Boże Narodzenie w Okaziku - życzenia świąteczne.
Boże Narodzenie w Okaziku - życzenia świąteczne.

Boże Narodzenie w Okaziku - życzenia świąteczne.

Święta Bożego Narodzenia to specjalny, magiczny czas. Nie sposób dokładnie ująć słowami, na czym polega ich czar i niezwykłość, skąd bierze się ten urok. Święta dla każdego są wyjątkowe, ale dla każdego – w inny sposób. Zależnie od wieku, doświadczeń życiowych i poglądów, różnie odbieramy i przeżywamy święta.

Dla dzieci święta to czas radości i zabawy. Dzieci, jako istoty z natury radosne, cieszą się na myśl o pięknych, wymarzonych prezentach, o strojeniu i podziwianiu choinki, o wspólnym pieczeniu i jedzeniu pierników. Najmłodsi czekają na śnieg i świąteczne zabawy, zastawiają pułapki na świętego Mikołaja, bez skrępowania śpiewają kolędy oraz czekają na odwiedziny krewnych. Święta to dla nich przede wszystkim czas radości.

Dorośli przeżywają święta spokojniej. Cieszą się na wolne dni, które poświęcą na spotkania z krewnymi. Wigilijna wieczerza staje się momentem pojednania i rozmowy, przeżyciem duchowym. Czasem to jedyna możliwość spotkania się z rzadko widywaną rodziną, a także okazja do przywołania świątecznych wspomnień z dzieciństwa.

Boże Narodzenie to święta niezwykle ważne dla wszystkich chrześcijan. Dla osób wierzących, to czas wielkich przeżyć duchowych i religijnych. W dzisiejszym skomercjalizowanym świecie, duchowość jest wypierana przez ciągłą pracę i nadmierny konsumpcjonizm. Dlatego tak cenna jest duchowa atmosfera świąt, niosąca głębokie przeżycia religijne.

A z czym wiążą się święta Bożego Narodzenia dla załogi Okazika? Dla nas to oczywiście liczne oferty świąteczne. Cała ekipa dokłada wszelkich starań, by dostarczyć najlepszych, wyselekcjonowanych ofert wyjazdów bożonarodzeniowych i sylwetrowych – a zainteresowanie jest naprawdę spore. W tym okresie pojawia się też duża ilość świątecznych produktów. Są to dekoracje, ozdoby, prezenty, czekoladki oraz wiele innych. Obsługa świątecznych ofert to spore wyzwanie, ale jednocześnie zajęcie to daje dużą satysfakcję. Miło pomyśleć, że dzięki naszym staraniom i prezentowanym ofertom, domy zostają ozdobione, prezenty przygotowane, świąteczne wyjazdy zaplanowane, a ludzie cieszą się tymi przygotowaniami. Oczywiście, załoga Okazika przeżywa okres świąt nie tylko pod znakiem wzmożonej pracy. Magiczna atmosfera świąt przenika także do naszego biura: pięknie ubrana choinka miga tajemniczo światełkami i rozsiewa zapach lasu, w przerwach słychać rozmowy o świątecznych planach, a podczas śniadania czuć zapachy mandarynek i pierników.

 

Daletgo właśnie, z okazji szybko nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia, załoga Okazika pragnie złożyć życzenia. Wszystkim którzy korzystają lub interesują się naszym portalem, oraz Waszym Rodzionom, Partnerom i Przyjaciołom serdecznie życzymy:

 

By podczas świąt dopisała pogoda: niech biały, błyszczący śnieg przykryje szarą ziemię,

By niebo było bezchmurne, a pierwsza gwiazdka świeciła mocno i wyraźnie.

By święta były spędzane w rodzinnej atmosferze, w towarzystwie najbliższych.

Aby nikogo naprawdę ważnego nie zabrakło przy Waszym stole.

By święta były bogate pod każdym względem: materialnym, duchowym i towarzyskim.

By żadna ważna tradycja nie została zapomniana, a obyczaj pominięty.

By na stole pojawiły się ulubione specjały i przez całe święta niczego nie zabrakło.

Aby dom pełen był piękna: ozdób i dekoracji, ale też przyjaźni, radości i pokoju.

By prezenty cieszyły wszystkich: obdarowywanych oraz dających.

By Boże Narodzenie było okazją do naprawy tego co niedobre.

By stare konflikty zostały rozwiązane, a urazy zapomniane.

Aby nasz portal – Okazik, miał choć mały udział w upiększeniu Waszych świąt Bożego Narodzenia.

r e k l a m a