Nadchodząca jesień: efektowne ozdoby z letnimi akcentami.
Nadchodząca jesień: efektowne ozdoby z letnimi akcentami.

Nadchodząca jesień: efektowne ozdoby z letnimi akcentami.

Nadchodząca jesień – a później zima, powodują smutek, uczucie "doła", czyli powszechną "chandrę jesienną". Jest ona spowodowana małą ilością światła, złą pogodą i ogólną szarością na dworze, która zastępuje żywą, piękną zieleń. Aby poprawić samopoczucie, wystarczy tak ozdobić dom, by znalazły się w nim letnie akcenty, które cieszą oczy zwłaszcza podczas szarych zimnych miesięcy, jednak przez resztę roku także wyglądają świetnie!

Kiedy na dworze panuje "szarówka", a deszcz niemal zamarza, nic nie poprawi humoru tak, jak dobre letnie wspomnienia! Świetnym pomysłem jest więc połączenie wspomnień ze słonecznych, letnich dni, z piękną ozdobą domu! Łatwo zrealizować taki pomysł – zamawiając fotoobraz z własnym zdjęciem! Wystarczy wybrać zdjęcie, które najbardziej poprawia nam nastrój i budzi w nas pozytywne skojarzenia! Za każdym razem, kiedy spojrzysz na taką spersonalizowaną dekorację uśmiechniesz się – przypominając sobie piękne letnie chwile, kiedy gorące były nie tylko dni, ale też uczucia i emocje!

Jeśli nie chcemy tak ostentacyjnej ozdoby, to wiosenno/letnią atmosferę wprowadzą motyle – nalepki. Naklejane motylki są wykonane w technologii 3D – ich skrzydła odstają od ściany i delikatnie poruszają się pod wpływem ruchu powietrza. Daje to wrażenie, jakby motylki były żywe i miały zaraz odlecieć. Motyle będą pasować do prawie każdego typu wystroju, gdyż dostępne są w bardzo wielu kolorach (kolorowe naklejane motyle 3D) lub złote i srebrne (błyszczące motyle 3D).

Wybraliśmy ozdoby, które skutecznie ożywią wnętrze domu – zwłaszcza podczas zimnych pór roku, ale przez cały rok będą ładną dekoracją. Bardzo funkcjonalnym (cały rok) produktem dekoracyjnym będzie fantastyczna pościel 3D! Proponujemy przepiękne modele, w tym kilka z „letnimi” nadrukami. Tym, którzy ciągle marzną spodobają się takie wzory, a także wyjątkowy komplet z piłką do koszykówki, płonącą realistycznym ogniem 3D. Sam widok takiej pościeli rozgrzewa i poprawia nastrój. Komplety pościeli to wyposażenie konieczne w każdym domu. Dlaczego nie mają być także ozdobą?

Jesienią i zimą brak światła słonecznego bardzo doskwiera: psychicznie ale też fizycznie, co powoduje wyjątkowo podły nastrój. Najbardziej narażone są osoby pracujące w pomieszczeniach bez okien. Dlatego warto zadbać, by wnętrze domu było dobrze oświetlone. Pokoje bez ciemnych kątów, ozdobione światłem stają się przytulne. Zwykłe lampy nie zastąpią światła słonecznego, mimo to poprawiają nastrój. Aby pozbyć się ciemnych kątów, wnęk itp. lub artystycznie "ozdobić światłem" przestrzeń, wystarczy zaopatrzyć się w taśmę LED! Dostępne są taśmy o klasycznym, białym świetle, a także kolorowym - razem ze sterownikiem trybów i kolorów oświetlenia.

Mamy nadzieję, że Okazikowe oferty pomogą przejść przez czas jesieni i zimy: w dobrym humorze, w ładnie ozdobionym mieszkaniu, pełnym akcentów przypominających nam najlepsze, letnie dni!

r e k l a m a