Zabawki motoryczne rozwijające zdolności...

Zabawki motoryczne wspomagające rozwój dziecka

Obcowanie z tego typu zabawkami pozwoli na wyrobienie pewnych umiejętności manualnych, które będą pomocne w dalszym odkrywaniu świata

wybierz produkt:

OFERTA WYPRZEDANA!poproś o wznowienie

Chcę by ta oferta została wznowiona

Spóźniłeś się? nie szkodzi, w większości ofert jest możliwe ich wznowienie, dzięki Twojemu zgłoszeniu zadbamy o to!
19
Rabat -24%
Zamiast 25 zł
Oferta nr: 79672, dodano 28.05.2019
Czas trwania oferty już minął!

Zabawki motoryczne rozwijające zdolności koordynacyjno-ruchowe dziecka, przeznaczone do wykonania konkretnych czynności

w tej okazji znajdziesz:

39 zł zamiast 48 zł za Guziki Do Nawlekania
32,70 zł zamiast 34 zł za Guziki Geometryczne
19 zł zamiast 25 zł za Kluczyk Łamigłówka
39 zł zamiast 48 zł za Zestaw Śrubki i Nakrętki
39 zł zamiast 48 zł za Wyszywanka Edukacyjna

szczegóły okazji:

Zabawki motoryczne rozwijają umiejętności koordynacyjno-ruchowe dziecka, poprzez odkrycie sposobu ich działania, wykonania konkretnych czynności lub dopasowanie do siebie poszczególnych elementów. Obcowanie z takimi wyzwaniami od najmłodszych lat pozwoli na wyrobienie pewnych umiejętności manualnych, które na pewno pomogą w dalszym odkrywaniu świata .

Do wyboru 5 całkowicie różnych zestawów!!!

Zestaw guzików do nawlekania zawierający 106 elementów. Guziki występują w 4 kolorach o różnej ilości dziurek i różnej wielkości. Guziki zachęcą Twoje dziecko do wielu kreatywnych zabaw: do nawlekania, układania, grupowania, sortowania i przesypywania. Guziki świetnie sprawdzą się również podczas nauki kolorów. Guziki genialnie wpływają na sprawności dłoni i palców, usprawniają precyzję ruchów, ćwiczą koncentrację oraz pobudzają kreatywność dziecka

W zestawie znajdują się sznureczki oraz ich zakończenia – korki. Dzięki korkom nawleczone guziki zatrzymują się na jednym końcu sznurka, ułatwiając dalsze nawlekanie młodszym dzieciom.
Zestaw zapakowany w zamykane pudełko z rączką do przechowywania w porządku.

Zestaw kolorowych guzików w kształcie figur geometrycznych zawierający 94 elementy. Dziecko z pomocą guzików uczy się rozpoznawać figury geometryczne takie jak trójkąt, kwadrat, koło, romb, pięciokąt oraz sześciokąt a układając je na płaszczyźnie może tworzyć dowolne obrazy. Dodatkowo w zestawie znajdują się sznureczki na które można nawlekać guziki tworząc przy tym różne kompozycje, przez co dziecko ćwiczy koordynację wzrokowo-ruchową. Zabawka zapewni dziecku treningi umiejętności motorycznych oraz zdolności manualnych. Całość zapakowana w plastikowe zamykane pudełko z rączką, które ułatwi przechowywanie.

Kluczyk łamigłówka . Zestaw zawiera 2 kluczyki jest świetną zagadką zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Unikalna układanka z pozoru może wyglądać na prostą, ale zawiera wiele tajemnic. Zadaniem skomplikowanej układanki jest odblokowanie klucza i umieszczenie go w pierwotnej pozycji. Jest to najlepsza gra do rozwijania inteligencji i poprawy logicznego myślenia, wyobraźni a także łagodzenia presji i trenowania cierpliwości. Kluczyk łamigłówka doskonale rozwija motorykę dłoni.

Wyszywanka edukacyjna to doskonała zabawka, która wyrabia zdolności manualne małych rączek. W zestawie znajduje się wszystko co niezbędne do rozpoczęcia przygody z wyszywaniem: 2 plansze, 4 długopisy i 16 sznurków. Aby powstał obrazek należy zacząć od nawleczenia sznurówką plastikowego długopisu. Następnie wystarczy wcisnąć długopis z nawleczoną sznurówką w samoblokujący się otworek w planszy, który utrzyma w odpowiednim ułożeniu cały obrazek. Taka twórcza forma zabawy wpłynie pozytywnie na rozwój wyobraźni i koncentrację. Wyszywanka pozwala dzieciom na swobodę w tworzeniu. Maluch może tworzyć wszystko co podpowie mu wyobraźnia. To przygoda, która nigdy się nie kończy!

Zestaw śrub i nakrętek zawierający 48 elementów. W zestawie znajdują się 24 śruby i 24 nakrętki w 4 kolorach o 4 różnych formach (trójkąt, kwadrat, sześciokąt, krzyżak). Aby odpowiednio dobrać nakrętkę do śruby należy znaleźć podstawę śruby o takim samym kształcie. Zestaw daje wiele możliwości zabawy – elementy można sortować według koloru, kształtu a także można dopasowywać odpowiednią nakrętkę do śruby wg koloru lub kształtu. W czasie zabawy dziecko ćwiczy umiejętność logicznego myślenia oraz trenuje koncentrację. Zabawka świetnie rozwija motorykę małych rączek.
Zestaw zapakowany w zamykane pudełko z rączką, które ułatwi przechowywanie.

Ostrzeżenia!
Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat

 • Okazja: Zabawki Motoryczne

 • 39.00 zł zamiast 48,00 zł za Guziki Do Nawlekania

 • 32.70 zł zamiast 34,00 zł za Guziki Geometryczne

 • 19.00 zł zamiast 19,00 zł za Kluczyk Łamigłówka

 • 39.00 zł zamiast 48,00 zł za Wyszywankę Edukacyjną

 • 39.00 zł zamiast 48,00 zł za Zestaw Śrubki i Nakrętki

 • Dokładny opis produktu znajduje się w Szczegółach Okazji

 • Jedna osoba może nabyć dowolną liczbę kuponów!

podmiot odpowiedzialny:

Portal Okazik.pl

Oferta ważna:

od 28-05-2019 do 28-07-2019
 • Numer oferty: 79672

 • Podczas dokonywania płatności za kupon, w formularzu zamówienia należy podać dane do wysyłki towaru.

 • Oferta nie obejmuje kosztów przesyłki, zostaną one doliczone automatycznie podczas dokonywania płatności za kupon na .

 • Koszt przesyłki wynosi:

  1) Kurier 16.00 zł / 1szt

 • Przy braku uiszczenia opłaty za wysyłkę, przesyłka nie zostanie dostarczona.

 • Brak możliwości odbioru osobistego zamówienia.

 • Czas realizacji zamówienia (wysyłki towaru): do 5 dni roboczych.

 • W przypadku jakichkolwiek pytań, prosimy pisać na adres e-mail: produkty@.

 • Okazja nie łączy się z innymi promocjami.

Świetnie! Masz już TO w koszyku :)

Ostatnio oglądane zobacz wszystkie

r e k l a m a