Zabawki motoryczne rozwijające zdolności...

Oferta wznowiona w dniu: 2019-05-28

Zobacz wznowioną ofertę

Zabawki motoryczne rozwijające zdolności koordynacyjno-ruchowe dziecka, przeznaczone do wykonania konkretnych czynności

Zabawki motoryczne rozwijają umiejętności koordynacyjno-ruchowe dziecka, poprzez odkrycie sposobu ich działania, wykonania konkretnych czynności lub dopasowanie do siebie poszczególnych elementów. Obcowanie z takimi wyzwaniami od najmłodszych lat pozwoli na wyrobienie pewnych umiejętności manualnych, które na pewno pomogą w dalszym odkrywaniu świata .

Do wyboru 5 całkowicie różnych zestawów!!!

Zestaw guzików do nawlekania zawierający 106 elementów. Guziki występują w 4 kolorach o różnej ilości dziurek i różnej wielkości. Guziki zachęcą Twoje dziecko do wielu kreatywnych zabaw: do nawlekania, układania, grupowania, sortowania i przesypywania. Guziki świetnie sprawdzą się również podczas nauki kolorów. Guziki genialnie wpływają na sprawności dłoni i palców, usprawniają precyzję ruchów, ćwiczą koncentrację oraz pobudzają kreatywność dziecka

W zestawie znajdują się sznureczki oraz ich zakończenia – korki. Dzięki korkom nawleczone guziki zatrzymują się na jednym końcu sznurka, ułatwiając dalsze nawlekanie młodszym dzieciom.
Zestaw zapakowany w zamykane pudełko z rączką do przechowywania w porządku.

Zestaw kolorowych guzików w kształcie figur geometrycznych zawierający 94 elementy. Dziecko z pomocą guzików uczy się rozpoznawać figury geometryczne takie jak trójkąt, kwadrat, koło, romb, pięciokąt oraz sześciokąt a układając je na płaszczyźnie może tworzyć dowolne obrazy. Dodatkowo w zestawie znajdują się sznureczki na które można nawlekać guziki tworząc przy tym różne kompozycje, przez co dziecko ćwiczy koordynację wzrokowo-ruchową. Zabawka zapewni dziecku treningi umiejętności motorycznych oraz zdolności manualnych. Całość zapakowana w plastikowe zamykane pudełko z rączką, które ułatwi przechowywanie.

Kluczyk łamigłówka . Zestaw zawiera 2 kluczyki jest świetną zagadką zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Unikalna układanka z pozoru może wyglądać na prostą, ale zawiera wiele tajemnic. Zadaniem skomplikowanej układanki jest odblokowanie klucza i umieszczenie go w pierwotnej pozycji. Jest to najlepsza gra do rozwijania inteligencji i poprawy logicznego myślenia, wyobraźni a także łagodzenia presji i trenowania cierpliwości. Kluczyk łamigłówka doskonale rozwija motorykę dłoni.

Wyszywanka edukacyjna to doskonała zabawka, która wyrabia zdolności manualne małych rączek. W zestawie znajduje się wszystko co niezbędne do rozpoczęcia przygody z wyszywaniem: 2 plansze, 4 długopisy i 16 sznurków. Aby powstał obrazek należy zacząć od nawleczenia sznurówką plastikowego długopisu. Następnie wystarczy wcisnąć długopis z nawleczoną sznurówką w samoblokujący się otworek w planszy, który utrzyma w odpowiednim ułożeniu cały obrazek. Taka twórcza forma zabawy wpłynie pozytywnie na rozwój wyobraźni i koncentrację. Wyszywanka pozwala dzieciom na swobodę w tworzeniu. Maluch może tworzyć wszystko co podpowie mu wyobraźnia. To przygoda, która nigdy się nie kończy!

Zestaw śrub i nakrętek zawierający 48 elementów. W zestawie znajdują się 24 śruby i 24 nakrętki w 4 kolorach o 4 różnych formach (trójkąt, kwadrat, sześciokąt, krzyżak). Aby odpowiednio dobrać nakrętkę do śruby należy znaleźć podstawę śruby o takim samym kształcie. Zestaw daje wiele możliwości zabawy – elementy można sortować według koloru, kształtu a także można dopasowywać odpowiednią nakrętkę do śruby wg koloru lub kształtu. W czasie zabawy dziecko ćwiczy umiejętność logicznego myślenia oraz trenuje koncentrację. Zabawka świetnie rozwija motorykę małych rączek.
Zestaw zapakowany w zamykane pudełko z rączką, które ułatwi przechowywanie.

Ostrzeżenia!
Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat

 • Okazja: Zabawki Motoryczne

 • 39.00 zł zamiast 48,00 zł za Guziki Do Nawlekania

 • 32.70 zł zamiast 34,00 zł za Guziki Geometryczne

 • 19.00 zł zamiast 19,00 zł za Kluczyk Łamigłówka

 • 39.00 zł zamiast 48,00 zł za Wyszywankę Edukacyjną

 • 39.00 zł zamiast 48,00 zł za Zestaw Śrubki i Nakrętki

 • Dokładny opis produktu znajduje się w Szczegółach Okazji

 • Jedna osoba może nabyć dowolną liczbę kuponów!

podmiot odpowiedzialny:

Portal Okazik.pl

Oferta ważna:

od 02-04-2019 do 02-06-2019
 • Numer oferty: 78794

 • Podczas dokonywania płatności za kupon, w formularzu zamówienia należy podać dane do wysyłki towaru.

 • Oferta nie obejmuje kosztów przesyłki, zostaną one doliczone automatycznie podczas dokonywania płatności za kupon na OKazik.pl.

 • Koszt przesyłki wynosi:

  1) Kurier 16.00 zł / 1szt

 • Przy braku uiszczenia opłaty za wysyłkę, przesyłka nie zostanie dostarczona.

 • Brak możliwości odbioru osobistego zamówienia.

 • Czas realizacji zamówienia (wysyłki towaru): do 5 dni roboczych.

 • W przypadku jakichkolwiek pytań, prosimy pisać na adres e-mail: produkty@okazik.pl.

 • Okazja nie łączy się z innymi promocjami.

Zabawki motoryczne wspomagające rozwój dziecka

Oferta nr: 78794 z dnia 02.04.2019

Obcowanie z tego typu zabawkami pozwoli na wyrobienie pewnych umiejętności manualnych, które będą pomocne w dalszym odkrywaniu świata

w cenie od

19 zł

OFERTA WYPRZEDANA!poproś o wznowienie

Chcę by ta oferta została wznowiona

Spóźniłeś się? nie szkodzi, w większości ofert jest możliwe ich wznowienie, dzięki Twojemu zgłoszeniu zadbamy o to!
Zamiast 25 zł
Rabat 24%
Oszczędzasz 6 zł
 • Czas trwania oferty już minął!

Uzupełnij pola wyboru

Ten produkt ma nieuzupełnione pola wyboru oznaczone: Wybierz , sprawdź listę i uzupełnij aby przejść dalej.

Świetnie! Masz już TO w koszyku :)

Ostatnio oglądane zobacz wszystkie

r e k l a m a