Rozwijamy: portal Okazik, oferty a także zespół!
Rozwijamy: portal Okazik, oferty a także zespół!

Rozwijamy: portal Okazik, oferty a także zespół!

Wszyscy klienci oraz osoby które czytają naszego bloga wiedzą, że Okazik nie przestaje się rozwijać. Zwiększanie liczby i różnorodności ofert jest ważnym elementem naszej pracy (jak choćby przygotowywany dział outlet). Chcemy by każdy, kto zajrzy na naszą stronę, znalazł coś odpowiedniego dla siebie: czy to w dziedzinie turystyki czy produktów.

Jednak dla naszego zespołu wiąże się to ze wzmożonym wysiłkiem. Handlowcy pracują pełną parą, zdobywając dla Was mnóstwo świetnych i atrakcyjnych cenowo ofert, a copywriterzy dokładają wszelkich sił, by dokładnie je opisywać, tak, by jak najwierniej oddać charakter produktu, warunki wycieczki czy usługi. Zajmuje to sporo czasu, więc Okazik zatrudnia już kilku copywriterów – niedawno do naszego zespołu dołączył kolejny i jest bardzo zadowolony z nowej pracy. Istnieje możliwość dalszego rozwoju naszego zespołu: cały czas możemy zatrudnić kolejną, chętną osobę! Jeżeli dobrze czujesz się w pisaniu tekstów, masz tak zwane lekkie pióro oraz nie przeraża Cię wizja samodzielnego tworzenia tekstów - to może być szansa dla Ciebie!

Do zadań copywriterów należy tworzenie różnych ofert. Są to oferty turystyczne wyjazdów w obrębie Polski, np. wyjazd do Krakowa, albo zagranicznych – jak wypoczynek w Egipcie. Istotne jest także tworzenie ofert produktowych: które bardzo różnią się między sobą. Mogą to być przykładowo: plecak taktyczny, trampolina ogrodowa, fidget spinner czy zegarek szpiegowski. Ich różnorodność jest ogromna! Zdarzają się także szczególne oferty produktowe: erotyczne – jak choćby seksowna bielizna. Ostatni typ ofert z jakim muszą sobie radzić nasi copywriterzy to usługi – także o bardzo dużym zróżnicowaniu, mogą one dotyczyć wielu dziedzin życia. Przykładami takich ofert mogą być: muzykoterapia, super przygoda - lot swobodny lub zabieg kosmetyczny (ten ostatni typ ofert usługowych pojawia się najczęściej).

Do obowiązków copywriterów należy też pisanie bardziej przyziemnych ofert: opisujemy np. modne buty, rower miejski lub małe AGD takie jak czajnik bezprzewodowy itp. Jeśli więc czujesz, że pisanie takich ofert nie będzie dla Ciebie stanowiło problemu, czujesz się pewnie w takiej pracy i chciałbyś spróbować swoich sił, to zapraszamy do kontaktu (dane naszej siedziby znajdują się na dole strony głównej Okazik.pl, w oddzielnej zakładce). Osoby kreatywne, niebojące się komputera – a zwłaszcza klawiatury – będą mile widziane!

r e k l a m a