Pomysł na wieczór Andrzejkowy
Pomysł na wieczór Andrzejkowy

Pomysł na wieczór Andrzejkowy

Nic tak nie poprawia humoru jak dobra zabawa. Zbliżają się Andrzejki, jedna z najpopularniejszych okazji do hucznej zabawy. Masz już plany na tą wyjątkową noc? Oczywiście jest wiele sposobów na spędzenie miło tego wieczoru.

Można zaprosić najbliższych przyjaciół i zorganizować domówkę andrzejkową pełną magii i szampańskiej zabawy do rana. Aby przygotować dla swoich gości niezapomniany wieczór pełen atrakcji, musisz pamiętać o kilku popularnych wróżbach :

1. Lanie wosku przez dziurkę to najbardziej znana wróżba, zatem przygotuj wosk, klucz oraz naczynie z zimną wodą

2. Do kolejnej zabawy potrzebne będą Ci papier, nożyczki do wycinania kształtów oraz szpilki. Z papieru wytnij kształt serca i napisz na jednej ze stron żeńskie imiona oraz na drugiej męskie imiona. Zadaniem uczestników będzie trafić w jedno z imion. To głównie zabawa dla singli, jednak może w niej wziąć udział każda para z poczuciem humoru

3. Przygotuj jabłko dla swoich gości i zaproponuj zabawę podczas, której należy obrać owoc ze skórki i wyrzucić za siebie. Z rozrzuconych ostrużyn spróbujcie odczytać inicjały ukochanej bądź ukochanego.

To tylko kilka propozycji gier i wróżb, możecie wykazać się kreatywnością i wymyślić zabawy własnego autorstwa. Zanim jednak podejmiesz gości zadbaj o odpowiedni wygląd byś czuła się fantastycznie. Idealnie sprawdzi się elegancka sukienka. Możesz też ustalić wcześniej określone dresscode np. stroje w kolorze czerni czy czerwieni.

Tej nocy szczególnie dobrze powinny bawić się wszystkie panny, które liczą na rychłe zamążpójście. To właśnie w andrzejki według tradycji powinny spotkać mężczyznę swojego życia. Oczywiście jeśli nie masz ochoty na towarzyskie spotkanie i pełen dom gości możesz spędzić ten wieczór kameralnie. Z najbliższą przyjaciółkom lub sama. Zasiądź w wygodnym fotelu z kieliszkiem dobrego wina i zajadając się lodami, obejrzyj cały sezon ulubionego serialu. Ja osobiście polecamy kultowy serial „Friend’s” wypełniony po brzegi humorem. Kto nie lubi takiego relaksu?

Mamy tez propozycje dla par, które już nie muszą szukać drugiej połówki. Spędźcie ten magiczny wieczór w blasku świec, a zamiast wróżb polecam karciane gry erotyczne.

Jeśli jednak szukasz pomysłu na wieczór andrzejkowy i nie masz ochoty sama niczego organizować to możesz skorzystać z oferty przygotowanej przez hotele. Tak się składa, że mamy oferty turystyczne na każdą kieszeń. Skoro tu trafiłeś to już wiesz lub dopiero się przekonasz, że dzięki okazikowi tanie weekendy w Polsce są możliwe. Co powiesz na magiczną noc nad morzem czy w górach? A może Ciechocinek ? Każda oferta zapewnia niezapomniany bal z pysznym jedzeniem i komfortowym pokojem do wypoczynku.

Zostało już mało czasu, więc spiesz się, wybierz opcje odpowiednią dla siebie i cóż.. baw się dobrze!!

Życzę udanego wieczoru andrzejkowego!!

r e k l a m a