Świąteczna reklama portalu Okazik.pl w Tele5
Świąteczna reklama portalu Okazik.pl w Tele5

Świąteczna reklama portalu Okazik.pl w Tele5

Telewizja to wciąż silne medium, które codziennie trafia do milionów widzów. Chcąc dotrzeć do szerszego grona odbiorców, Okazik.pl nawiązał współpracę z kanałem Tele5, który w okresie przedświątecznym będzie emitował reklamę portalu w przerwach między programami.

 

Bogata oferta programowa Tele5 ma charakter rozrywkowy. Duża dawka humoru, dobrych filmów oraz ulubionych seriali relaksuje codziennie około 21 milionów Polaków. Dopełnieniem umilania wolnego czasu od kilku dni jest reklama portalu Okazik.pl, która zachęca do odwiedzenia portalu w celu poszukania świątecznych inspiracji.

 

Reklama została przygotowana przez grafika portalu, który dokonał wszelkich starań, by zmieścić maksimum świątecznej atmosfery w kilkusekundowej animacji. Urocza grafika w połączeniu z przyjemną melodią i dynamicznym finałem tworzą całość, która jest kwintesencją przedświątecznego czasu na portalu Okazik.pl.

 

Po ciężkim dniu włącz Tele5 i wypatruj reklamę z prezentem, wybuchającym mnóstwem pomysłów na święta. Odwiedź koniecznie naszą stronę, gdzie czekają na Ciebie prezenty, akcesoria bożonarodzeniowe, kuchenne, pobyty świąteczne i inne pomysły na to, by tegoroczne święta były rodzinne, magiczne, pełne relaksu i dobrego humoru.  

 

żródło grafiki: www.tele5.pl

r e k l a m a