Polska jakiej nie znacie – najpiękniejsze miejsca w Polsce!
Polska jakiej nie znacie – najpiękniejsze miejsca w Polsce!

Polska jakiej nie znacie – najpiękniejsze miejsca w Polsce!

Nadszedł sezon wyjazdów i urlopów. Kto może, planuje wakacje, które są bardzo dobrym pomysłem: pozwalają oderwać się od codziennej rutyny, stresujących obowiązków oraz zrelaksować i uspokoić nerwy. Inne korzyści jakie dają takie wycieczki, to poznawanie nowych miejsc, ludzi, elementów kultury czy obyczajów.

Ostatnio coraz popularniejsze są wyjazdy zagraniczne. Mają one wiele zalet, więc nasz portal oferuje szeroką paletę wyjazdów za granicę. Mimo to, wypoczynek w Polsce jest równie atrakcyjny! Często nie zdajemy sobie sprawy, jak piękne i urocze zakątki znajdują się w naszym kraju. Polska jest przecież bogata i różnorodna pod wieloma względami. Dostęp do morza, różne pasma górskie, pojezierza i wiele innych pięknych miejsc!

Polecamy więc różne atrakcyjne wyjazdy – w granicach urokliwej Polski! Jednym z najbardziej lubianych miejsc do spędzania wakacji, jest wybrzeże Bałtyckie. Dlatego proponujemy letni wyjazd nad morze do Grzybowa – małej, spokojnej miejscowości, niedaleko Kołobrzegu. Natomiast miłośnikom większych miejscowości, proponujemy pobyt w Jastrzębiej Górze. Miejscowość jest atrakcyjna pod względem rozrywkowym, zaletą jest też bliskość półwyspu Hel!

Inne lubiane miejsca, to piękne, polskie góry. Chyba każdy Polak wie, jak wygląda krzyż na Giewoncie i majestatycznie Tatry! Aby uniknąć tłoku, zapraszamy na górskie wakacje do Białki Tatrzańskiej (jej urok można podziwiać na zdjęciu powyżej), w pobliżu Zakopanego. Kolejną atrakcyjną ofertą będzie wyjazd w góry do miejscowości Lądek Zdrój – nacieszycie się tam nie tylko górami, ale też pobytem w pięknej willi. Samo miasteczko jest niezwykle urocze i oferuje liczne atrakcje turystyczne. A dla osób znudzonych Tatrami, idealne będą Góry Sowie: pełne nieodkrytych tajemnic! Może to właśnie Ty odnajdziesz mityczny złoty pociąg?

Jeżeli jednak wolicie łączyć wypoczynek ze zwiedzaniem kulturalnych i historycznych miejsc i obiektów, to zapraszamy do wyjątkowych miast Polski. Wycieczka do Krakowa pozwoli bliżej zapoznać się z historią dawnej stolicy Polski i obejrzeć niezwykłe zabytki: siedziby dawnych królów, smoczą jamę i wiele innych. Następnym ciekawym pomysłem będzie wyjazd do Cieszyna: podzielonego rzeką na stronę polską i czeską. Transfer w obie strony jest niekontrolowany (strefa Schengen), dzięki czemu zwiedzamy i bawimy się w 2 krajach! Natomiast dla największych miłośników zwiedzania – zorganizowana wycieczka na Lubelszczyznę: 3 dni intensywnego programu turystycznego!

A jeżeli marzysz by po prostu wypocząć, jesteś znudzony morzem i górami: wybierz się na Mazury! Spokojny wypoczynek na Mazurach da okazję do licznych zajęć na świeżym powietrzu. Na łonie natury, w pięknym otoczeniu, z pewnością naładujesz akumulatory!

Nasza Polska jest bardzo urokliwym krajem, pod każdym względem: geograficznym, przyrodniczym, kulturalnym i historycznym. Zapraszamy więc do skorzystania z proponowanych, atrakcyjnych ofert wakacyjnych – wystarczy wybrać preferowane miejsce. A jeżeli chcielibyście Państwo wybrać jeszcze inne miejsce w Polsce – żaden problem - nasz portal oferuje ponad 150 różnych wyjazdów - licząc tylko te w obrębie kraju!

r e k l a m a