W nowy sezon z przytupem
W nowy sezon z przytupem

W nowy sezon z przytupem

W nowy sezon po wakacjach Okazik.pl wkracza z przytupem! Nie zwalniamy tempa i kolejnymi decyzjami biznesowymi pragniemy ugruntować swoją pozycję na rynku internetowych zakupów grupowych.

 

Ważnym krokiem było przejęcie przez nasz portal serwisu CwanyLis.pl. Jest to wyszukiwarka, która porównuje i wybiera spośród internetowych promocji te najlepsze! Zabieg polega na zestawieniu produktów i usług finansowych w jednym miejscu by ułatwić podjęcie decyzji zakupowej klientowi. Zanim coś kupisz, tropisz i węszysz w internecie, aby wybrać najlepszą ofertę? Z CwanyLis.pl możesz usiąść wygodnie w fotelu i napić się kawy, a on zrobi to za Ciebie! Oszczędzasz czas, który dotąd poświęcałeś na wertowanie stron internetowych i gubienie się w gąszczu ofert, a zyskujesz pewność prawidłowego wyboru z opcji dostępnych na jednej platformie.

CwanyLis.pl prezentuje gatunek mieszany i nieco innowacyjny. To połączenie doradcy internetowego i platformy zakupowej. A to co go wyróżnia to obiektywne recenzje, rzetelne opisy, dobre ceny, a przede wszystkim starannie dobrana oferta. Pracujące w nim grono specjalistów wie na co zwracać uwagę przy poszukiwaniu produktów i usług, aby zasłużyły na zainteresowanie klientów :)

Po upolowaniu produktów możesz być pewien, że CwanyLis.pl dokładnie sprawdzi promocje, aby Cię utwierdzić w przekonaniu, że dostaniesz:

  • modne gadżety w najlepszej cenie
  • dokładnie takie usługi finansowe, jakich potrzebujesz
  • sprawdzone produkty od solidnych dostawców – lisi węch jest szczególnie wyczulony na azjatycką jakość ;)

 

Ponadto Okazik.pl odnotował roszady personalne. Do grona współpracujących dołączyli Marek Pałys - były pracwnik Groupon Poland piastujący stanowisko Head of Groupon Goods, a obecnie Product Strategist w Startup Development House oraz Alexsander Stasiak - założyciel i CEO z Startup Development House. Startup Development House to młody kilkuosobowy polski start-up specjalizujący się w:

- Product strategy,

– Branding and identity,

– User experience and user interface design,

– Prototyping,

– Web development.

r e k l a m a