy rabat. Ze zniżką kupimy chociażby okap kominowy, płytę gazową czy płytę indukcyjną.

Ale to nie jedyny bonus, jaki możemy zyskać w tej promocji. Gwarancję na większość sprzętów AGD Gorenje zakupionych w salonach Max Kuchnie możemy bezpłatnie przedłużyć do 5 lat.

Urządzenia Gorenje w salonach Max Kuchnie

Studia Max Kuchnie zapewniają nam dostęp do szerokiej oferty sprzętów marki Gorenje – znanego i cenionego w całej Europie producenta AGD. Wyróżnia ją wysoka jakość produktów oraz oryginalne wzornictwo. Jedną z charakterystycznych kolekcji marki Gorenje jest seria Retro, którą tworzą sprzęty o wyjątkowym designie, idealnie wpisującym się w styl kuchni vintage.

W studiach Max Kuchnie czeka na Ciebie cała kuchnia

Sieć salonów kuchennych Max Kuchnie tworzy już ponad 300 studiów działających na terenie całej Polski. We wszystkich studiach skorzystamy z promocji „Kup taniej w zestawie”, we wszystkich także w pełni urządzimy kuchnię, korzystając z pomocy specjalistów od projektowania kuchennych wnętrz i mebli do zabudowy na wymiar, zlecając realizację projektu, ale i kupując urządzenia AGD od renomowanych producentów, dekoracyjne dodatki, oświetlenie czy kuchenne akcesoria. To niezawodny sposób na to, by całą kuchnię urządzić w jednym miejscu, oszczędzając przy tym czas i pieniądze.

r e k l a m a