Niesamowita, pełna atrakcji wycieczka do Indii! Opieka...

Wycieczka do Indii, krainy kolorów

Wycieczka do Indii,z przelotem, zakwaterowaniem oraz wyżywieniem.

wycieczka dla 1 osoby w pokoju 2-osobowym

OFERTA WYPRZEDANA!poproś o wznowienie

Chcę by ta oferta została wznowiona

Spóźniłeś się? nie szkodzi, w większości ofert jest możliwe ich wznowienie, dzięki Twojemu zgłoszeniu zadbamy o to!
3 990
Rabat -22%
Zamiast 5 100 zł
Oferta nr: 52501, dodano 09.07.2018
Czas trwania oferty już minął!

Niesamowita, pełna atrakcji wycieczka do Indii! Opieka doświadczonego pilota

w tej okazji znajdziesz:

3 990 zł zamiast 5 100 zł za wycieczka dla 1 osoby w pokoju 2-osobowym

w terminie 03.12.2018 – 12.12.2018, w terminie 11.02.2019 – 20.02.2019

szczegóły okazji:

Indie-kraj, który oszałamia swoim ogromem, zgiełkiem i różnorodnością.

Zwiedzenia Indii to nie tylko zabytki. To również możliwość zetknięcia się ze starą kulturą, podpatrzenia obrzędów i obyczajów, które często liczą sobie setki jak nie tysiące lat. Jest to również doświadczenie indyjskiej żywej i kolorowej ulicy, która pulsuje od świtu do zmierzchu

Indie od zawsze zachwycały podróżników. Były celem i marzeniem wszystkich, którzy chcieli zasmakować azjatyckiego orientu. To kraj najpiękniejszych kolorów, orientalnych zapachów, majestatycznych zabytków, gwarnych miast i wspaniałych smaków .

Wycieczce towarzyszy opieka doświadczonego pilota!

W cenie

przelot Warszawa - Delhi - Warszawa liniami rejsowymi z przesiadkami

 • opłaty lotniskowe

 • zakwaterowanie w hotelach 3* w pokojach dwuosobowych z łazienkami i klimatyzacją lub wentylatorami

 • wczesne zakwaterowanie w hotelu drugiego dnia programu, w zależności od godziny przylotu do Delhi oraz późne wykwaterowanie w ostatnim dniu przed wylotem do Polski,

 • transport klimatyzowanym autokarem na trasie wycieczki

 • serwis wykwalifikowanego polskiego pilota

WYŻYWIENIE

W cenie wyjazdu zapewnione jest wyżywienie w postaci dwóch posiłków dziennie- śniadania i obiadokolacje

 

Program ramowy

1 dzień: Wylot z lotniska w Warszawie. Przelot do Delhi przez jeden z portów tranzytowych.

2 dzień: Przyjazd do hotelu. Zakwaterowanie i śniadanie. Odpoczynek. Po południu, dla chętnych (dodatkowo płatne 15 USD) wycieczka do Kompleksu Świątyń Akshardham. Nowoczesny i zarazem tradycyjny, olbrzymi kompleks świątynny oddano do użytku, po pięcioletniej budowie w 2005 rok. Jest to przepięknie zdobiony kompleks budowli, które tradycją i architekturą nawiązują do ponad trzydziestowiecznej tradycji hinduizmu. Po powrocie ze zwiedzania kolacja, a dla chętnych wieczorny spacer z pilotem po mieście. Nocleg w hotelu.

3 dzień: Śniadanie i dalsze zwiedzanie stolicy, w programie: Jama Masjid czyli Meczet Piątkowy – największy muzułmański obiekt sakralny w Indiach, zbudowany w latach 1654-1658 przez władcę mogolskiego Szahdżahana z dynastii Wielkich Mogołów, budowniczego Taj Mahal. Spacer z widokiem na Czerwony Fort ( bez zwiedzania wnętrza ) oraz przejażdżka rikszami po klimatycznych uliczkach starego Delhi. Następnie Raj Gath – czyli miejsce kremacji Mahatmy Gandhiego oraz wizyta w Nowym Delhi, gdzie zobaczymy: Pałac Wicekróla, Parlament Indyjski oraz Bramę Indii, stanowiącą okazały łuk triumfalny wzniesiony ku czci Hindusów poległych w czasie I Wojny Światowej i podczas Wojen Afgańskich . Po południu zwiedzimy grobowiec Humujana – miejsce ostatniego spoczynku władcy Indii z dynastii Mogołów wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Na koniec dnia pojedziemy do najważniejszej w Delhi świątyni sikhijskiej – Gurdwala Bangla Sahib. Kolacja i nocleg w hotelu.

4 dzień: Śniadanie. Poranny wyjazd do różowego miasta, stolicy Radżastanu - Jaipuru (270 km – 6 godzin). Przed wyjazdem ze stolicy odwiedzimy jeszcze Kutb Minar - najwyższy ceglany minaret w Indiach, który wraz z okolicznymi zabytkami wpisany został na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Przyjazd do stolicy Radżastanu. Zakwaterowanie. Dla chętnych w zależności od możliwości czasowych spacer po mieście z pilotem. Kolacja i nocleg w Jaipurze.

5 dzień: Całodniowe zwiedzanie Jaipuru, w programie: przejazd do położonego niedaleko Jaipuru majestetycznego fortu Amber - dla chętnych za dodatkową opłatą (15 USD) wjazd na słoniach do pierwszego dziedzińca fortu. Następnie zwiedzanie miasta: Pałacu Miejskiego będącego przykładem architektury radżpuckiej i mogolskiej; Pałacu Wiatrów – najbardziej charakterystycznego przykładu architektury radżpuckiej w Jaipurze; Jantar Matar – obserwatorium astronomicznego z XVIII wieku wpisanego na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Popołudniu dla chętnych wycieczka do Galwh Bagh czyli malowniczo położonej świątyni małp. Kolacja i nocleg w hotelu.

6 dzień: Śniadanie, czas wolny i wyjazd w kierunku Parku Narodowego Ranthambore. (160 km – 4 godziny) Przyjazd do hotelu w godzinach popołudniowych. Kolacja i nocleg.

7 dzień: Poranne safari w Parku Narodowym. Obszar dzisiejszego parku należał niegdyś do Maharadży Jaipuru, który jako jedyny władca mógł polować tam na tygrysy. W 1980 roku utworzono w Ranthambore park narodowy. Obecnie dyrekcja parku nie gwarantuje wszystkim turystom spotkania z tygrysem ,ale spośród innych zwierząt można spotkać w parku m.in sambary indyjskie, niedźwiedzie wargacze, jeżozwierze, lamparty, szakale, hieny, krokodyle, żółwie błotne, a także około 260 gatunków ptaków. Po safari wyjazd w kierunku Agry ( 260 km – 6 godzin). Po drodze zwiedzanie pozostałości miasta Fatehpur Sikri. Miasto wybudowane w 1569 roku, przez najwspanialszego mogolskiego cesarza Akbara, tak jak szybko powstało, tak samo szybko zniknęło, przez co określane jest mianem wymarłego, opuszczonego miasta. Nadal jednak pozostało ważną atrakcję turystyczną upamiętniającą czasy Wielkich Mogołów. Przejazd do hotelu i kolacja w Agrze. Dla chętnych (za dodatkową opłatą 30 USD) możliwość uczestnictwa w wieczornym spektaklu teatralnym Taj Show.

8 dzień: Poranne zwiedzanie Taj Mahal - indyjskiego mauzoleum wzniesionego przez Szahdżahana z dynastii Wielkich Mogołów, na pamiątkę przedwcześnie zmarłej, ukochanej żony Mumtaz Mahal. Obiekt bywa nazywany świątynią miłości. Po wizycie w Taj Mahal powrót do hotelu na śniadanie. W dalszej części dnia odwiedzimy Czerwony Fort - zespół pochodzący z czasów cesarza Akbara. Fortyfikację ukończono w 1565 roku, jednak jako główna siedziba władców mogolskich była wielokrotnie przebudowywana wewnątrz. Dzięki temu do dziś zachował się cały kompleks pałacowy, którego poszczególne części reprezentują różne style i nazwane są od imienia mogolskiego władcy, który je przebudowywał . Popołudniu czas wolny na ostatnie indyjskie zakupy. Kolacja i nocleg w hotelu w Agrze.

9 dzień: Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i przejazd do Delhi ( 220 km – 5 godzin) Po drodze zatrzymamy się w miejscowości Mathura, niezwykle ważnej dla hinduizmu i buddyzmu. Zgodnie z tradycją przyszedł tam na świat bóg Wisznu w swoim ósmym wcieleniu - Kryszna. Miejsce położone nad brzegiem rzeki Jamuna wraz z przylegającym Brindawan (Lasem Wonnej Bazylii) stanowi bardzo ważne miejsce pielgrzymek hindusów i buddystów. Po przyjeździe do Delhi zakwaterowanie w hotelu, czas wolny. Obiadokolacja w hotelu. Wieczorem / nocą transfer na lotnisko oraz wylot do Polski.

10 dzień: Powrót do Polski przez jeden z portów tranzytowych.

 • Okazja: wycieczka do Indii 1 osoby z biurem podróży:

 • 3990 zł zamiast 5100 zł wycieczkę do Indii 1 osoby w pokoju 2-osobowym (w terminie 03.12.2018 – 12.12.2018) (w terminie 11.02.2019 – 20.02.2019)

 • Klient ma obowiązek potwierdzenia rezerwacji dzwoniąc na numer telefonu podany na kuponie i potwierdza swoją rezerwacje własnym imieniem/nazwiskiem oraz kodem kuponu.

 • Jedna osoba może zakupić nieograniczoną liczbę kuponów!

 • Zawierasz umowę z: MEGA-WAKACJE, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki, ul. Nałęcza 32/20

podmiot odpowiedzialny:

FHU ART POL PAWEŁ TOBOLCZYK

NADWIŚLAŃSKA 30
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
Mazowieckie

NIP 531-135-18-62

Oferta ważna:

od 03-12-2018 do 20-02-2019
 • Oferta ważna w terminie 09.07.2018 – 11.02.2019

 • Numer oferty: 52501

 • kod oferty: fun.

 • PRZED ZAKUPEM KLIENT JEST ZOBOWIĄZANY DO SPRAWDZENIA DOSTĘPNOŚCI WYJAZDU Z POSZCZEGÓLNYCH MIAST.

 • Natychmiast po zakupie należy ponownie skontaktować się z organizatorem podając kod kuponu.

 • W przypadku braku potwierdzenia rezerwacji, kupon zostanie uznany za wykorzystany.

 • O dostępności terminów decyduje kolejność dokonania rezerwacji.

  Płatne obowiązkowo:

 • obowiązkowa opłata za wstępy do zwiedzanych obiektów, obsługę lokalnych przewodników, serwis lokalnego agenta, zwyczajowe napiwki i inne opłaty lokalne w wysokości 350 USD płatne jako pakiet pilotowi na miejscu wycieczki,

 • ubezpieczenie KL/NNW ( 80 PLN).

 • Składka TFG 10zł

Opcjonalne:

 • dopłata do pokoju jednoosobowego (200 USD),

 • koszt wizy indyjskiej ok 70 USD – evisa ( w przypadku wyrabiania wizy za pośrednictwem biura),

 • opłat za fotografowanie i filmowanie ok. 20 USD/os.

  Dodatkowe atrakcje:

 • wjazd do fortu Amber na słoniu ( ok 15 USD),

 • wizyta w świątyni Akshardham w Delhi,

 • Taj Show - od 30 USD/os.

 • Oferta ważna do wyczerpania miejsc.

 • Pilot nie oprowadza po wnętrzach zwiedzanych obiektów.

 • Po przyjeździe do obiektu należy okazać wydrukowany kupon.

 • Zakupienie kuponu jest równoznaczne z zawarciem Umowy z organizatorem

 • Od momentu zawarcia Umowy obowiązują warunki ogólne biura podróży MEGA-WAKACJE

Sprawdź inne oferty tego partnera

Pokaż wszystkie (40)

Świetnie! Masz już TO w koszyku :)

Ostatnio oglądane zobacz wszystkie

r e k l a m a