Okazik prezentuje: gadżety "szpiegowskie". Odkryj prawdę...
Okazik prezentuje: gadżety "szpiegowskie". Odkryj prawdę samodzielnie!

Okazik prezentuje: gadżety "szpiegowskie". Odkryj prawdę samodzielnie!

Technologia otacza nas z każdej strony. Ułatwia życie, ale może być też niebezpieczna – zależnie od sposobu życia. Nie da się jednak uciec od nowoczesnych wynalazków – więc dziś przedstawimy nieco kontrowersyjne gadżety: "szpiegowskie". Mogą być one bardzo pomoce, a czasem nawet ratować życie. Nieraz stanowią ostatnią "deskę ratunku" dla osób, które czują się oszukiwane, są krzywdzone bądź wykorzystywane i potrzebują dowodów prawdy.

Gadżety szpiegowskie – miniaturyzacja technologii i popularyzacja małej elektroniki sprawiła, że KAŻDY z Nas może mieć takie gadżety. Oferujemy kilka rodzajów urządzeń: ukryte dyktafony (w słuchawce bądź w pendrive) lub ukryte kamery (w brelokach albo OKULARACH!). Wystarczy dobrać odpowiedni do własnych potrzeb rodzaj. Takie urządzenia mogą bardzo pomóc nie tylko nam, ale też innym! Pozwalają potajemne nagrać np. rodzica bijącego dziecko czy pracodawcę krzyczącego na pracownika. Dzięki tym gadżetom pomożemy także sami sobie, kiedy to my padamy ofiarą cyklicznej przemocy czy nieuczciwości. Uzyskane dowody pozwolą na skuteczną obronę przed agresorem.

Super zegarek szpiegowski – z kamerą, aparatem i dyktafonem. Zegarek (mimo że pozornie podobny) jest dogodniejszy od wcześniej wymienionych gadżetów. W przeciwieństwie do nich, zegarek CAŁY CZAS możemy nosić na ręku i w każdej chwili będziemy gotowi, by zarejestrować nadużycia, nieuczciwość, czy przemoc. Czasomierz nie jest podejrzany: wygląda i działa jak zwykły zegarek. Zaletą poboczną jest też stylowy i profesjonalny wygląd. W nagłej sytuacji wystarczy uruchomić odpowiednią funkcję – i nagrywać rozgrywające się wydarzenia. Wykrywalność takiego sposobu rejestracji jest praktycznie zerowa!

Lokalizator GPS –  jest prosty w obsłudze, może lokalizować obiekty przy pomocy sieci GPS i sms-ów zwrotnych z lokalizacją obiektu. Drugą opcją i jednocześnie zaletą jest bieżące monitorowanie położenia obiektu – przez internet! Lokalizator ma też dodatkową funkcję: podsłuch. Gadżet pozwala np. sprawdzić czy pracownicy używają aut służbowych zgodnie z przeznaczeniem lub czy dzieci / młodzież znajdują się w bezpiecznym miejscu. Sprawdzi się w wielu sytuacjach. Sprzęt pozwoli też zabezpieczyć auto / motor / żaglówkę przed kradzieżą.

Dobre wykorzystanie technologii zapewni nam bezpieczeństwo: osobiste, rodzinne, a także majątkowe. Czasem nie mamy wyboru i tylko w tak drastyczny sposób możemy wykazać, jak wygląda prawdziwa sytuacja. Pamiętajmy jednak, by gadżetów tego typu zawsze używać ZGODNIE Z PRAWEM. Tylko w słusznych celach, z konkretnych powodów oraz w taki sposób, aby choćby nieumyślnie nie skrzywdzić drugiej osoby!

Uwaga!

W najbliższym czasie pojawi się II część prezentacji! Zostaną w niej przedstawione podobne produkty: zapewniające bezpieczeństwo osobiste i majątkowe. Przeciwdziałają też potencjalnemu, NIEuczciwemu szpiegowaniu – tak, abyśmy to MY nie padli jego ofiarą (lub innego przestępstwa). Pomogą też zabezpieczyć osobistą strefę naszego życia.

r e k l a m a