Wycieczka do Grecji - 6 dni **/***

Wycieczka do Grecji - 6 dni

Wycieczka do Grecji z Biurem Podróży INDEX. Sprawdź ofertę i przeżyj wyjątkową przygodę. Wycieczka do Grecji w atrakcyjnej cenie. Sprawdź!

w cenie od

1 358

OFERTA WYPRZEDANA!poproś o wznowienie

Chcę by ta oferta została wznowiona

Spóźniłeś się? nie szkodzi, w większości ofert jest możliwe ich wznowienie, dzięki Twojemu zgłoszeniu zadbamy o to!
Zamiast 2 109 zł
Rabat -36%
Oszczędzasz 751 zł
Oferta nr: 96161, dodano 11.08.2022
Czas trwania oferty już minął!

Wycieczka do Grecji - 6 dni **/***

w tej okazji znajdziesz:

1359.00 zł zamiast 1509.00 zł za Wycieczka do Grecji - 6 dni dla 1 osoby w Pok. 3OS LAST MINUTE - Impreza potwierdzona! w terminie 30.08 - 04.09.2022
1959.00 zł zamiast 2109.00 zł za Wycieczka do Grecji - 6 dni Pokój dla 1 osoby na wyłączność (single) LAST MINUTE - Impreza potwierdzona! w terminie 30.08 - 04.09.2022
1359.00 zł zamiast 1509.00 zł za Wycieczka do Grecji - 6 dni dla 1 osoby w Pok. 2OS LAST MINUTE - Impreza potwierdzona! w terminie 30.08 - 04.09.2022

szczegóły okazji:

JEDŹ DO GRECJI Z INDEXEM:

- Spokój i rodzinna atmosfera
- Zabytki greckiego świata
- Najpiękniejsze plaże w Europie
- Idealna pogoda od maja do października
- Wyśmienita kuchnia i ciekawa kultura

KAMENA VOURLA:

Kamena Vourla (w czasach Homera znana jako Thronion) ulokowana jest u stóp góry Knymis na południowym krańcu zatoki Malijskiej. Miasteczko rozwija się od 1939 roku kiedy zostało tu utworzone centrum hydroterapii im. Asklepiosa. Kamena Vourla zawdzięcza swą międzynarodową sławę, przybywającym tu od lat sześćdziesiątych, osobistościom znanym z filmów, muzyki i polityki. Tutejsze termalne kąpieliska rozsławione zostały nie tylko w Grecji ale i całej Europie. Obecnie Kamena Vourla to kosmopolityczny kurort wakacyjny oferujący unikalną kombinację pięknych plaż, termalnych źródeł, SPA i górskich tras spacerowych z spektakularnymi widokami.

Dlaczego warto wybrać się z INDEX'em na tę wycieczkę ?
- Bezpieczeństwo i zaufanie od ponad 28 lat!
- Szybki i wygodny przejazd autokarem
- Wyżywienie 2 x dziennie
- Zwiedzanie tranzytowe stolicy Serbii Belgradu
- Wypoczniesz na pięknych plażach Morza Egejskiego
- Zwiedzisz słynne zabytki Aten - Akropol, Świątynia Zeusa
- Odwiedzisz najbardziej spektakularne klasztory świata METEORY oraz Termopile
- Zjesz pysznego Gyrosa

RAMOWY PROGRAM IMPREZY:

Dzień 1
Wyjazd zgodnie z rozkładem jazdy, przejazd przez Słowację i Węgry do Serbii. panoramiczne zwiedzanie stolicy byłej Jugosławii, Belgradu. Okazja, by zobaczyć słynną Twierdzę Kalemegdan, cerkiew św. Sawy, ulicę Skadarlija, deptak Knez Mihailova, ruiny budynków zbombardowanych przez siły NATO w 1999 roku. Kontynuacja podróży – dalszy przejazd przez Serbię i Macedonię.

Dzień 2
Przyjazd do Grecji i zakwaterowanie w Kamena Vourla – miasteczku o prawdziwie greckim klimacie. Można tutaj m.in. rozkoszować się kąpielami w termalnych źródłach (dostępne bezpłatnie), których zdrowotne właściwości znane były już w starożytności. Dla naszych gości zorganizowany zostanie wieczór grecki, w trakcie którego rozbrzmiewać będzie lokalna muzyka, a profesjonalni tancerze zaprezentują najsłynniejsze tańce pochodzące z różnych części Grecji. Nocleg.

Dzień 3
Przejazd do Aten – port w Pireusie, centrum Aten na czele z Akropolem - perłą architektury światowej (dwie opcje tj. wejście na Akropol z przewodnikiem dodatkowo +25 Euro, wejście na Wzgórze Filoppaposa z pilotem- bezpłatnie). Zwiedzenie uroczych uliczek najstarszych dzielnic miasta Plaki, Monastiraki i Anaftiotiki. Na placu Syntagma zmiana warty gwardzistów honorowych – Evzonów, pod pomnikiem Nieznanego Żołnierza. Słynna Triada Ateńska, czyli Akademia, Uniwersytet Ateński i Biblioteka Narodowa. W programie nie zabraknie również Świątyni Zeusa Olimpijskiego oraz stadionu olimpijskiego Kalimarmaro. Tego wieczoru rozbrzmiewać będzie muzyka latynoska. To niepowtarzalna okazja, by podnieść swoje taneczne umiejętności pod okiem profesjonalnego instruktora. Nocleg.

Dzień 4
Wyjazd do Meteorów – kompleksu zabudowań sakralnych nazywanego przez greków wiszącymi klasztorami. Meteory to unikat w skali światowej, zarówno pod względem architektonicznym, jak i widokowym. Wybudowane przed wiekami na niedostępnych skałach zachwycają jeszcze bardziej w zimowej odsłonie. Odwiedzając dwa wybrane klasztory, można zapoznać się ze wspaniałą sztuką bizantyjską, która do dziś poraża swą strojnością, ogromem i pięknem. Pracownie ikon bizantyjskich, w której dowiedzieć się można, jak wytwarza się ikony – święte greckie obrazy. Wieczorem odwiedzenie miejsca, gdzie przed wiekami odbyła się słynna na całym świecie bitwa pomiędzy sprzymierzonymi wojskami greckimi a Persami. Wizyta w Termopilach to również okazja, by wzorem Leonidasa zregenerować swoje siły w termalnym wodospadzie (koniecznie zabierz ze sobą strój kąpielowy). Wieczorem nasi goście zaproszeni zostaną do udziału w imprezie "Szalone lata 70 i 80". Nocleg.

Dzień 5
Czas wolny na plażowanie lub możliwość skorzystania z rejsu na tzw. Greckie Seszele (opcja dodatkowa), czyli kompleksu powulkanicznych wysp i wysepek rozsianych przy południowym krańcu Eubei. Greckie Seszele lub inaczej Lichadonisia olśniewają kolorami morskiej wody, plaż usypanych z rozdrobnionych muszel oraz niesamowitą fauną, wśród której prym wiodą słynne foki Monachus Monachus. W godzinach popołudniowych wyjazd w drogę powrotną.

Dzień 6
Panoramiczne zwiedzanie Budapesztu – Wzgórze Zamkowe - Panorama na Peszt w którym położony jest najpiękniejszy budynek Budapesztu - Parlament. Plac bohaterów z Zamkiem Vajdahunyad i najcieplejszym w Europie kąpieliskiem termalnym. Kontynuacja podróży do Polski.

UWAGA W przypadku braku możliwości zwiedzania Belgradu (w drodze do Grecji) i Budapesztu (w drodze z Grecji) wycieczka będzie obejmowała zwiedzanie Doliny Tembi z cudownym źródłem Afrodyty (w drodze do Grecji) i miasteczka Litochoro u stóp Olimpu gdzie odbędzie się spacer wąwozem Mavrolongos do źródeł rzeki Enipeas.

ZAKWATEROWANIE W JEDNYM Z TRZECH OBIEKTÓW:

Hotel Sissi
Hotel Acropol
Hotel Marvy
Hotel Violetta

O zakwaterowaniu w konkretnym obiekcie decyduje organizator.

WYCIECZKI FAKULTATYWNE:

Wycieczki odbywają się przy określonej liczbie osób. Wszystkie wycieczki organizowane są przez greckich kontrahentów Biura Podróży INDEX.

REJS NA GRECKIE SESZELE - Rejs wśród małych wysp i wysepek zwanych Greckimi Seszelami połączony z plażowaniem. Ten malowniczy kompleks wysp o pochodzeniu wulkanicznym urzeka od pierwszego wejrzenia lazurem morza i pięknymi, usypanymi z rozdrobnionych muszli plażami. Składa się z siedmiu wysp i wysepek, z których dwie największe posiadają zorganizowane plaże oraz beach bary. Greckie Seszele stanowią również dom dla fok Monachus Monachus, które chętnie towarzyszą przepływającym statkom. Bogata fauna i flora dna morskiego doceniana jest przez fanów snorkelingu oraz nurków.
Cena wyjazdu ok. 15 EUR/osoba

CENA ZAWIERA:

- przejazd autokarem klasy LUX (toaleta, klimatyzacja, TV, barek)
- 3 noclegi
- śniadania i obiadokolacje
- ubezpieczenie KL 15000 EUR, KR 5000 EUR, NNW 3000 EUR, bagaż 300 EUR
- opiekę pilota na trasie przejazdu
- opiekę rezydenta na miejscu
- wycieczkę do Termopile
- wycieczkę do Aten
- wycieczkę do Meteorów
- zwiedzanie Belgradu i Budapesztu

DOPŁATY OBOWIĄZKOWE:

70 EUR/os. płatne u pilota (opłata za przewodników lokalnych, podatek noclegowy, zestawy słuchawkowe)
składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 10 zł/os. oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy - 10 zł/os. (Składki doliczane są automatycznie w momencie dokonania rezerwacji.)

DOPŁATY NIEOBOWIĄZKOWE:

Dla chętnych bilety wstępu do zwiedzanych obiektów (6 EUR/os. - 2 klasztory w Meteorach, 25 EUR/os. - Akropol) oraz REJS NA GRECKIE SESZELE - 18 EUR/os.
MIASTO ZBIÓRKA GODZINA
WYJAZDU
DOPŁATA
Katowice Dworzec autobusowy MDA, ul. Sądowa 5 05:00
Bielsko-Biała dworzec PKS, dolna płyta ul. Warszawska 06:30 60 zł
Wrocław Dworzec tymczasowy Polbus 02:00 100 zł
Opole Dworzec PKS ul. 1 Maja 03:30 80 zł
Warszawa Dworzec Autokarowy Metro Wilanowska 00:15 150 zł
Kraków MDA ul. Bosacka 18 (Górna płyta)) 03:30 60 zł
 • Dokładny opis produktu znajduje się w Szczegółach Okazji
 • dostępne terminy:
 • 30.08 - 04.09.2022
 • 14.06 - 19.06.2022
 • Klient ma obowiązek potwierdzenia rezerwacji dzwoniąc na numer telefonu podany na kuponie i potwierdza swoją rezerwacje własnym imieniem/nazwiskiem oraz kodem kuponu.
 • Jedna osoba może nabyć dowolną liczbę kuponów!
 • Zawierasz umowę z: INDEX BIURO PODRÓŻY SP. Z O.O. SP. K., ul. Stawowa 5/7, 40-095 Katowice

podmiot odpowiedzialny:

INDEX BIURO PODRÓŻY SP. Z O.O. SP. K.

Stawowa 5/7
40-095 Katowice
Śląskie

NIP 634-255-81-22

Oferta ważna:

od 11-08-2022 do 04-10-2022
 • Oferta ważna w terminie 30.04.- 16.10.2022

 • Numer oferty: 96161

 • PRZED ZAKUPEM KLIENT JEST ZOBOWIĄZANY DO SPRAWDZENIA DOSTĘPNOŚCI WYJAZDU Z POSZCZEGÓLNYCH MIAST.

 • Przed zakupem należy sprawdzić dostępność miejsc pod nr telefonu: +48 782 282 282.

 • Po potwierdzeniu rezerwacji, brak możliwości jej anulacji

 • Natychmiast po zakupie należy ponownie skontaktować się z organizatorem podając kod kuponu.

 • Modyfikacje zgodne z Ogólnymi Warunkami.

 • Po potwierdzeniu rezerwacji kupony nie podlegają zwrotowi ani nie można ich przekazać innej osobie.

 • W przypadku braku potwierdzenia rezerwacji, kupon zostanie uznany za wykorzystany.

 • O dostępności terminów decyduje kolejność dokonania rezerwacji.

Sprawdź dostępność:

782 282 282

Wybierz swoją okazję:


1359.00 zł zamiast 1509.00 zł za Wycieczka do Grecji - 6 dni dla 1 osoby w Pok. 3OS LAST MINUTE - Impreza potwierdzona! w terminie 30.08 - 04.09.2022
1959.00 zł zamiast 2109.00 zł za Wycieczka do Grecji - 6 dni Pokój dla 1 osoby na wyłączność (single) LAST MINUTE - Impreza potwierdzona! w terminie 30.08 - 04.09.2022
1359.00 zł zamiast 1509.00 zł za Wycieczka do Grecji - 6 dni dla 1 osoby w Pok. 2OS LAST MINUTE - Impreza potwierdzona! w terminie 30.08 - 04.09.2022

Sprawdź inne oferty tego partnera

Pokaż wszystkie (111)

Sprawdź dostępność

782 282 282

Ostatnio oglądane zobacz wszystkie

r e k l a m a