Dla miłośników zwierząt: zadbajmy o naszych braci...
Dla miłośników zwierząt: zadbajmy o naszych braci mniejszych!

Dla miłośników zwierząt: zadbajmy o naszych braci mniejszych!

Ludzie od zawsze mieli w sobie potrzebę kontaktu ze zwierzętami, może wynika ona z czasów prehistorycznych, kiedy ludzi i zwierzęta wspólnie koegzystowali w naturalnych warunkach? Tak czy inaczej, współcześnie wielu z Nas posiada zwierzaka lub "zwierzątko". Rzecz jasna, mowa tu o zwierzętach domowych: towarzyszących Nam, cichych ale wiernych przyjaciołach. Przygotowana prezentacja to krótkie przedstawienie produktów służących do zwiększenia komfortu życia i / lub bezpieczeństwa naszych pupili.

 

Trzypoziomowa klatka dla gryzonia. Gryzonie są najpopularniejszymi zwierzątkami wśród osób, które kochają zwierzęta, ale nie mają warunków na trzymanie w mieszkaniu większych pupili. Chomik, myszka lub inny zwierzak na pewno będzie zadowolony, kiedy przeniesiesz go do nowej klatki: z tunelami, pięterkami, domkiem, kołowrotkiem. Klatka posiada też wbudowane karmidełko i poidełko, jest łatwa w użytkowaniu (2 pary drzwiczek) i czyszczeniu.

Naturalny żwirek dla gryzoni i kotów. Posiada wiele zalet: jest całkowicie naturalny, sprasowany z elementów roślinnych, bez dodatków chemicznych. Likwiduje przykry zapach, rozsiewając naturalną woń drewna. Jego główną cechą jest uniwersalność: odpowiedni rodzaj i wymiary pozwalają stosować go w klatkach dla gryzoni, a także w kuwetach dla kotów.

Polarowe legowisko – domek. Propozycja idealna dla posiadaczy kotów, królików czy małych piesków. Domek wykonany jest z miłej tkaniny polarowej, posiada 1 wejście i miękkie wnętrze. Pozwoli poczuć się zwierzakowi bezpiecznie, a dzięki temu zapewni mu komfortowy sen. Domek jest łatwy w praniu, można go złożyć i zabrać w podróż.

Smycz samochodowa. Jeśli nie posiadasz jeszcze tego gadżetu, a zdarza Ci się podróżować ze swoim psem, to warto go nabyć. Jeden koniec przypinamy do klamry pasów bezpieczeństwa, drugi koniec do obroży lub szelek psa. Regulowana długość smyczy pozwala psu stać, siedzieć lub leżeć. Taka smycz zapobiega przechodzeniu czworonoga do przodu auta, upadkowi z kanapy itp. Poprawia bezpieczeństwo zwłaszcza podczas gwałtownego hamowania.

Wodoodporna mata samochodowa. Podobnie jak poprzedni produkt, przydatna kiedy często wozimy naszego psa. Proponowana mata jest wodoodporna i bardzo dobrze zaprojektowana: nie spada ani nie zjeżdża z siedzeń. Dzięki niej unikniesz stresującego problemu z brudnymi czy mokrymi siedzeniami. Kiedy Twój podopieczny wejdzie w kałużę lub błoto, przejazd nie będzie stanowił problemu! Produkt polecamy zwłaszcza dla posiadaczy większych psów lub mających długą sierść.

 

Obowiązek zadbania o dobrostan pupila spada na właściciela zwierzęcia. Jednak kiedy zwierzak jest naszym przyjacielem, wówczas ten obowiązek nie jest problemem - tylko przyjemnością. Warto wykorzystać prezentowane produkty. Cechują się one nie tylko wysoką użytecznością, wytrzymałością i jakością wykonania. Ich ceny są bardzo atrakcyjne: żadna nie przekracza 50 zł! Dzięki temu zadbasz o zwierzaka, jednocześnie nie wydając majątku!

r e k l a m a