OKazik wspiera Marcina Rekowskiego REXA!
OKazik wspiera Marcina Rekowskiego REXA!

OKazik wspiera Marcina Rekowskiego REXA!

22 października 2016 r. na ring powraca Marcin Rekowski REX! OKazik.pl jest sponsorem utalentowanego polskiego boksera podczas walki w Wieliczce! Przeciwnikiem Rekowskiego będzie Krzysztof Zimnoch.
 
 
Bokser o pseudonimie Rex urodził się 10 stycznia 1978 w Kościerzynie. Prezentuje styl walki praworęczny i ma na koncie tytuł trzykrotnego amatorskiego Mistrza Polski w kategorii superciężkiej. Na zawodowstwo przeszedł w 2012 r. kiedy stoczył pierwszą zawodową walkę i w tym debiucie pokonał w drugiej rundzie przez techniczny nokaut Manuela Reussa.
Bilans jego walk zawodowych przedstawia się imponująco: na 20 stoczonych pojedynków odniósł 17 zwycięstw - w tym 14 przez nokauty, a wyższość przeciwnika musiał uznawać tylko trzykrotnie.
 
 
Underground Boxing Show VIII to legendarna impreza bokserska! Będzie to już ósma edycja gali, która ma miejsce 125 metrów pod ziemią, w Komorze "Warszawa" w zabytkowej Kopali Soli w Wieliczce. Wyjątkowy klimat, ciśnienie, temperatura i wreszcie walka wieczoru z pojedynkiem dwóch bokserów wagi ciężkiej składają się na niezapomniane przeżycia!
 
 
22 października Marcin Rekowski REX wraca na ring po kwietniowej porażce przez techniczny nokaut w 7 rundzie z Andrzejem Wawrzykiem podczas gali Polsat Boxing Night.
 
Czy będzie to powrót w wielkim stylu? Zapraszamy do wspólnego oglądania i kibicowania!

r e k l a m a