Okazik wprowadza nowe ułatwienia dla Klientów.
Okazik wprowadza nowe ułatwienia dla Klientów.

Okazik wprowadza nowe ułatwienia dla Klientów.

 Każdy kolejny rok przynosi nowe zmiany. Ważne jest, aby były to zmiany na lepsze. Postęp ułatwia życie, usprawnia funkcjonowanie w różnych dziedzinach. Dlatego zawsze trzeba pamiętać, by dbać o rozwój: własny, indywidualny, ale też w obrębie wykonywanych obowiązków – także zawodowych.

W siedzibie Okazika kilkanaście osób ciągle rozmyśla i analizuje nowe pomysły na to, jak ułatwić klientom korzystanie z portalu, jak sprawić by strona była jeszcze bardziej przejrzysta i przyjazna. Właśnie dlatego postanowiliśmy wprowadzić kolejne zmiany. Dzięki wspólnej pracy całego zespołu, klienci otrzymali możliwość łączenia przesyłek produktów od tego samego partnera. Takie rozwiązanie znacznie ułatwi zakupy i kwestię wysyłki. Po zamówieniu dwóch lub więcej produktów od jednego partnera, koszty przesyłki zostaną połączone we wspólną sumę, a zamówione produkty zostaną przesłane w jednej paczce – co zmniejszy ponoszone koszty! Dodatkowo, odebranie zbiorczej paczki zapobiegnie ewentualnym problemom z kilkoma kurierami lub listonoszami.

Na tym nie koniec wprowadzonych zmian! Aby ułatwić klientom dobór produktów od jednego partnera, przy wielu ofertach pojawiła się opcja: "oferty partnera Pokaż Wszystkie" (po lewej stronie ekranu). Ta nowa opcja pozwoli na sprawdzenie, czy dane produkty pochodzą od jednego partnera. Dodatkowo, często są to oferty z tej samej dziedziny co oglądany produkt i także mogą zainteresować klientów.

Ostatnim nowo wprowadzonym ułatwieniem na stronie, jest rozdzielenie działu Erotyka na podkategorie. Dział ten bardzo rozwinął się w ostatnim czasie i cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Systematycznie poszerzamy naszą ofertę, różnorodnych produktów erotycznych jest coraz więcej. Dla ułatwienia poszukiwań interesujących gadżetów, dział Erotyka podzielono na podkategorie. Znacznie łatwiej zorientować się w ogólnej ofercie, kiedy produkty są odpowiednio posegregowane.

Okazik dba o swój wielopłaszczyznowy rozwój. Naszą misją jest zapewnianie najwyższej jakości produktów i usług. Staramy się, by obsługa klientów przebiegała sprawnie i życzliwie. Duży nacisk kładziemy na poszerzanie oferty – dlatego dział handlowy zajmuje się doborem kolejnych produktów i usług, które będziemy mogli zaproponować naszym klientom. Zespół stara się o ciągły rozwój oferty o nowe elementy, które cieszą się dużym zainteresowaniem. Ekipa Okazika życzy przyjemnych i udanych zakupów – a także łatwiejszych, dzięki nowym udogodnieniom!

r e k l a m a