Gdzie spędzić sylwestra 2018/2019?
Gdzie spędzić sylwestra 2018/2019?

Gdzie spędzić sylwestra 2018/2019?

Do Sylwestra zostało już coraz mniej czasu. Jak co roku pojawia się dylemat jak spędzić ten wyjątkowy czas? Standardowo na Sylwestra spotykamy się ze znajomymi na licznych domówkach, witamy nadejście Nowego Roku na koncertach i pokazach fajerwerków w centrach miast czy chodzimy na wystawne bale. My zachęcamy Was do bardziej podróżniczego podejścia do tematu. Wybraliśmy kilka szczególnych miejsc, w których z różnych względów noc sylwestrowa będzie niezapomnianym wydarzeniem w Waszym życiu.

Sylwester w Paryżu

Paryż to jedno z najpiękniejszych i najchętniej odwiedzanych miast świata. Co roku na słynnych Polach Elizejskich odbywa się huczne powitanie Nowego Roku. Proponujemy połączyć zwiedzanie stolicy Francji z obchodami tego wyjątkowego dnia. Podczas wycieczki będą mieli Państwo okazję poznać najpiękniejsze zakątki Paryża oraz poczuć klimat miasta i jego mieszkańców na wspólnej sylwestrowej zabawie pod gołym niebem.

Sylwester Na Promie

Tego jeszcze nie graliśmy - sylwester na statku! A może by tak rzucić wszystko i pojechać.. no może tym razem nie w Bieszczady, ale nad morze? A w zasadzie nawet nie nad morze a wycieczkę PRZEZ morze? Tak, tak - tym razem proponujemy zupełnie coś nowego - sylwestrowy rejs przez Bałtyk zakończony powitaniem Nowego Roku na statku! Odkryjcie z nami niedoceniane turystycznie, a jakże piękne Ryge, Sztokholm i Wilno. Odwiedzimy trzy kraje i trzy różne kultury.

Sylwester All inclusive w Egipcie

Egipt posiada szeroką ofertę wypoczynku aktualną przez 365 dni w roku. Egipskie kurorty oddalone są od Europy o niecałe 5 godzin lotu. Szczególnym powodzeniem wśród spragnionych słońca turystów cieszą się jesienią i zimą. Nawet wtedy temperatura nie spada tutaj poniżej 20°C. Choć Morze Czerwone oddalone jest od równika o ponad 3000 km jest ono jednym z najcieplejszych mórz świata. Proponujemy spędzić ten wyjątkowy, sylwestrowo-noworoczny czas na piaszczystych egipskich plażach. Każdemu przyda się odrobina ciepła, słońca i odpoczynku od codzienności w ekskluzywnym hotelu w wygodnej formule All inclusive

Sylwester w Zakopanem

Żadna lista najlepszych miejsc na sylwestra nie jest kompletna bez zimowej stolicy Polski. Okoliczne ośrodki narciarskie oferują wszystko to, czego potrzebują fani sportów zimowych: świetne trasy – idealne zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych – naśnieżanie i komfort jazdy. Ale warto spędzić sylwester w Zakopanem, nawet jeśli nie jeździsz na nartach ani desce. Tradycyjna zakopiańska architektura, śnieżne kuligi i grzane wino popijane w rytm góralskiej muzyki – brzmi dobrze? W takim razie zacznij planować noworoczny wyjazd zanim wszystkie góralskie domki na sylwestra będą już zarezerwowane!

Sylwester nad morzem

Sylwester nad morzem również ma swój urok… Wystarczy wyobrazić sobie spacer brzegiem Bałtyku, szum fal i odbijające się w nich światła fajerwerków. Trudno o bardziej romantyczną scenerię. Nie czekaj więc i zacznij szukać sylwestrowych noclegów nadmorskich kurortach.

Sylwester to jedyna taka noc w roku, noc pełna wrażeń, nadziei i nowego początku. Mam nadzieje, że moje propozycje przypadną Ci do gustu i pomogą w wyborze oferty dzięki, której pożegnasz stary rok w jedyny w swoim rodzaju sposób i będzie to wyjątkowa noc.

Udanej zabawy!

r e k l a m a