SYLWESTER NA PROMIE! Ryga, Sztokholm, Helsinki i Tallin!...

Sylwester na promie – Ryga, Sztokholm, Helsinki, Tallin

6-dniowa wycieczka po wodach Bałtyku z odwiedzinami w 4 europejskich stolicach! W cenie: noclegi na promie, przejazd autokarem, opieka pilota oraz śniadania i obiadokolacja sylwestrowa!

w cenie od

1 350

KUP TERAZ!
Zamiast 1 499 zł
Rabat -10%
Oszczędzasz 149 zł
 • kupiono już 14 szt.
Oferta nr: 93476, dodano 18.11.2021
Oferta ograniczona czasowo

SYLWESTER NA PROMIE! Ryga, Sztokholm, Helsinki i Tallin! 6-dniowa wycieczka! 3 śniadania! Opieka pilota! Zabawa!

w tej okazji znajdziesz:

1350 zł zamiast 1499 zł za 6-dniową (3 noclegi) wycieczkę sylwestrową dla 1 osoby promem w kabinie 4-osobowej - Ryga, Sztokholm, Helsinki i Tallin (należy zakupić co najmniej 4 kupony)
1520 zł zamiast 1660 zł za 6-dniową (3 noclegi) wycieczkę sylwestrową dla 1 osoby promem w kabinie 3-osobowej - Ryga, Sztokholm, Helsinki i Tallin (należy zakupić co najmniej 3 kupony)
1850 zł zamiast 2005 zł za 6-dniową (3 noclegi) wycieczkę sylwestrową dla 1 osoby promem w kabinie 2-osobowej - Ryga, Sztokholm, Helsinki i Tallin (należy zakupić co najmniej 2 kupony)

szczegóły okazji:

REJS SYLWESTROWY - Tallin, Sztokholm, Helsinki, Ryga– klimatyczne miasta, doborowe towarzystwo i impreza sylwestrowa na pokładzie luksusowego statku! 6 dni w tym 4 stolice to idealny przepis na pełen emocji, wrażeń, niesamowitych widoków oraz niezapomnianych doznań wyjazd sylwestrowy.


 

CENA ZAWIERA:

 • 3 noclegi na pokładzie luksusowych statków wycieczkowych armatora Tallink Silja w kabinach wewnętrznych 2,3,4 osobowych bez okna z łazienką wyposażoną w prysznic

 • 3 śniadania z bogatym menu bufetowym

 • bufetową obiadokolację sylwestrową

 • Zabawa Sylwestrowa na pokładzie statku w dyskotece

 • przejazd autokarem (barek, wc, klimatyzacja, TV)

 • opiekę pilota

DOPŁATY OBOWIĄZKOWE PŁATNE DO BIURA:

 • 50 zł ubezpieczenie

 • składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 10 zł/os. oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy - 10 zł/os. (Składki doliczane są automatycznie w momencie dokonania rezerwacji.)

DOPŁATY OBOWIĄZKOWE:

 • 60 EUR/os. płatne u pilota (opłata za zwiedzanie miasta, zestawy słuchawkowe lub system nagłaśniający, opłaty lokalne i administracyjne

DOPŁATY NIEOBOWIĄZKOWE:

 • Bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, komunikacja miejska - ok. 40 EUR/os. (płatne u pilota)

OBIADOKOLACJA SYLWESTROWA:

Obiadokolacja w formie bardzo bogatego bufetu - bufet sałatkowy, przystawki, dania gorące mięsne, ryby, owoce morza, desery. Do kolacji dostępne jest piwo oraz wino białe i czerwone,napoje bezalkoholowe bez limitu. Dodatkowe napoje płatne - cena jednego drinka w restauracji to koszt ok. 5-6 EUR.

RAMOWY PROGRAM IMPREZY:

 • Dzień 1
  Wyjazd wg rozkładu jazdy. Przejazd przez Litwę i Łotwę do Estonii.

 • Dzień 2
  Przyjazd do Tallina w godzinach rannych. Zwiedzanie Starówki zaczniemy od Górnego Miasta, od wzgórza Toompea z zamkiem i placem zamkowym. Następnie zobaczymy Basztę Długi Hermann „Pikk Hermann”, Estoński Parlament „Rigikogu”, Estoński Prawosławny Sobór moskiewskiego Patriarchatu, dwa tarasy widokowe z przepiękną panoramą na Dolne Miasto, baszty, port i zatokę. Przejdziemy pod mury obronne oddzielające Górne i Dolne miasto oraz Basztę „Kiek in de Kök. Spacerem dotrzemy do Dolnego miasta, gdzie zobaczymy : Kościół św. Mikołaja „Niguliste”, Plac Ratuszowy z Ratuszem, Aptekę Magistracką - najstarszą nieprzerwanie funkcjonującą aptekę w Europie, Kamieniczkę Wielkiej Gildii, Kamieniczkę Bractwa Czarnogłowych, kamieniczki kupieckie Trzy Siostry, Bramę Morską z basztą Gruba Małgorzata , romantyczną uliczkę Św. Katarzyny, z Klasztorem Dominikańskim, mury obronne, Basztę Viru. W godzinach popołudniowych zaokrętujemy się na prom, rejs nocny z Tallina do Sztokholmu.

 • Dzień 3
  Śniadanie bufetowe na statku, wyokrętowanie w Sztokholmie. Zwiedzanie miasta zaczniemy od ratusza miejskiego i Pałacu Królewskiego, który jest oficjalną siedzibą Króla Szwecji. Następnie przejdziemy na Stare Miasto czyli Gamla Stan, przespacerujemy przez historyczne centrum miasta wąskimi, średniowiecznymi brukowanymi uliczkami, sztokholmski rynek, gdzie znajdują się kolorowe kamienice uznawane za najbardziej pocztówkowe miejsce w całej stolicy Szwecji. W centrum starówki zobaczymy przepiękną gotycką Katedrę Sztokholmską z majestatycznym posągiem św. Jerzego zabijającego smoka, gmach Muzeum Nobla a także klimatyczne uliczki ze sklepikami i restauracjami. Następnie udamy się na wyspę Djurgarden, gdzie zwiedzimy Muzeum Vasa, w którym znajduje się wydobyty w 1961 z dna morskiego i doskonale odrestaurowany okręt wojenny. Po zwiedzaniu powrót do portu i zaokrętowanie na statek do Helsinek. Obiadokolacja sylwestrowa w restauracji na statku w formie bogatego bufetu. Czas posiłku ok. 2 godzin. Po kolacji ZABAWA SYLWESTROWA w dyskotece. W trakcie wieczoru proponujemy również skorzystanie z innych atrakcji dostępnych na pokładzie, m. in. programy artystyczne, występy zespołów, przedstawienia, loteria.

 • Dzień 4
  Po śniadaniu na statku, wyokrętowanie w fińskim porcie w Helsinkach. Zwiedzanie współczesnej stolicy Finlandii: aleja Mannerheima i budynek Parlamentu, wykuty w skale kościół protestancki Temppeliauko, Park Sibeliusa z oryginalnym pomnikiem kompozytora przypominającym gigantyczne organy i słynny stadion olimpijski z pomnikiem Paavo Nurmiego, najwybitniejszego długodystansowca świata lat 30-tych XX wieku. Spacer po centrum: Plac Senacki z Katedrą Luterańską i pomnikiem cara Aleksandra II, prawosławny Sobór Uspienski. Zaokrętowanie na statek do Tallina.

 • Dzień 5
  Po śniadaniu wyokrętowanie w porcie w Tallinie. Przejazd do Rygi. W godzinach popołudniowych zwiedzanie jednej z większych nadbałtyckich stolic. Spacer rozpoczniemy od Starego Miasta z unikalną architekturą secesyjną i klimatyczną starówką. W trakcie zwiedzania zobaczymy kościół św. Piotra, Dom Bractwa Czarnogłowych- najbardziej rozpoznawalny budynek w Rydze, Dom Kotów, Ratusz, protestancka katedra NMP - największy kościół w krajach bałtyckich, plac Katedralny, zespół średniowiecznych kamieniczek – Trzej Bracia. Po zwiedzaniu czas na posiłek we własnym zakresie i ostatnie, pamiątkowe zakupy. Wyjazd w drogę powrotną w godzinach wieczornych. Nocny przejazd w kierunku granicy z Litwą. Podczas przejazdu planowane są krótkie postoje.

 • Dzień 6
  Przyjazd do Polski w godzinach południowych.

ZAKWATEROWANIE:

 • 3 noclegi na promach Tallink Silja w kabinach wewnętrznych 2,3,4 osobowych z łazienką wyposażoną w prysznic. Na promach znajduje jest dostęp do wi-fi, restauracje, sklepy, aquazone oraz kasyno.

OFERTA DLA SINGLI:

 • Przy zakupie kuponu 1850 zł istnieje możliwość zakwaterowania w kabinie 2 lub 3 os. z możliwością dokwaterowania (z osobą/osobami tej samej płci) (DOKKBO), reszta dopłat zgodnie z ofertą.

MIASTO

ZBIÓRKA

GODZINA WYJAZDU

DOPŁATA

Augustów

stacja benz. Shell, ul. Wojska Polskiego 74

20:30

-

Bielsko-Biała

dworzec PKS, dolna płyta ul. Warszawska

08:15

50 PLN

Chrzanów

stacja benz. Shell, ul. Trzebińska

09:00

30 PLN

Częstochowa

McDonald's/stacja benz. Lotos, ul. Wojska Polskiego 258

11:30

-

Dąbrowa Górnicza

stacja benz. Orlen, ul. Legionów Polskich 2

10:30

-

Gliwice

stacja benz. Shell, ul. Rybnicka 159

08:45

30 PLN

Jastrzębie-Zdrój

dworzec autobusowy Arki Bożka, ul. Podhalańska

08:15

40 PLN

Katowice

McDonald's/stacja BP, ul. Ofiar Katynia 5 (przy A4)

10:00

-

Kielce

dworzec PKP - zatoczki, Plac Niepodległości

13:00

70 PLN

Kraków

koło Stadionu Cracovii, ul. Kałuży

08:15

30 PLN

Lublin

parking Hala MOSiR, al. Zygmuntowskie

12:15

80 PLN

Łomża

McDonald's/stacja benz. Circle K, al. Legionów 58

18:45

-

Łódź

dworzec autobusowy PKS Łódź Kaliska, al. Włókniarzy

14:00

-

Opole

McDonald's/stacja benz. BP, ul. Wrocławska

07:30

60 PLN

Piotrków Trybunalski

stacja benz. AVIA, ul. Sikorskiego 52

13:00

-

Poznań

dworzec autobusowy PKS, ul. Matyi

12:30

80 PLN

Pszczyna

ul. Broniewskiego, przystanek autobusowy koło Aldi/Rossmann

08:45

30 PLN

Radom

dworzec PKP - parking, ul. Wł. Beliny-Prażmowskiego

14:30

50 PLN

Rybnik

stacja benz. BP / McDonald's ul. Budowlanych

08:45

40 PLN

Rzeszów

dworzec PKP - zatoczki, Plac Dworcowy

05:00

80 PLN

Sosnowiec

McDonalds's/stacja benz. Shell, ul. Kresowa

10:15

-

Tarnów

dworzec PKP, ul. Dworcowa

06:30

60 PLN

Tychy

stacja benz. BP koło Browaru, ul. Katowicka

09:15

20 PLN

Warszawa

parking PKiN obok Metro Centrum, ul. Marszałkowska

17:15

-

Wrocław

parking przy AquaPark, ul. M. Petrusewicza

05:45

80 PLN

Zabrze

stacja benz. Orlen / Lidl, ul. Wolności 508

09:00

30 PLN

 • INDEX

 • ul. Stawowa 5/7
 • 40-095 Katowice

Ważne informacje:

 • Okazja: 6-dniowa wycieczka sylwestrowa promem do Rygi, Sztokholmu, Helsinek i Tallinu dla 1 osoby z Biurem Podróży:

 • Wybierz dla siebie

 • 1350 zł zamiast 1499 zł za 6-dniową (3 noclegi) wycieczkę sylwestrową dla 1 osoby promem w kabinie 4-osobowej - Ryga, Sztokholm, Helsinki i Tallin (należy zakupić co najmniej 4 kupony)

 • 1520 zł zamiast 1660 zł za 6-dniową (3 noclegi) wycieczkę sylwestrową dla 1 osoby promem w kabinie 3-osobowej - Ryga, Sztokholm, Helsinki i Tallin (należy zakupić co najmniej 3 kupony)

 • 1850 zł zamiast 2005 zł za 6-dniową (3 noclegi) wycieczkę sylwestrową dla 1 osoby promem w kabinie 2-osobowej - Ryga, Sztokholm, Helsinki i Tallin (należy zakupić co najmniej 2 kupony)

 • Jedna osoba może zakupić nieograniczoną liczbę kuponów!

 • Zawierasz umowę z: INDEX BIURO PODRÓŻY SP. Z O.O. SP. K., ul. Stawowa 5/7, 40-095 Katowice

podmiot odpowiedzialny:

INDEX BIURO PODRÓŻY SP. Z O.O. SP. K.

Stawowa 5/7
40-095 Katowice
Śląskie

NIP 634-255-81-22

Oferta ważna:

od 29-12-2021 do 03-01-2022

Drobnym druczkiem:

 • Oferta ważna w terminie

 • 29.12.2021 – 03.01.2022

 • Numer oferty:

 • PRZED ZAKUPEM KLIENT JEST ZOBOWIĄZANY DO SPRAWDZENIA DOSTĘPNOŚCI WYJAZDU Z POSZCZEGÓLNYCH MIAST.

 • Przed zakupem należy sprawdzić dostępność miejsc pod nr telefonu: +48 32 209 78 78, +48 32 258 35 24.

 • Rezerwacja jest OBOWIĄZKOWA i należy jej dokonać w przeciągu 3 dni od zakupienia kuponu pisząc na adres: kupon@indexpolska.com.pl. Wiadomość powinna zawierać następujące informacje: kod kuponu (w formacie PDF), imiona, nazwiska i daty urodzenia wszystkich klientów, adres co najmniej jednego z pasażerów, telefon kontaktowy, miasto wyjazdu.Po potwierdzeniu rezerwacji - brak możliwości jej anulacji. Modyfikacje zgodnie z Ogólnymi Warunkami Partnera. Po potwierdzeniu rezerwacji, kupony nie podlegają zwrotowi ani nie można ich przekazać innej osobie.

 • Natychmiast po zakupie należy ponownie skontaktować się z organizatorem podając kod kuponu.

 • Modyfikacje z co najmniej 7-dniowym wyprzedzeniem i pod warunkiem dostępności preferowanych terminów.

 • W przypadku braku potwierdzenia rezerwacji, kupon zostanie uznany za wykorzystany.

 • O dostępności terminów decyduje kolejność dokonania rezerwacji.

 • Uwagi

 • Pilot nie oprowadza po wnętrzach - zwiedzanie ich podczas wyjazdu expresowego odbywa się tylko i wyłącznie w czasie wolnym i na własną rękę.

 • Każdy z uczestników wyjazdu musi posiadać przy sobie i legitymować się ważnym i właściwym dokumentem tożsamości (zgodnie z przepisami kraju docelowego i krajów tranzytowych - odpowiednio dowód osobisty lub paszport), który uprawnia go do przekroczenia granicy z danym państwem. Bez ważnego i odpowiedniego dokumentu tożsamości uczestnik nie może wziąć udziału w imprezie.

 • Podany przy ofercie program imprezy jest programem ramowym - kolejność zwiedzania może ulec zmianie, a decyzje o kolejności zwiedzania podejmuje pilot.

 • W dniu wyjazdu należy pojawić się na miejscu zbiórki około 15 minut przed planowaną godziną wyjazdu.

 • BP INDEX nie ponosi odpowiedzialności za spóźnienia autokarów i transferów spowodowane czynnikami niezależnymi od biura (warunki atmosferyczne, warunki drogowe, przejścia graniczne, blokady, strajki).

 • Wszystkie nasze imprezy objęte są bezpłatnym pakietem gwarancja spokoju oraz gwarancja zwrotu, czyli:

 • dajemy możliwość bezkosztowej zmiany kierunku (o tej samej lub wyższej wartości) lub terminu wycieczki do 30 dni przed rozpoczęciem wyjazdu

 • ponadto, jeśli wycieczka zostanie odwołana z jakiegokolwiek powodu (również z uwagi na Covid-19) gwarantujemy natychmiastowy (w ciągu 7 dni) zwrot całej wpłaconej kwoty.

 • W związku z ryzykiem zachorowania na COVID-19 w trakcie trwania imprezy odbywającej się poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej (co wiąże się z wysokimi kosztami leczenia, które mogą znacznie przewyższyć sumę ubezpieczenia podstawowego KL 10 000 EUR) zalecamy wykupienie dodatkowego ubezpieczenia zwiększającego sumę ubezpieczenia KL do wysokości 30 000 EUR (OWU Bezpieczne Podróże SIGNAL IDUNA TU S.A.). Ubezpieczenie należy wykupić bezpośrednio przy dokonywaniu rezerwacji imprezy. Ubezpieczenie wynosi 2,60 zł/os./dzień.

 • Po przyjeździe do obiektu należy okazać wydrukowany kupon.

 • Opłata obowiązkowa:

 • 50 zł UBEZPIECZENIE

 • 60 EUR/os. płatne u pilota (opłata za zwiedzanie miasta, zestawy słuchawkowe lub system nagłaśniający, opłaty lokalne i administracyjne)

 • składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 10 zł/os. oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy - 10 zł/os. (Składki doliczane są automatycznie w momencie dokonania rezerwacji.)

 • Zakupienie kuponu jest równoznaczne z zawarciem Umowy z organizatorem

 • oferta bezzwrotna

 • Od momentu zawarcia Umowy obowiązują warunki ogólne biura podróży INDEX

Sprawdź dostępność:

782 282 282

Wybierz swoją okazję:


1350 zł zamiast 1499 zł za 6-dniową (3 noclegi) wycieczkę sylwestrową dla 1 osoby promem w kabinie 4-osobowej - Ryga, Sztokholm, Helsinki i Tallin (należy zakupić co najmniej 4 kupony)
1520 zł zamiast 1660 zł za 6-dniową (3 noclegi) wycieczkę sylwestrową dla 1 osoby promem w kabinie 3-osobowej - Ryga, Sztokholm, Helsinki i Tallin (należy zakupić co najmniej 3 kupony)
1850 zł zamiast 2005 zł za 6-dniową (3 noclegi) wycieczkę sylwestrową dla 1 osoby promem w kabinie 2-osobowej - Ryga, Sztokholm, Helsinki i Tallin (należy zakupić co najmniej 2 kupony)

Sprawdź inne oferty tego partnera

Pokaż wszystkie (34)

Sprawdź dostępność

782 282 282

Ostatnio oglądane zobacz wszystkie

r e k l a m a