Nowe ułatwienie: infolinia pomocnicza Okazika!
Nowe ułatwienie: infolinia pomocnicza Okazika!

Nowe ułatwienie: infolinia pomocnicza Okazika!

Portal Okazik stawia na stały rozwój. Nasz zespół, złożony z kreatywnych pracowników, cały czas planuje i dodaje nowe opcje oraz możliwości – o czym można przeczytać w niektórych poprzednich notkach (przesyłki łączone, płatności PayPal). Chcemy, żeby zakupy na naszej stronie były jak najbardziej satysfakcjonujące – dla każdego klienta.

 

Ostatnio nasz zespół powiększył się, co umożliwiło uruchomienie innowacyjnej usługi, ułatwiającej klientom dokonywanie zakupów. Tą nową inicjatywą jest specjalna infolinia pomocnicza. Stworzona została dla wszystkich klientów, którzy mają wątpliwości co do procesu zakupowego i chętnie skorzystali by z pomocy w jego trakcie. Infolinia pomocnicza będzie obsługiwana przez komunikatywną konultantkę, której zadania to: instruowanie i pomoc podczas procesu zakupów na Okaziku. Każdy dla kogo ten proces jest niejasny, może zadzwonić na infolinię. Życzliwa pracownica przejdzie wspólnie z osobą dzwoniącą przez cały proces zakupowy: powoli i profesjonalnie, tłumacząc i wyjaśniając szczegóły, dzięki czemu zostanie on zakończony sukcesem - satysfakcjonującymi zakupami. Co więcej, na życzenie klienta konsultantka może też złożyć zamówienie w Jego imieniu! Dzięki uruchomieniu nowej infolinii, każda osoba, nawet nieobeznana z zakupami internetowymi lub mająca wątpliwości czy obawy wobec zakupów online, doskonale poradzi sobie z zakupami na Okaziku!

 

Załoga portalu Okazik kładzie ogromny nacisk na rozwój w każdym kierunku. Dlatego prócz poszerzania oferty zakupowej, dbamy o komfort naszych Klientów – Ich satysfakcja z zakupów będzie wyznacznikiem naszej satysfakcji z pracy. Zapraszamy więc do zakupów wszystkie osoby - także te, które chciałyby skorzystać z pomocy przedstawicielki naszego zespołu, podczas procesu dokonywania kupna. Życzymy udanych zakupów i zachęcamy do korzystania z nowych udogodnień.

 

INFORMACJA:

Telefoniczna pomoc przy zamówieniach.

Czynna 7.00 - 15.00   (poniedziałek - piątek)

Numer telefonu: +48 725 999 222

r e k l a m a