Pomagamy zadbać o ogrody i balkony: by były piękne cały rok!
Pomagamy zadbać o ogrody i balkony: by były piękne cały rok!

Pomagamy zadbać o ogrody i balkony: by były piękne cały rok!

Jesień sprawia, że musimy pomyśleć o stanie naszych ogródków i balkonów. Jesienny czas to znacznie mniej pracy w ogrodzie, ale też pora, kiedy kwiaty i naturalna, piękna zieleń przestają zdobić nasze otoczenie. Musimy pożegnać się z nimi - na następne kilka miesięcy. Ale nie oznacza to, że nasze ogródki i balkony mają wyglądać szaro, smutno, nieładnie. Wcale nie musi tak być!

Pierwsza propozycja to ogrodowa rzeźba solarna. Pięknie dekoruje otoczenie, posiada też drugą funkcję. Rzeźba ma poręczne wymiary, więc może zdobić zarówno balkony, jak i wybrane miejsca w ogrodzie, na werandzie, itp.. Przedstawia ona uroczego, śpiącego na ażurowej kuli aniołka. W kuli umieszczono lampki LED (zasilane solarnie), które po zmroku automatycznie zaczną promieniować delikatnym światłem! Rzeźba anioła to udane połączenie: ozdoby zewnętrznej w klasycznym stylu oraz... nowoczesnej technologii!

Całoroczne ozdoby i dekoracje odwrócą uwagę od braku zieleni. Ozdobny wieszak do doniczek prócz pierwotnej funkcji, jest też ozdobą sam w sobie. Podczas zimnych miesięcy roku, uchwyt będzie zdobił otoczenie domu lub balkon, a wiosną i latem spełni swoją podstawową funkcję. Jeżeli jednak jesteś "sprytniejszy niż jesień", możesz ją nieco oszukać! Zamontuj uchwyt pod dachem (na balkonie, pod okapem, na werandzie itp.) i zawieś na nim... doniczki ze sztucznymi kwiatami, (bądź stylowymi lub świątecznymi ozdobami)!

Każdemu, kto dba nie tylko o wygląd, ale też o funkcjonalność kupowanych produktów spodoba się ławka zewnętrzna z metalu artystycznie giętego, dostępna w 2 modelach. Wygląda pięknie, a nawet magicznie: pałacowy (nieco bajkowy), elegancki styl jest niezwykły. Idealna do ogrodu, altanki, zmieści się też na balkonie. Usiądź na niej jesienią, by popatrzeć w niebo i pooddychać chłodnym, ale świeżym powietrzem. Natomiast zimą przekształć ławeczkę w uroczy stojak i postaw na niej małe rzeźby lub inne dekoracje!

Każdy kto opiekuje się roślinami doceni rękawice ogrodowe, które ochronią ręce podczas jesiennego sprzątania. Są podgumowane, prawa rękawiczka ma funkcyjne pazurki, a elastyczność zapewnia uniwersalny rozmiar. Sprawdzą się podczas prac porządkowych w ogrodzie, (a czasem także na balkonie), takich jak: obcinanie gałęzi, usuwanie zeschniętych badyli itp.. Estetyczny, jesienny ogród / balkon musi być nie tylko ozdobiony, ale też posprzątany!

Nie wszystko da się sprzątnąć za pomocą rąk. Prezentację kończymy produktem dla "posiadaczy ziemskich", gdyż ten przedmiot nie przyda się na balkonie. Łatwa w obsłudze kosa spalinowa (dostępne są 2 modele) może być używana przez każdego dorosłego: nawet przez niedoświadczoną osobę. Pozwoli pozbyć się szarej, martwej roślinności z naszego terenu oraz usunąć suche trawy i zarośla, tam gdzie kosiarka nie dociera lub nie daje sobie rady.

Produkty z Okazika pomogą państwu zadbać o estetyczny, jesienny ogród / balkon. Omówione dziś przedmioty mają szerokie spektrum zastosowania – każdy, kto dba o swoją prywatną przestrzeń zewnętrzną, znajdzie coś interesującego. Polecamy!

r e k l a m a