Kolejne udogodnienia dla Klientów: płatności PayPal.
Kolejne udogodnienia dla Klientów: płatności PayPal.

Kolejne udogodnienia dla Klientów: płatności PayPal.

W trosce o wygodę naszych Klientów staramy się regularnie i na bieżąco wprowadzać najlepsze rozwiązania technologiczne na naszym serwisie. Chcemy by każdy Klient był zadowolony i usatysfakcjonowany zakupami na Okazik.pl. Aby zapewnić to zadowolenie, oferujemy nie tylko najlepsze usługi / produkty, ale też jasny, klarowny proces zakupowy oraz płatności. Dlatego właśnie postanowiliśmy wprowadzić nowy sposób realizowania płatności - system PayPal.

PayPal jest nowatorskim i innowacyjnym systemem płatności, który oferuje nieznany wcześniej komfort i łatwość użytkowania. Aby z niego korzystać wystarczy zarejestrować się / pobrać aplikację. Wszystkie potrzebne do wykonywania opłat dane to adres email! Liczne dane: numery kont, adresy, dane osobowe, informacje finansowe nie są potrzebne!. A to jeszcze nie wszystkie zalety tego rozwiązania. PayPal chroni prawa klientów. W zakwalifikowanych produktach prowadzi program ochrony Klientów, dzięki któremu w przypadku reklamacji opłaconych produktów / usług, system pozwala na szybki i łatwy zwrot środków - także z kosztami wysyłki! 

Dane Klientów płacących przez PayPal są zaszyfrowane i nie ujawniane osobom postronnym, a także nie są w pełni przekazywane partnerom. System oferuje system zabezpieczeń i szyfrowania informacji na bardzo wysokim poziomie, dzięki czemu jest wyjątkowo bezpieczny. Pozwala na dokonywanie płatności w wielu krajach świata, a opłaty na terenie Polski (bez przeliczania waluty) są zupełnie darmowe. Założenie, obsługa i ewentualne zamknięcie konta także nic nie kosztują. Klienci którzy chcieliby dowiedzieć się czegoś więcej na temat działania systemu, mogą odwiedzić stronę PayPal .

Wszystkie te wyjątkowe zalety systemu PayPal sprawiły, że dołożyliśmy wszelkich starań by udostępnić go naszym Klientom. Zapraszamy do zakupów i skorzystania z nowej opcji płatniczej. Mamy nadzieję że ta nowa opcja jeszcze bardziej ułatwi zakupy na OKazik.pl. Pozwoli także cieszyć się łatwymi i szybkimi transakcjami, skutkującymi szybszą wysyłką produktów. Życzymy przyjemnych a zakupów! 

r e k l a m a