Inspiracje na prezenty Świąteczne
Inspiracje na prezenty Świąteczne

Inspiracje na prezenty Świąteczne

Święta coraz bliżej, dlatego jak co roku każdy z nas poza potrawami oraz dekoracjami, myśli także o prezentach. Jest to wyjątkowy czas, dlatego też chcemy szczególnie obdarzyć swoich bliskich – dzieci, rodziców, rodzeństwo, innych członków rodziny, a także znajomych. Często pojawia się problem – co im kupić? Co ich zadowoli, z czego będą się najbardziej cieszyć i co będzie przypominać im o naszej osobie.

Każdy chce, by prezent był trafiony, a nie taki, który będzie leżał tylko u obdarowanej osoby. Zawsze możemy po prostu spytać co dana osoba chce. Jednak jeżeli chcemy sprawić komuś niespodziankę, to przychodzimy z pomocą :)

Czy wiecie, że bardzo często przygotowanie czegoś własnoręcznie przynosi większą przyjemność niż zakupiony prezent? Dlatego też warto pomyśleć o tym z wyprzedzeniem, a nie na ostatnią chwilę. Pomysłów tak na prawdę może być wiele. Nie zawsze musimy mieć wysokie zdolności artystyczne, by podjąć się takiego działania. Wystarczą dobre chęci, a na pewno sobie poradzimy. Dużo też zależy od tego kim dla nas jest osoba, którą chcemy obdarować.

Świetnym pomysłem dla chłopaka, dziewczyny, męża czy też żony może być słoiczek "365 powodów dla których Cię kocham". Najlepiej powody wypisać własnoręcznie na karteczkach. Początkowo może wydawać się to trudne zadanie - skąd wziąć aż 365 powodów?! Jednak jeżeli dobrze znamy ukochaną nam osobę to pomysłów nie powinno zabraknąć - mogę być to najdrobniejsze rzeczy takie jak uśmiech, dobre serce, pyszne śniadania czy nawet zabawne złośliwości. Następnie karteczki zwijamy w ruloniki, najlepiej zawinąć je czerwoną wstążeczką. Wtedy bliska Ci osoba może cieszyć się prezentem przez cały rok - jedna karteczka na każdy dzień roku. Jeżeli jednak uważasz, że te zadanie może być mimo wszystko dla Ciebie zbyt pracochłonne, to możesz skorzystać z gotowych rozwiązań, jakim jest na przykład skrzyneczka z powodami miłości . Eleganckie opakowanie oraz przede wszystkim świetna zawartość, na pewno sprawi przyjemność osobie, którą darzymy uczuciem.

Poszukując prezentu dla mamy, siostry czy też przyjaciółki może warto pomyśleć o ciekawym świeczniku? Również je możemy przygotować własnoręcznie, bez większych nakładów finansowych. Możemy dostosować go pod upodobania najbliższej osoby. Może będzie on w jej ulubionych kolorach lub po prostu dopasowanych do kolorystyki w domu? Dodanie detali świątecznych będzie bardzo dobrze odzwierciedlał okres ofiarowania podarunku i będzie dodatkową ozdobą w tym szczególnym czasie. Chyba każda kobieta lubi wszelkie dekoracje, także na pewno będzie zadowolona z takiego prezentu.

Jeżeli uważamy, że jednak wykonanie czegoś samodzielnie znacznie przewyższa nasze zdolności, musimy nastawić się na zakup czegoś już gotowego. Nierzadko również tutaj rodzi się ogromny kłopot. Co kupić, by obdarowanej osobie prezent na pewno się spodobał? Teoretycznie wydawać się może, iż pomysłów jest mnóstwo, jednak jak wybrać ten jedyny? Dużo zależy od tego czym interesuje się osoba, która ma otrzymać od nas prezent. Może jest fanem motoryzacji i konkretnej marki? Kupmy koszulkę lub bluzę z logo tego auta, motoru. Dla kobiet można wybrać zestaw kosmetyków - może banalne, jednak wybór jest zawsze ogromny, a zazwyczaj jest to coś, co na pewno zostanie wykorzystane.

Bardzo modne stały się ostatnio spersonalizowane upominki z grawerem czy też zdjęciem. Myślę, że każdy ucieszy się z takiego prezentu, ponieważ jest to coś danego z serca i na pewno będzie przypominać o nadawcy. Można znaleźć ciekawe magiczne kubki, które po zalaniu wrzątkiem ukazują wybrane zdjęcia. Niebanalne są też poduszki z fotografią . Jeżeli chodzi o grawer, to może warto pomyśleć o piórze lub długopisie ze specjalną dedykacją. Nawet firmy sprzedające zegarki wykonują grawery na zamówienie. Większość mężczyzn ucieszy się z nosidełka na piwo - (czy też inne napoje), natomiast fani gotowania z imiennych fartuchów Masterchefa czy też desekPropozycji jest wiele - wystarczy chwilę pomyśleć co sprawi przyjemność drugiej osobie. Czasami nawet takie drobiazgi okazują się bardzo trafionym prezentem.

Mam nadzieję, że tegoroczne święta będą dla wszystkich udane i każdy znajdzie ten odpowiedni upominek dla swoich najbliższych oraz, że z kolei oni będą zadowoleni i uśmiechnięci. To wszystko wpływa na polepszenie relacji, które jak wiemy czasami się pogarszają. Niech jednak ten magiczny czas i tradycje z nim związane sprawią, że będzie to wyjątkowy okres dla wszystkich.

r e k l a m a