Happy Halloween! Okazik pomaga klimatycznie ozdobić domy!
Happy Halloween! Okazik pomaga klimatycznie ozdobić domy!

Happy Halloween! Okazik pomaga klimatycznie ozdobić domy!

Halloween budzi wiele kontrowersji, a przecież to zwykła (ale też niezwykła) okazja do zabawy. Noc duchów coraz bliżej, pomyślmy jak ją spędzimy. Kameralne spotkanie, spokojne przyjęcie czy też szalona impreza – wymagają odpowiedniej oprawy. Zadbaj więc o atmosferę, (nie rujnując swojego budżetu) i udekoruj tematycznie swój dom, tak by uzyskać mroczną, intrygującą (ale nieco zabawną) atmosferę - sprzyjającą super zabawie!


Efektowne oświetlenie

Nastrojowe, stylowe oświetlenie także jest dekoracją. Odpowiednie światło doda charakteru każdemu wnętrzu. Zdobienie domu zacznijmy więc od oświetlenia. Okrągły lampion na Halloween z diodami LED, będzie idealnym źródłem światła. Tradycyjny w stylu, ale nowoczesny technicznie: bez niebezpiecznych świec lub niewygodnych i brzydkich kabli. Lampiony mają różne wzory, mogą stać lub wisieć, (także na dworze – jeśli nie pada). Widok lampionu, wiszącego na np. gałęzi i bujającego się na wietrze, robi wielkie wrażenie! A może szukasz czegoś mniej klasycznego, a bardziej szałowego? Kolorofon, kula dyskotekowa będzie super na klimatyczną imprezę. Goście będą zahipnotyzowani kolorowymi, obracającymi się światłami i nie zejdą z parkietu aż do rana! Kolorofon posłuży także do tworzenia ozdobnych aranżacji: gra świateł wygląda bardzo efektownie. Jest uniwersalny: do użytku na każdej imprezie, nie tylko podczas Halloween.


Klimatyczne dekoracje

Połączenie światła i ciekawej ozdoby to... dekoracja świetlna, czyli zestaw 25 świecących kulek z diodami LED! Wrzuć je do szklanego naczynia, zawieś w oknach, przymocuj do kostiumu. Użyj wyobraźni – która jest jedynym ograniczeniem w aranżacji tej dekoracji. Wyzwól swoją kreatywność! Kulki są uniwersalne – to ozdoba na każdą okazję. Podczas Halloween pojawią się różne... istoty: zombie, czarownice, wampiry i inne. A na Twoje zaproszenie pojawi się straszna, tajemniczo otulona woalem stylizowana czaszka. Powieszona w mrocznym kącie, będzie wyglądała jakby się unosiła. Skutecznie postraszy (albo rozbawi) gości! Przybysze z zaświatów lubią wszelką makabrę. Zadowól je, by były grzeczne: spodoba im się komplet miłych zwierzątek takich jak: 10 realistycznych karaluchów. Odpowiednio umieszczone wystraszą bardziej niż "upiorne" dekoracje. Ciekawymi "ozdobami" są też... realistyczne sztuczne serce lub mózg. Elegancko podane na tackach do mięsa – na jakich sprzedają kurczaki. To nie tylko klimatyczna dekoracja. Jeśli odwiedzą Cię wampiry lub zombie, taki poczęstunek będzie w sam raz. (A Ty zyskasz czas na ucieczkę – przynajmniej póki stwór nie zorientuje się w oszustwie.)


Przygotuj dom na obchody święta duchów i baw się! Nasze produkty są atrakcyjne cenowo: kosztują mniej niż 30 zł (z jednym wyjątkiem). Ozdobisz więc dom nie tylko klimatycznie, ale też bez zbędnego wydawania fortuny.

A już niedługo: kolejna porcja produktów na Halloween!

r e k l a m a