Wizyta przedstawiciela Google Polska i internetowych...
Wizyta przedstawiciela Google Polska i internetowych rewolucji  w biurze Okazika.

Wizyta przedstawiciela Google Polska i internetowych rewolucji w...

Portal Okazik.pl dokłada wszelkich starań, by rozwijać się coraz szybciej i wielokierunkowo. Obserwujemy wzrost zainteresowania naszym portalem w sieci, a co za tym idzie obsługujemy coraz więcej klientów. Nasi pracownicy osiągają wyznaczone wcześniej ambitne cele, a po ich zrealizowaniu stawiają sobie kolejne. Dzięki temu rozwój portalu Okazik.pl to proces stały. W dniu 19 lipca 2017 roku okazało się, że nasz portal, zanotował wzrost popularności wśród nowych klientów i wciąż dociera do coraz szerszego grona odbiorców. Zainteresował również jeden z największych serwisów na świecie, bowiem w naszym biurze zagościł przedstawiciel Google i internetowych rewolucji.

Chcąc, aby nasz portal działał jak należy czyli sprawnie i szybko, polecił nam korzystanie z najnowszych rozwiązań technicznych. Dlatego nieobce są nam narzędzia sieciowe używane przez Google takie jak np.: google analitics, google adsens czy webmastertools.

Portal Okazik.pl systematycznie poszerza swoją ofertę i na bieżąco wdraża wszystkie nowe i skuteczne rozwiązania. Naszym celem jest komfort potencjalnego klienta, dlatego każdy odwiedzający naszą stronę może ją wygodnie obejrzeć na dowolnym urządzeniu posiadającym przeglądarkę internetową np. komputerze , tablecie czy telefonie. Dla nas oznacza to natomiast sporo pracy: by strona była responsywna, trzeba użyć odpowiednich narzędzi. Nasza załoga dokłada wszelkich starań by portal Okazik.pl rozwijał się w każdym kierunku, dzięki czemu w sieci jesteśmy coraz bardziej rozpoznawalną marką.

Google przez najbliższe 3 miesiące będzie bezpłatnie wspierać nasz portal jak i nasz zespół udzielając porad, ucząc nowych rozwiązań technologicznych oraz użytkowania instrumentów, które mogą nam pomóc w dalszym rozwoju.

Część narzędzi zostało już zaimplementowane na stronie, a poprawki i sugestie ze strony Google wprowadzane są codziennie na naszym portalu. Nieustannie staramy się, by standard naszych usług wzrastał, a portal funkcjonował sprawnie i bez zarzutu.

To właśnie działania naszej kreatywnej załogi sprawiają, że Okazik.pl rozwija się w szybkim tempie. Coraz częściej dostrzegają nas najbardziej znane firmy oraz media między innymi wspomniane już Google Polska, PayU, Polsat czy radio RMF. Fakt ten powinien też przekonać wszystkich potencjalnych klientów (a także partnerów!), że jesteśmy firmą wiarygodną, profesjonalną i że warto korzystać z naszych usług lub podjąć współpracę!

r e k l a m a