Zakupy świąteczne na Okaziku
Zakupy świąteczne na Okaziku

Zakupy świąteczne na Okaziku

Nadchodzące święta niosą atmosferę magii, bliskości i przyjaźni. Ale aby święta były prawdziwie nastrojowe i magiczne, niezbędna jest odpowiednia dekoracja. Dla mnie święta to wyzwanie. Przygotowanie odpowiednich, niebanalnych ozdób świątecznych wcale nie jest łatwe. Nieraz z zazdrością patrzyłam na domy koleżanek i sąsiadek, przystrojone pięknie a jednocześnie niebanalnie. W sklepach dostępne są najróżniejsze produkty, ale często są one niemalże identyczne a dodatkowo – drogie. Chciałam udekorować moje mieszkanie i ogród w niezwykły sposób, oraz niezbyt kosztownie. Było to trudne, dopóki w internecie nie natknęłam się na świetny portal: Okazik.pl! Okazik oferuje ogromną ilość produktów różnego rodzaju, w niezwykle niskich cenach. Rabaty na portalu są wyjątkowo atrakcyjne, dzięki czemu za małe pieniądze można kupić produkty i usługi o bardzo dobrej jakości.

Ja postanowiłam zamówić ozdoby świąteczne. Niektóre z nich od razu wpadły mi w oko. Moim pierwszym zakupem na portalu były zewnętrzne lampki LED. W moim ogrodzie rosną dwa piękne świerki, które aż „proszą się” o świąteczne dekoracje. Dlatego uznałam że, światełka świąteczne w kształcie sopli będą idealne. Biały kolor światła pięknie komponuje się z zielenią gałęzi. Diody LED jako akcesoria elektryczne do domu, są wyjątkowo energooszczędne, zużywają małą ilość prądu, więc dłużej mogę cieszyć się pięknym blaskiem oświetlenia, przy jednocześnie niskich kosztach.

Jako że byłam bardzo zadowolona z zakupionych lampek, kolejnym razem zdecydowałam się od razu na kilka produktów. Zamówiłam na Okaziku: dekoracyjną poduszkę na święta, komplet świątecznych bombek oraz tańczącą, śpiewającą choinkę. Wszystkie te elementy ozdobne wybrałam ze względu na ich oryginalność i niepowtarzalny charakter. Pierwszym zrealizowanym zamówieniem były bombki. Kurier przyniósł mi dwa komplety dekoracyjnych matowych bombek: białe i czarne. Mam taki zwyczaj, że co roku kupuję nowe ozdoby choinkowe, by aranżacja mojego świątecznego drzewka nie była nudna. Bombki wybrałam jako ozdoby klasyczne a jednocześnie niezwykłe. Białe i czarne, o matowym połysku, ze srebrnymi napisami o świątecznej tematyce, wyróżniały się spośród innych produktów tego typu. Natomiast dekoracyjna poduszka świąteczna urzekła mnie dowcipnym napisem. Od razu pomyślałam, że będzie dyskretnym, a przy tym wygodnym elementem przypominającym o nadchodzących świętach. Ostatnim wybranym przeze mnie produktem, a zasługującym na specjalną uwagę, jest tańcząca, śpiewająca i świecąca choinka z migającą gwiazdką. Drzewko (sztuczne, stożkowe) , przed włączeniem stanowi normalną dekorację świąteczną. Natomiast po włączeniu ożywa, śpiewa, tańczy i rozbawi nawet największego ponuraka.

Dzięki ofercie z portalu Okazik, w tym roku mój dom jest ozdobiony świetnymi, a przy tym niedrogimi dekoracjami. Moje pierwsze zakupy na Okaziku naprawdę się udały, jestem pewna że od tej pory będę stałą klientką tego portalu.

r e k l a m a