Okazikowe porady dla pań: jak poprawić życie miłosne!
Okazikowe porady dla pań: jak poprawić życie miłosne!

Okazikowe porady dla pań: jak poprawić życie miłosne!

Kiedy związek trwa już kilka lat, często zdarza się, że do sypialni wkrada się rutyna, następuje utrata spontaniczności i tego charakterystycznego "dreszczyku podniecenia", jaki ogarniał nas przy pierwszych spotkaniach. Czy trzeba biernie godzić się na taki bieg rzeczy? Oczywiście że nie! Weź sprawę w swoje ręce i pokaż lubemu na co Cię stać! W jaki sposób? Otóż kluczem jest różnorodność, a w tej sferze sprawdza się też starodawne powiedzenie: „diabeł tkwi w szczegółach"!

Znacznie łatwiej namówić nowo poznaną osobę na jedno-nocne spotkanie, niż ponownie zafascynować męża czy partnera – zwłaszcza po wielu latach związku. Oto parę przydatnych drobiazgów i gadżetów, które odpowiednio użyte, podniosą atrakcyjność fizyczną każdej kobiety! Zacznijmy od podstawowego elementu: afrodyzjaki! Wykorzystaj ten stary i sprawdzony przez wieki sposób zwiększania atrakcyjności i wypróbuj specjalne kosmetyki: sól lub płyn do kąpieli z feromonami. Wystarczy wziąć gorącą kąpiel z ich dodatkiem, by poczuć, jak nasze ciało rozluźnia się, głęboko oczyszcza, a także nabiera pięknego aromatu – w tym także niewyczuwalnego zapachu pociągającego mężczyzn. Super pomysł na dyskretne zwiększenie swej atrakcyjności.

Makijaż może uczynić "cuda" z każdą twarzą – nie jest to żadna tajemnica. Nawet jeśli nie lubisz grubych "tapet", kolorowa szminka podkreśli i uwydatni Twoje usta. Ale mamy do zaproponowania coś lepszego niż zwykła pomadka. Sam makijaż można wykonać dowolnymi kosmetykami. Natomiast miłosna szminka: w eleganckim flakonie, ze sztyftem w kształcie męskiego przyrodzenia, jest zdolna wprawić w „odpowiedni” nastrój nawet zimny głaz!. Do wyboru wiele kolorów. Szminka jest wykonana bardzo elegancko, a jednocześnie prowokacyjnie i co najważniejsze: pięknie podkreśli wargi.

Co jeszcze wywołuje pociąg i zainteresowanie? Jest to rzecz jasna różnorodność - jak wspomniano na początku. Jeśli rutyna i nuda zabijają atmosferę w sypialni, wówczas… załóż perukę – zmień się w kogoś innego! Zmieniaj uczesanie, makijaż, ubranie i.... zachowanie! Do wyboru jest wiele możliwości: przebierz się za panią nauczycielkę, uczennicę, kobietę wampa, zdecydowaną bizneswoman lub wiejską, wstydliwą dziewicę. Możesz też umówić się na randkę ze swoim partnerem i przyjść na nią całkiem odmieniona. A jeśli chcesz zrobić jeszcze większe wrażenie - zakryj twarz ozdobną, ażurową maseczką. Jak wiadomo, wszystko co zakryte (nawet symbolicznie), staje się podwójnie ciekawe.

Skorzystaj z naszych rad i produktów, by zahipnotyzować swojego ukochanego, który zostanie dosłownie oczarowany i spełni niemal każdą Twoją prośbę. A jeśli chcesz jeszcze zwiększyć wrażenia – wyjmij swą specjalną szminkę i pomaluj nią usta przy swoim wybranku. Ten zachęcający gest wywoła natychmiastowe pierwotne lub ponowne zakochanie!

r e k l a m a