Tanie wakacje w Polsce i zagranicą all inclusive - gdzie...
Tanie wakacje w Polsce i zagranicą all inclusive - gdzie warto pojechać za małe pieniądze? Tanie wakacje - marzenie niejednej rodziny. Jeśli coś jest tanie, z reguły kojarzy nam się z niską jakością. Okazuje się jednak, że możemy spędzić w Polsce bajkowe

Tanie wakacje w Polsce i zagranicą all inclusive - gdzie warto...

Wakacje za niewielkie pieniądze w Polsce. Tak, to możliwe! W oczywisty sposób, jeżeli chcemy zapłacić za wakacje możliwie mało, musimy unikać miejsc modnych, reklamowanych i rekomendowanych. Ze względu na zainteresowanie, możemy się tam raczej spotkać z taryfą prawdziwe turystyczną. Pamiętajmy jednak, że nawet w pobliżu klasycznych kurortów, zaledwie kilka kilometrów dalej, znajdują się prawdziwe perełki wakacyjne, które nie cieszą się aż takim wzięciem, więc ich cena również będzie atrakcyjna.

Taniej nad morzem

Bukowo Morskie to znakomita propozycja dla osób ceniących ciszę, spokój i naturę, ale z drugiej strony dla ludzi lubiących aktywne spędzanie wolnego czasu. Maleńka miejscowość nie tętni być może życiem, nie ma dyskotek i wielu sklepów, a jednak piesze i rowerowe wycieczki, żeglarstwo, windsurfing, spacery po plaży lub wygrzewanie się na gorącym i żółtym piasku za mniejsze niż w kurortach pieniądze, ma swoje niezaprzeczalne plusy. Pamiętajmy, że nieopodal znajduje się również jezioro Bukowo, które stanowi ciekawą alternatywę dla morskiego odpoczynku. Jeśli zaś zatęsknimy za zgiełkiem kurortu, możemy wybrać się na wycieczkę do pobliskich Dąbek.

Góry na każdą kieszeń

Najtańszym rejonem turystycznym w Polsce pozostaje Podkarpacie. Jeżeli wybierzemy się w Bieszczady i poszukamy prywatnej kwatery, omijając hotele, mamy szanse na atrakcyjne cenowo wakacje w malowniczym zakątku. Pamiętajmy jednocześnie, że Bieszczady to nie tylko Polańczyk czy Ustrzyki. Na swoją bazę wypadową warto wybierać mniejsze wioski takie jak Baligród, Zatwarnica czy Bukowsko. Warto wspomnieć, że w tym rejonie na stałym poziomie, od lat pozostają również turystyczne atrakcje.

Nad jeziorem - gdzie taniej?

W przypadku słodkiej wody również mamy alternatywę w stosunku do dość drogich regionów takich jak Mazury czy Kaszuby. Warto być może pojechać odrobinę dalej, by wakacyjne ceny nie zdemolowały nam portfela. Dobrą alternatywą jest Suwalszczyzna, oczywiście z zastrzeżeniem, że będziemy omijać najbardziej znane miejscowości. Jeśli zaś chodzi o Kaszuby, mniej zatłoczonym i zarazem tańszym miejscem będzie pojezierze Brodnickie w województwie kujawsko-pomorskim. Raj dla wędkarzy, a jednocześnie Brodnicki Park Krajobrazowy z siedzibą w Grzmięcy. Czekają tam na nas szlaki turystyki pieszej, rowerowej, wodnej i konnej. Chorwacja autokarem 2019,all inclusive,last minute,Albania,wczasy,samolotem,Bułgaria,Czarnogóra,Włochy,Węgry,apartamenty,wakacje nad morzem,Makarska,tanie noclegi,Złote Piaski,Budwa,dojazd własny,autokar,Słowacja,hotele spa, wellness
Najlepsze Oferty Last Minute 2019! Wakacje: Albania, Bułgaria, Chorwacja, Czarnogóra, Włochy, Węgry. Wczasy autokarem, samolotem i z dojazdem własnym. Hotele All Inclusive przy plaży z basenem. Apartamenty bez wyżywienia. Wycieczki: Dubrownik szlaki turystyki pieszej, rowerowej, wodnej i konnej.

Pozostałe oferty last minute

Wyjazdy na Święta i Sylwester


  

r e k l a m a