Suplementy diety

Scitec Nutrition- dwie odżywki do wyboru- 60 lub 90 kapsułek

w cenie od

34

OFERTA WYPRZEDANA!poproś o wznowienie

Chcę by ta oferta została wznowiona

Spóźniłeś się? nie szkodzi, w większości ofert jest możliwe ich wznowienie, dzięki Twojemu zgłoszeniu zadbamy o to!
Zamiast 49 zł
Rabat -31%
Oszczędzasz 15 zł
Oferta nr: 27478, dodano 08.11.2016
Czas trwania oferty już minął!

Wybierz odżywkę dla siebie! ZMB6 lub HEAVY DUTY! (od 34 zł)

w tej okazji znajdziesz:

34 zł zamiast 49 zł za ZMB6 60 kapsułek

ZMB6 jest produktem zawierającym kombinację istotnych składników mineralnych i witamin, takich jak Cynk, Magnez i Witamina B6. Cynk i Magnez biorą udział w procesie produkcji białek, utrzymują prawidłowe funkcjonowanie kości, a także pełnią ważną role w podziałach komórkowych. Cynk i Witamina C wpływają na prawidłową pracę układu odpornościowego. Magnez i Witamina B6 niwelują zmęczenie i znużenie organizmu, a także wspomagają metabolizm energetyczny oraz funkcje psychologiczne. Cynk pełni ważna rolę w syntezie DNA, utrzymaniu równowagi kwasowo-zasadowej, metabolizmie węglowodanów i makroskładników pokarmowych. Pozytywnie wpływa na funkcje poznawcze, rozrodcze i płodność człowieka, ale także na metabolizm kwasów tłuszczowych, kondycję skóry, włosów i paznokci oraz jakość widzenia. Składniki zawarte w ZMB6 przyczyniają się także do utrzymania prawidłowego poziomu testosteronu we krwi oraz chronią organizm przed stresem oksydacyjnym. Magnez utrzymuje natomiast równowagę elektrolitową oraz umożliwia prawidłową pracę układu nerwowego; umożliwia skurcz mięśni, również mięśnia sercowego poprzez transport impulsów nerwowych. Wpływa na dobrą kondycję zębów. Witamina B6 wspomaga produkcje erytrocytów oraz reguluje aktywność hormonów.

114 zł zamiast 189 zł za HEAVY DUTY 90 kapsułek

HEAVY DUTY to skomplikowana formuła oparta na 12 specjalnych składnikach, która służy do wsparcia tkanki łącznej. Wśród składników znajduje się także formuła NEM (naturalna błona skorupek jaj) – opatentowana formuła, która również służy do wytwarzania produktów HEAVY DUTY. Poza tym te produkty zawierają także bardziej preferowany kolagen typu II, oraz kwas hialuronowy! Ponadto HEAVY DUTY dostarcza popularną glukozaminę, chondroitynę i MSM. Zawarta w HEAVY DUTY 100% zalecanej dziennej dawki witaminy D poprawia funkcjonowanie układu immunologicznego i mięśni, pomaga w utrzymaniu zdrowych kości i zębów oraz wspomaga wchłanianie wapnia i fosforu. Witamina C pomaga chronić komórki przed stresem oksydacyjnym i przyczynia się do prawidłowego tworzenia się kolagenu, do poprawnego funkcjonowania chrząstki, kości, naczyń krwionośnych, dziąseł zębów i skóry. Przyczynia się to także do prawidłowego funkcjonowania układu immunologicznego i nerwowego, oraz zmniejsza uczucie zmęczenia i znużenia. Cynk przyczynia się do utrzymania zdrowych włosów, paznokci, skóry i dobrego wzroku. Przyczynia się również do utrzymania poprawnego poziomu testosteronu, do normalnego poziomu płodności i reprodukcji, oraz do odpowiedniej syntezy białka*. Mangan przyczynia się do prawidłowego tworzenia się tkanki łącznej.

szczegóły okazji:

Witaminy i składniki mineralne są istotnymi składnikami odżywczymi, które są szczególnie niezbędne dla osób uprawiających sport bądź intensywnie pracujących. Jeśli i Ty potrzebujesz odżywki, która dostarczy Ci niezbędnych mikroelementów, mamy produkty specjalnie dla Ciebie! Dostarczenie organizmowi witamin i składników mineralnych wpływa na wydajność podczas wykonywania codziennych zadań oraz aktywności fizycznej. Nie czekaj, tylko zaopatrz się w jeden z naszych produktów.

 • Okazja: Sitec Nutrition
 • Kliknij „Kup teraz” i wybierz opcję:
 • 34 zł zamiast  49 zł za ZMB6 60 kapsułek
 • 114 zł zamiast  189 zł za HEAVY DUTY 90 kapsułek
 • Dokładny opis produktu znajduje się w Szczegółach Okazji
 • Jedna osoba może nabyć dowolną liczbę kuponów!
podmiot odpowiedzialny:

Portal Okazik.pl

Oferta ważna:

od 08-11-2016 do 08-01-2017
 • Podczas dokonywania płatności za kupon, w formularzu zamówienia należy podać dane do wysyłki towaru.
 • Oferta nie obejmuje kosztów przesyłki, zostaną one doliczone automatycznie podczas dokonywania płatności za kupon na OKazik.pl.
 • Koszt przesyłki wynosi:

1) Kurier 11 zł/ do 50 szt

2) Poczta Polska 5 zl/ 1 szt

 • W każdej okazji znajdującej się na naszej stronie należy osobno opłacić koszty przesyłki.
 • Przy braku uiszczenia opłaty za wysyłkę, przesyłka nie zostanie dostarczona.
 • Brak możliwości odbioru osobistego zamówienia.
 • Czas realizacji zamówienia (wysyłki towaru): do 3 dni roboczych.
 • W przypadku jakichkolwiek pytań, prosimy pisać na adres e-mail: produkty@okazik.pl
 • Okazja nie łączy się z innymi promocjami.

Wybierz swoją okazję:


34 zł zamiast 49 zł za ZMB6 60 kapsułek
114 zł zamiast 189 zł za HEAVY DUTY 90 kapsułek

r e k l a m a