Okazik od serca - pomagamy wszystkim potrzebującym pomocy!
Okazik od serca - pomagamy wszystkim potrzebującym pomocy!

Okazik od serca - pomagamy wszystkim potrzebującym pomocy!

Akcje charytatywne na Okaziku trwają w najlepsze! 


Przedświąteczny czas uwalnia i nasila filantropijne praktyki, które mogą zdziałać prawdziwe cuda. Dzięki Waszym dobrym sercom, potrzebujący pomocy mogą powrócić do pełnosprawności, wyleczyć się z chorób lub cieszyć się ciepłem, pełnym brzuszkiem i innymi dobrami dla ciała i ducha.

„Okazik charytatywnie” wspiera zarówno ludzi, jak i zwierzęta. Chcemy, aby wszystkie istoty były szczęśliwe, pełne energii i pozytywnego nastawienia na lepsze jutro. Warto te nadzieje wzniecać, pomagając w dążeniu do wyznaczonego celu. 

A każdy potrzebujący ma własny cel, swój szczyt do zdobycia. Potrzeba mnóstwa determinacji, silnej woli, energii i środków na to, aby cały ten trud został zwieńczony sukcesem w postaci postępów w leczeniu, powrotu do zdrowia, słowem – normalnego funkcjonowania.

Obecnie wspieramy  Małgosię Sikorską, która doznała powypadkowego udaru mózgu oraz kociaki z fundacji Agapeanimali. Jest u nas miejsce dla wszystkich potrzebujących pomocy, więc nie czekaj – skontaktuj się z nami, pisząc wiadomość na adres mailowy: 

charytatywnie@okazik.pl


Pomagajmy razem!

r e k l a m a