Innowacyjny kurs angielskiego

2016-12-05 | Nr oferty: #28180

10 Unitów z szeregiem multimedialnych elementów i interaktywnych ćwiczeń, które w efektywny sposób wspierają szybką naukę i budują motywację.

w cenie od

59 zł

OFERTA WYPRZEDANA!poproś o wznowienie

Chcę by ta oferta została wznowiona

Spóźniłeś się? nie szkodzi, w większości ofert jest możliwe ich wznowienie, dzięki Twojemu zgłoszeniu zadbamy o to!
  • Zamiast 119 zł
  • Rabat 50,4%
  • Oszczędzasz 60 zł
 • Pozostało do końca
KURS online JĘZYKA ANGIELSKIEGO – dostęp nawet przez 365! Różne poziomy zaawansowania.

KURS online JĘZYKA ANGIELSKIEGO – dostęp nawet przez 365! Różne poziomy zaawansowania.

Szczegóły okazji

Cieszymy się, że dołączyłeś do grona osób, które z nami nauczyły się języka angielskiego! Kurs składa się z sześciu poziomów opracowanych według Rady Europy - od A1 do C2. Jeżeli już wcześniej uczyłeś się angielskiego proponujemy wypełnienie Testu Poziomującego, który pozwoli Ci wybrać najlepszy dla siebie poziom dla. Dla osób, które poważnie traktują swoją naukę i z zaangażowaniem wykonują ćwiczenia przygotowaliśmy certyfikaty, które będzie można wydrukować po wykonaniu większości ćwiczeń i zaliczeniu przynajmniej 65% zadań na danym poziomie.

 

Co znajdziesz w naszym kursie?

Każdy poziom podzielony jest na 10 Unitów, gdzie zawartych jest szereg multimedialnych elementów i interaktywnych ćwiczeń, które w efektywny sposób wspierają szybką naukę i budują motywację.

 

Oto najważniejsze elementy kursu:

 • Realistyczny Film

W każdym Unicie znajduje się film nagrany w Londynie specjalnie na potrzeby naszego kursu. Scenariusze filmowe zostały starannie opracowane z myślą o osobach uczących się języka angielskiego. Poziom trudności filmów z odcinka na odcinek wzrasta, w miarę jak Twój angielski staje się coraz lepszy! Filmy pomogą Ci poznać naturalny język i stopniowo będą wprowadzały nowe, coraz trudniejsze struktury gramatyczne i konstrukcje językowe charakterystyczne dla naturalnego języka.

 • Słownictwo i Gramatyka

W każdej lekcji stopniowo rozszerzamy zasób Twojego słownictwa i wprowadzamy nowe struktury gramatyczne. Wszystkie te nowe elementy są następnie utrwalane w ćwiczeniach, a słówka są dodawane do systemu powtórek, który gwarantuje, że nowo poznane zwroty trafią do twojej pamięci długoterminowej. Ćwiczenia i słówka są bogato ilustrowane ciekawymi zdjęciami, co podnosi nie tylko atrakcyjność kursu, ale także maksymalizuje szanse ich zapamiętania.

 • Czytanie i Słuchanie

Struktury gramatyczne i słówka wprowadzone w każdej lekcji są następnie prezentowane w realistycznych tekstach i dialogach nagranych przez rodowitych Brytyjczyków. Kilkukrotne zaprezentowanie kluczowych struktur językowych w różnych kontekstach i formach wypowiedzi zwiększa efektywność nauki i wspomaga proces zapamiętywania.

 • Mówienie

Mimo tego, że nie uczestniczysz w tradycyjnej lekcji, możesz efektywnie nauczyć się mówić w języku angielskim! Multimedialne pomoce pozwolą ci nagrać kluczowe wyrażenia zaprezentowane przez Nativie Speakerów i porównać swój głos z ich wymową. Co więcej, najważniejsze zwroty możesz przećwiczyć używając innowacyjnego Trenera Wymowy, który za pomocą wizualnych wykresów pomoże cie poprawić swój akcent tak, a był jak najbardziej zbliżony do wymowy rodowitego Brytyjczyka.

 • Pisanie

Pod koniec każdego Unitu będziesz mieć szansę stworzenia własnej wypowiedzi i posłużenia się dopiero co poznanym słownictwem i strukturami gramatycznymi. Takie rozplanowanie ćwiczeń koncentrujących się na rozwijaniu różnych umiejętności językowych ma na celu najbardziej optymalne wykorzystanie twoich zasobów językowych, a samodzielne posługiwanie się nowymi zwrotami zwiększa szansę na to, że na stałe trafią do zasobu twojego słownictwa.

 • Innowacyjne rozwiązania

Oprócz wykorzystania w kursie iLang elementów, które w tradycyjnym nauczaniu języków obcych przynoszą najlepsze rezultaty, wykorzystaliśmy najnowsze zdobycze technologii, aby maksymalnie przyspieszyć proces posługiwania się językiem. iLang może ci zaoferować kilka rozwiązań technicznych, które są unikatem na skalę krajową i światową:

 • Wbudowany słownik języka angielskiego i słownik synonimów

W kurs iLang jest wbudowany słownik języka angielskiego – wystarczy, że klikniesz słowo, a zobaczysz jego tłumaczenia wraz z listą synonimów. Ta ostatnia cecha bardzo przyspiesza proces nauki słownictwa i sprawia, że uczniowie naszych kursów mają bogatszy zasób słow i używają bardziej wyszukanych zwrotów.

 • Poza tym mamy szereg cech wyróżniających nas od konkurencji; między innymi 8 innowacji:

 1. System Language Surround

 2. Powtórki RepeaTiT i Weaky

 3. System Motivate Me

 4. Auto Korektor Wymowy

 5. Auto Konfigurator

 6. 120 Native Videos

 7. Auto Tezaurus

 8. Inteligentny Native Speaker

Sprawiają one, że są to najskuteczniejsze kursy na polskim rynku zawierające specjalnie przygotowane w Londynie i Barcelonie filmy do nauki języków!

59 zł zamiast 119 zł za kurs języka angielskiego 90-dniowy

89 zł zamiast 179 zł za kurs języka angielskiego 180-dniowy

149 zł zamiast 299 zł za kurs języka angielskiego 365-dniowy

Drobnym druczkiem

 • Sposób realizacji kuponu:

 • Okazja nie łączy się z innymi promocjami.

Ważne informacje

 • Okazja: innowacyjne kursy do nauki języka angielskiego.

 • Kliknij „Kup teraz” i wybierz opcję:

 • 59 zł zamiast 119 zł za kurs języka angielskiego 90-dniowy

 • 89 zł zamiast 179 zł za kurs języka angielskiego 180-dniowy

 • 149 zł zamiast 299 zł za kurs języka angielskiego 365-dniowy

 • Dokładny opis produktu znajduje się w Szczegółach Okazji

 • Jedna osoba może nabyć nieograniczoną liczbę kuponów.

podmiot odpowiedzialny:

ilang.pl Paweł Leśniak

Bohaterów Warszawy 25/1
48-300 Nysa
Opolskie

NIP 753242188

Oferta ważna:

od 05-12-2016 do 06-02-2017

Wybierz swoją ofertę:


59 zł zamiast 119 zł za kurs języka angielskiego 90-dniowy

89 zł zamiast 179 zł za kurs języka angielskiego 180-dniowy

149 zł zamiast 299 zł za kurs języka angielskiego 365-dniowy

r e k l a m a