Halloween: tego wieczoru zostań kim tylko chcesz!
Halloween: tego wieczoru zostań kim tylko chcesz!

Halloween: tego wieczoru zostań kim tylko chcesz!

Chcesz przebrać się na Halloween i nie stracić fortuny? Wiele stylizacji można skomponować z własnych ubrań i odpowiednich dodatków. Te które zaprezentuję będą subtelnym, ale atrakcyjnym akcentem podkreślającym niezwykłość stroju na Halloween! Mogą także stanowić dopełnienie profesjonalnych kostiumów. Wszystko zależy od Ciebie!

Dodatki

Szukasz małego, efektownego dodatku, pasującego do tego niezwykłego wieczoru? Ozdób uszy świecącymi kolczykami! Pozornie są zwykłą ozdobą z przezroczystymi oczkami. Magia zadziała po włączeniu diod: kryształki rozpromienią się kolorowym blaskiem. Zwłaszcza w półmroku będziesz wyglądać ZJAWISKOWO! Nie lubisz światełek? Intrygująca damska koszulka jest tak samo atrakcyjna. Przód jest zwyczajny: gładki i czarny. Ale tył ozdobiono ażurowymi dużymi skrzydłami! Red bull nie będzie potrzebny, skrzydlata koszulka doda skrzydeł każdej dziewczynie! Dobierz do koszulki czarne lub ciemne ubrania, odkryj swoje uskrzydlone plecy – a staniesz się ciemnym i mrocznym, ale niesamowicie pociągającym aniołem!

Idealne na Halloween będą klimatyczne, makabryczne rekwizyty. Jesteś fanem upiorów lub chcesz wyglądać naprawdę strasznie? Sztuczne rany i blizny pomogą Ci uzyskać prezencję zombie! Zestaw zawiera 7 realistycznych blizn, pozszywanych rozcięć i ran (w formie zmywalnego tatuażu). Umieść je na skórze, załóż stare, zniszczone ubranie i pomrukuj pod nosem: "mózgiiiiiii"... Wszyscy zorientują się, że mają okazję, (może jedyną w życiu) zobaczyć żywego trupa! Nie lubisz zombie? No tak, są powolne i wyglądają dość...dziwnie. Co innego wampiry! Nowocześni krwiopijcy noszą eleganckie stroje, żadnych starych szat. Jak je rozpoznać? Po porcjach krwi wykradzionych ze szpitala. Zestaw worków na krew to mały rekwizyt, ale o wielkiej sile wyrazu. Nalej do środka dowolnego napoju w czerwonym kolorze (doskonale sprawdzi się wino) i popijaj od czasu do czasu. Znajomi zrozumieją, że spotkali kulturalnego nieumarłego, który nie zacznie (chyba) dobierać się do ich szyj i nadgarstków. Tego wyjątkowego wieczora worki na krew mogą posłużyć także jako... klimatyczne kieliszki na czerwone wino. Tylko uważaj: te "kieliszki" mają dość dużą pojemność!

Maski

Maski są uniwersalnym dodatkiem na każdą "przebieraną" imprezę – także na Halloween! Proponuję 2 maski znanych, demonicznych, szalonych, ale na swój sposób genialnych antybohaterów. Maska Jigsawa z "Piły" aż tchnie grozą. Nastrasz znajomych, ale lepiej odpuść sobie "gry"! Maska Jockera z Gotham jest niezwykle realistyczna, zakrywa całą głowę i wprawi w osłupienie przyjaciół. Zestaw ją z ekscentrycznym ubraniem, zaśmiej się demonicznie... a będziesz królem Halloween party. Mam też coś bardziej kobiecego: klasyczna maska wenecka z wieloma zdobieniami i cekinami. Okrywa górną część twarzy: pozwala uśmiechać się, jeść i cało... nawiązywać bliższe kontakty towarzyskie. Do wyboru sporo kolorów: wystarczy dobrać barwy maski i sukienki, a świetny strój na Halloween będzie gotowy.

Szukasz jeszcze innej maski niż te przedstawione? Zapraszamy do zapoznania się z Okazikowym zestawieniem masek!

r e k l a m a