Okazik ma nową serwerownię Okazikmail.pl i zaprasza do...
Okazik ma nową serwerownię Okazikmail.pl i zaprasza do współpracy!

Okazik ma nową serwerownię Okazikmail.pl i zaprasza do współpracy!

To co za nami przemawia to liczby! Codziennie wysyłamy ponad 15 mln ofert do ponad 5 mln odbiorców. W czołówce naszych stałych klientów są prawdziwi giganci polskiego internetu - Wirtualna Polska, Onet.pl, o2, Gmail czy Interia. Skupiamy ponad 800 stron internetowych i wspieramy się ponad 700 odmiennymi adresami IP. Współpracujemy z największymi agencjami w Polsce, Barcelonie i Azji oraz spółkami giełdowymi, które widzą nasz potencjał.

 

Okazikmail.pl (https://okazikmail.pl) swoją pracę rozpoczął od portalu Okazik bazując na niestandardowych autorskich rozwiązaniach. Ta owocna współpraca pozwoliła Okazikmail.pl rozwinąć się jako agencji marketingowej i programistycznej, która jest w stanie zwiększyć ruch na Twojej stronie internetowej, dotrzeć do większej liczny internautów oraz pomóc generować zysk na polskim rynku internetowym w przystępnej ofercie cenowej!

 

Zalety współpracy z nami:

  • Gwarantujemy wysoką dostarczalność newsletterów - nasz zbudowany od podstaw system wysyłkowy pozwala na dotarcie do niemal każdego klienta w polskim Internecie.

  • Szerokie działania SEO - utrzymujemy ponad 700 serwerów wysyłkowych jak i osobnych domen, które tworzą odpowiedni content pod Państwa kampanie.

  • Aktywność w social media - nasze profile są sukcesywnie rozbudowywane. Na Facebooku mamy ponad 550 tys. zaangażowanych użytkowników.

 

Nasz team na chwilę obecną liczy przeszło 20 osób i stale się powiększa. Są wśród nas programiści, prawnicy, inwestorzy czy osoby "pierwszego kontaktu". To, co nas charakteryzuje to brak korporacyjnych zasady. Dbamy o to, by naszemu zespołowi towarzyszyła pasja, ambicja, wzajemna pomoc i poszanowanie.

Jeśli chcesz być jego częścią - odezwij się do nas na hr@okazikmail.pl Mile widziane kreatywne aplikacje! Zaciekaw nas swoją osobą, a na pewno się odezwiemy!

 

Inwestujesz w nieruchomości? Widziałeś kiedyś stopę zwrotu w ciągu 3 miesięcy? Wiesz co to zwielokrotnienie implikacyjne zwrotne? Nie wiesz, bo nawet Google nie zna tego terminu (sprawdź https://www.google.pl/#q=zwielokrotnienie+implikacyjne+zwrotne). Wymyśliliśmy to sami! 

Inwestorów zapraszamy do kontaktu na adres inwestuj@okazikmail.pl 

 

r e k l a m a