Czarnogóra – Piękna Nieznajoma! 9-dniowa wycieczka...

Czarnogóra – Piękna Nieznajoma

9-dniowa wycieczka autokarem klasy PREMIUM! Śniadania! Zakwaterowanie! Opieka pilota!

w cenie od

999

OFERTA WYPRZEDANA!poproś o wznowienie

Chcę by ta oferta została wznowiona

Spóźniłeś się? nie szkodzi, w większości ofert jest możliwe ich wznowienie, dzięki Twojemu zgłoszeniu zadbamy o to!
Zamiast 1 449 zł
Rabat -31%
Oszczędzasz 450 zł
Oferta nr: 79981, dodano 18.06.2019
Czas trwania oferty już minął!

Czarnogóra – Piękna Nieznajoma! 9-dniowa wycieczka objazdowa! Autokar klasy PREMIUM! Śniadania! Zakwaterowanie!

w tej okazji znajdziesz:

999 zł zamiast 1449 zł za 9-dniowy (6 noclegów) wyjazd „Czarnogóra – Piękna Nieznajoma” dla 1 osoby (w terminie 06.09.2019 – 14.09.2019)
1249 zł zamiast 1649 zł za 9-dniowy (6 noclegów) wyjazd „Czarnogóra – Piękna Nieznajoma” dla 1 osoby (w terminie 26.06.2019 – 04.07.2019)

szczegóły okazji:

CZARNOGÓRA PIĘKNA NIEZNAJOMA

Czy wiesz, że...

W Czarnogórze znajduje się najgłębszy kanion w Europie

Walutą Czarnogóry jest euro, pomimo tego, że kraj nie jest członkiem Unii Europejskiej

Największe jezioro na Półwyspie Bałkańskim - Jezioro Szkoderskie jest naturalną granicą między Czarnogórą i Albanią

Stolicą Czarnogóry jest Podgorica, dawny Titograd

Zimą w Czarnogórze można jeździć na nartach

Program ramowy

Dzień 1 (Od granicy Gorzyczki około 1500 km)

Wyjazd z Polski zgodnie z rozkładem jazdy autokarów. Przejazd przez Czechy, Słowację, Węgry i Chorwację.

Dzień 2

Dojazd do Budvy w godzinach popołudniowych. Obiadokolacja. Czas wolny. Nocleg.

Dzień 3

Śniadanie. Pobyt na Riwierze Budvańskiej. Czas wolny - Kąpiele, plażowanie, indywidualne zwiedzanie. Obiadokolacja. Nocleg.

Dzień 4 Montenegro Tour (Budva - Cetinje - Njeguši - Kotor - Budva - około 110km)

Śniadanie. Przejazd autobusem do centrum Budvy. To dzień wycieczki, w którym poznamy Czarnogórę w pigułce. Tzw. Montenegro Tour pokaże nam najpiękniejsze miejsca, które każdy musi zobaczyć odwiedzając ten kraj. Budva to letnia stolica Czarnogóry, turystyczne centrum Riwiery Budvańskiej z zabytkową starówką pełną wąskich, klimatycznych uliczek. W trakcie spaceru zobaczymy między innymi: Plac średniowiecznych kościołów, katedrę św. Jana, cerkiew Santa Maria in Punta, cytadelę, cerkiew św. Trójcy, mury miejskie, port morski. Dowiemy się jak wyglądają lokalne dyskoteki i gdzie warto wypić dobrą kawę. Po zakończonym zwiedzaniu i czasie wolnym (około 45 minut) wyruszamy w dalszą drogę do dawnej czarnogórskiej stolicy Cetinje. Miasto to ukryte jest w krasowej dolinie w górach Lovćen. W trakcie spaceru zobaczymy między innymi Monastyr Cetinski, Pałac Króla Mikołaja czy też Cerkiew na Ćipurze. Dowiemy się dlaczego Król Mikołaj był nazywany “Teściem Europy” czy też skąd w Czarnogórze wziął się pierwszy stół bilardowy. Po zakończonym zwiedzaniu, czas wolny (około 1h). Kolejnym celem naszej wycieczki jest malutka wioska Njeguši, która słynie przede wszystkim ze wspaniałej suszonej szynki pršut, co jest istotne, szynkę można spróbować w trakcie pobytu w wiosce (dodatkowo płatne). Wisienką na torcie naszej wycieczki jest zdecydowanie ostatni punkt programu czyli Kotor, miasto które jako jedyne,od roku 1979, wpisane jest w Czarnogórze na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Do celu dojedziemy malowniczą trasą górską, tzw. czarnogórskimi serpentynami, z której rozpościera się przepiękny widok na panoramę Boki Kotorskiej. Kotor to perełka Adriatyku, czarnogórski Dubrovnik. Miasto kultury i sztuki. By poczuć klimat miasta warto pobłądzić wśród monumentalnych murów labiryntów wąskich uliczek i placyków. Podczas wspólnego spaceru zobaczymy między innymi bramę morską, plac broni, dom rodu Bezkuća, cerkiew św. Łukasza, Katedrę św Tryfuna, mury miejskie (czarnogórski mur chiński). Po zakończonym zwiedzaniu czas wolny (około 1h) Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

Dzień 5 Stary Bar, Jezioro Szkoderskie ( około 140km)

Śniadanie. Przejazd autobusem do Starego Baru. Po drodze zatrzymamy się w punkcie widokowym, aby zrobić zdjęcia czarnogórskiej wizytówki czyli Wyspy Sveti Stefan. Podziwiając przez okno autobusu uroki Adriatyckiego wybrzeża dojedziemy do miasta Bar i przejedziemy do jego starej części. Stara część to tzw. Stari Bar, czarnogórskie Pompeje, które ucierpiały w trakcie ogromnego trzęsienia ziemi w roku 1979. Niegdyś wielkie centrum handlu, konkurujące z Dubrovnikiem, ówcześnie pełne nostalgii i tajemniczości, opuszczone ruiny, tzw. miasto duchów, w którym warto się zatrzymać na dłuższą chwilę i podziwiać widoki na góry Rumija czy też morze Adriatyckie.

Na klimatycznej uliczce prowadzącej do bramy ruin, mieszkańcy zapraszają nas do swoich kawiarenek i restauracji proponując oliwę z oliwek, wspaniały sok z granatu czy też piwo z sokiem z granatu. Po zakończonym zwiedzaniu i czasie wolnym (około 1h) pojedziemy autobusem do miejscowości Virpazar, w której to wsiądziemy na stateczek i wyruszymy w rejs po największym jeziorze na Bałkanach, naturalnej granicy między Albanią, a Czarnogórą - Jeziorze Szkoderskim. Jezioro jest największym europejskim rezerwatem ptactwa – żyje tu 280 gatunków ptaków z których wiele jest na wymarciu oraz 40 gatunków ryb. Na terenie jeziora został również utworzony Park Narodowy w roku 1983. Po zakończonym rejsie chwila czasu wolnego na skosztowanie marynowanego karpia z Jeziora (około 40 minut). Powrót do hotelu. Obiadokolacja i nocleg.

Dzień 6 Kaniony Czarnogóry (około 400km)

Śniadanie. Czas wolny na plażowanie na Riwierze Budvańskiej lub dla chętnych fakultet Kaniony Czarnogóry. Sercem Czarnogóry jak sama nazwa wskazuje są przede wszystkim góry. Dzika, nieskażona przyroda przyciąga swym pięknem jak magnes. Dodatkowo nie wszyscy wiedzą, że w tym małym kraju znajduje się najgłębszy kanion w Europie, Kanion rzeki Tary. W trakcie naszej wycieczki krajoznawczej przejedziemy przez piękny płaskowyż niedaleko miejscowości Nikšić, by dojechać do jednego z osiemnastu jezior polodowcowych w górach Durmitor - Jeziora Czarnego (Crno Jezero). Jezioro znajduje się w niewielkiej miejscowości Žabljak, która znana jest nie tylko latem, ale i zimą ponieważ to właśnie tutaj zjeżdżają się miłośnicy sportów zimowych, by poszusować po czarnogórskich trasach. Po zakończonym spacerze i wypoczynku nad jeziorem (około 1h) przejeżdżamy do kolejnego punktu naszej wycieczki, którym jest Most na Đurđevića Tari, jego wysokość mierzy ponad 170m. W trakcie czasu wolnego na moście, odważni mogą zobaczyć Kanion z zupełnie innej perspektywy i zjechać na tyrolce (płatne dodatkowo, około 20 euro). Warto też przespacerować się mostem, zrobić zdjęcia i podziwiać najgłębszy kanion w Europie (trzeci najgłębszy kanion na świecie). Kolejnym punktem naszego programu jest przejazd przez Kanion Morača, w którym zatrzymamy się w Monastyrze Morača. W trakcie całego dnia wycieczki będziemy zatrzymywać się w punktach widokowych, będzie też możliwość zjedzenia obiadu (dodatkowo płatne). Powrót do hotelu w godzinach wieczornych. Obiadokolacja. Nocleg.

Dzień 7 Rejs po Boce Kotorskiej (autobusem około 50 km)

Śniadanie. Przejazd autobusem do miasta Kotor. W tym też mieście wsiadamy na statek i wyruszamy w malowniczy rejs po Boce Kotorskiej. Zatoka składa się z czterech mniejszych zalewów: Tivatskiego, Risańskiego, Kotorskiego i Hercegnovskiego. Sama nazwa Boka pochodzi z włoskiego słowa bocca i oznacza usta. Dzięki naszej wycieczce będziemy mieli możliwość podziwiać bajkowy krajobraz czarnogórskiego wybrzeża i odwiedzimy takie miejsca jak: Perast. Jest to małe miasteczko portowe położone w gminie Kotor. Niegdyś znajdowała się tu znana Szkoła Morska. Wychowała wielu słynnych kapitanów i ceniona była w całej Europie. Jest to zdecydowanie jedno z najbardziej magicznych miejsc Boki Kotorskiej. Podpływamy do jedynej sztucznej wyspy na Adriatyku czyli Matki Boskiej Skalnej (Gospa od Škrpjela). Na wyspie zobaczymy i zwiedzimy malutki kościółek Katolicki i muzeum. Wyspa i jej położenie są na tyle piękne, że wiele par decyduje się na ślub właśnie w tym romantycznym, magicznym miejscu. Po wspólnym zwiedzaniu i krótkim czasie wolnym na zdjęcia (około 20 minut) wsiadamy z powrotem na statek. Kolejnym celem naszego rejsu jest Niebieska Jaskinia (Plava Špilja). Swoją nazwę, jak i sławę jaskinia zawdzięcza przepięknej grze światła i koloru, które tworzą niewiarygodny lazurowy błękit i głębię niebieskiego koloru wody. Dla chętnych istnieje możliwość wpłynięcia do jaskini na pontonach i kąpieli w jej wnętrzu. Na zakończenie wspaniałego rejsu udamy się do miasta Herceg Novi - miasta kwiatów, miasta serbskiego pisarza Ivo Andrića, które zdecydowanie wyróżnia się swoją architekturą i roślinnością gdyż wpływa ona na jego typowy śródziemnomorski charakter. Wycieczkę kończymy w mieście Tivat, skąd też odbiera nas autobus i zawozi do hotelu. Nocleg.

Dzień 8

Śniadanie. Wyjazd do Polski w godzinach porannych. Przejazd przez Czechy, Słowację, Węgry i Chorwację.

Dzień 9

Przyjazd do Polski.

Cena obejmuje

 • przejazd autokarem klasy PREMIUM (powiększona przestrzeń między siedzeniami, klimatyzacja, DVD, WC, barek) lub przejazd autokarem klasy ULTRAPREMIUM (powiększona przestrzeń między siedzeniami, indywidualny system multimedialny, klimatyzacja, DVD, WC, barek)

 • zakwaterowanie: 6 noclegów

 • wyżywienie: BB 6 śniadań (obowiązkowa dopłata do HB - 380 zł /osoba przy rezerwacji lub w autokarze u pilota 90€ - osoba)

 • ubezpieczenie SIGNAL IDUNA

 • opiekę pilota

 • realizację programu w oparciu o system TOUR GUIDE

Cena nie obejmuje

Dopłaty wymagane na miejscu

 • koszty programowe: 110 euro/os. (rejs po Jeziorze Szkoderskie, wejście do Kotoru, Stary Bar, rejs Boka, wejście do muzeum Matka Boska, opłaty parkingowe, usługi przewodnicki, opłata klimatyczna), płatne obowiązkowo u pilota w autokarze, nie podlegają rozliczeniu

Dopłaty opcjonalne

 • dodatkowa wycieczka fakultatywna: Kaniony Czarnogóry 40 euro/os.

Rozkład jazdy autokaru + ewentualna dopłata za 1 osobę:

Miasto

Adres

Odjazd

Dopłata

Bydgoszcz

HALA LUCZNICZKA,TORUNSKA 59

01:20

80 zł

Czestochowa

STACJA CIRCLE K, WOJSKA POLSKIEGO 121/127

07:10

0 zł

Gdansk

PARKING ZA OPERA BALTYCKA, OD STRONY ALEJI JOZEFA-HALLERA

22:10

80 zł

Gdynia

PARKING TEATR MUZYCZNY

21:30

100 zł

Gliwice

STACJA SHELL,RYBNICKA

08:20

0 zł

Gorzow Wielkopolski

STACJA SHELL,KASPRZAKA 28

00:30

80 zł

Gorzyczki

STACJA UNIWAR

09:30

0 zł

Grudziadz

STACJA SHELL,GEN.HALLERA 2

23:50

80 zł

Grupa

OFERTA INDYWIDUALNA DLA GRUP

00:05

0 zł

Katowice

STACJA BP, UL.GORNOSLASKA 40A

08:30

0 zł

Konin

ZAJAZD BLUE, STARE MIASTO

03:35

0 zł

Koscian

PARKING "U DODZIARZA" KRIMPEN1

03:25

0 zł

Krakow

KFC/BP, UL. J. CONRADA 83

07:30

50 zł

Legnica

STACJA ORLEN, JAWORZYNSKA 238

05:00

80 zł

Leszno

STACJA SHELL, AL.KONSTYTUCJI 3 MAJA 4

04:15

0 zł

Lodz

STACJA ORLEN,UL.BRZEZINSKA 23/25

05:10

0 zł

Lubin

PARKING OSIR, ODRODZENIA 28B

04:05

80 zł

Miedzyrzecz

STACJA ORLEN, UL. WASZKIEWICZA 69

01:05

80 zł

Nowa Sol

PARKING ENEA, PILSUDZKIEGO 73

02:30

80 zł

Opole

STACJA LOTOS, ROGOW OPOLSKI

07:05

0 zł

Piotrkow Trybunalski

STACJA PALIW HUZAR, ALEJE GENERALA SIKORSKIEGO 52

06:05

0 zł

Polkowice

DWORZEC PKS

03:35

80 zł

Poznan

DW.MPK GORCZYN, ORLEN, ZGODA

02:30

0 zł

Rawicz

STACJA BP, DEBNO 1A

04:55

0 zł

Swiebodzin

UL. WOJSKA POLSKIEGO 8, STACJA PALIW ORLEN

01:10

80 zł

Szczecin

PARKING TEATR PLECIUGA,PL. TEATRALNY 1

23:00

80 zł

Torun

DWORZEC PKS, DABROWSKIEGO 8-24

02:25

80 zł

Tychy

STACJA PALIW ORLEN, BESKIDZKA 60, ZA STARZA

09:00

40 zł

Warszawa

METRO WILANOWSKA, PULAWSKA 145

03:00

70 zł

Wloclawek

PARKING HALA MISTRZOW, CHOPINA 12

03:35

80 zł

Wroclaw

STACJA PALIW AMIC ENERGY UL CZEKOLADOWA 16 BIELANY WROCLAWSKIE

05:55

0 zł

Wrzesnia

STACJA ORLEN,WROCLAWSKA PRZY ZJEZDZIE Z A2

02:50

0 zł

Zielona Gora

AQUAPARK, UL. SULECHOWSKA 41

01:50

80 zł

Zory

STACJA ORLEN, UL. KOSCIUSZKI 35

09:00

40 zł

 

 

 • Okazja: 9-dniowa wycieczka objazdowa dla 1 osoby z biurem podróży:

 • Wybierz dla siebie

 • 999 zł zamiast 1449 zł za 9-dniowy (6 noclegów) wyjazd „Czarnogóra – Piękna Nieznajoma” dla 1 osoby (w terminie 06.09.2019 – 14.09.2019)

 • 1249 zł zamiast 1649 zł za 9-dniowy (6 noclegów) wyjazd „Czarnogóra – Piękna Nieznajoma” dla 1 osoby (w terminie 26.06.2019 – 04.07.2019)

 • Klient ma obowiązek potwierdzenia rezerwacji dzwoniąc na numer telefonu podany na kuponie i potwierdza swoją rezerwacje własnym imieniem/nazwiskiem oraz kodem kuponu.

 • Jedna osoba może zakupić nieograniczoną liczbę kuponów!

 • Zawierasz umowę z: MEGA-WAKACJE, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki, ul. Nałęcza 32/20

podmiot odpowiedzialny:

FHU ART POL PAWEŁ TOBOLCZYK

NADWIŚLAŃSKA 30
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
Mazowieckie

NIP 531-135-18-62

Oferta ważna:

od 26-06-2019 do 14-09-2019
 • Oferta ważna w terminie 26.06.2019 r. - 14.09.2019 r.

 • Numer oferty: 79981

 • PRZED ZAKUPEM KLIENT JEST ZOBOWIĄZANY DO SPRAWDZENIA DOSTĘPNOŚCI WYJAZDU Z POSZCZEGÓLNYCH MIAST.

 • Natychmiast po zakupie należy ponownie skontaktować się z organizatorem podając kod kuponu.

 • Modyfikacje z co najmniej 7-dniowym wyprzedzeniem i pod warunkiem dostępności preferowanych terminów.

 • W przypadku braku potwierdzenia rezerwacji, kupon zostanie uznany za wykorzystany.

 • O dostępności terminów decyduje kolejność dokonania rezerwacji.

 • W związku z powołaniem do życia w dniu 26.11.2016 Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego każdy klient Biura Podróży Oskar zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Sportu i Turystyski zobowiązany jest do zapłaty następującej kwoty:

 • 15 zł/os. przy każdorazowej rezerwacji imprezy turystycznej lotniczej (czarterowej) za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską;

 • 10 zł/os. przy każdorazowej rezerwacji imprezy turystycznej autokarowej za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską;

 • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny ma na celu zapewnienie środków na pokrycie kosztów powrotu do kraju oraz zwrot wpłat za niezrealizowane i przerwane imprezy turystyczne dla klientów biur podróży, które utracą płynność finansową i ogłoszą niewypłacalność.

 • Kwota przeznaczona na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny zostanie automatycznie doliczona do wartości rezerwacji (w momencie jej dokonania). Składka nie jest przychodem biura.

 • Dopłaty wymagane na miejscu

 • koszty programowe: 110 euro/os. (rejs po Jeziorze Szkoderskie, wejście do Kotoru, Stary Bar, rejs Boka, wejście do muzeum Matka Boska, opłaty parkingowe, usługi przewodnicki, opłata klimatyczna), płatne obowiązkowo u pilota w autokarze, nie podlegają rozliczeniu

 • Uwagi

 • program jest programem ramowym – kolejność realizacji może ulec zmianie lub odwróceniu

 • pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych, centrach historycznych i innych obiektach turystycznych

 • * dokwaterowanie (Warunki Uczestnictwa XVIII pkt. 3)

 • cena nie obejmuje dodatkowych posiłków, napoi oraz wydatków własnych

 • dokumenty: dowód osobisty lub paszport

 • zaleca się wyrobienie karty EKUZ

 • Po przyjeździe do obiektu należy okazać wydrukowany kupon.

 • Oferta bezzwrotna

 • Zakupienie kuponu jest równoznaczne z zawarciem Umowy z organizatorem

 • Od momentu zawarcia Umowy obowiązują warunki ogólne biura podróży MEGA-WAKACJE

Wybierz swoją okazję:


999 zł zamiast 1449 zł za 9-dniowy (6 noclegów) wyjazd „Czarnogóra – Piękna Nieznajoma” dla 1 osoby (w terminie 06.09.2019 – 14.09.2019)
1249 zł zamiast 1649 zł za 9-dniowy (6 noclegów) wyjazd „Czarnogóra – Piękna Nieznajoma” dla 1 osoby (w terminie 26.06.2019 – 04.07.2019)

Sprawdź inne oferty tego partnera

Pokaż wszystkie (41)

Ostatnio oglądane zobacz wszystkie

r e k l a m a