Krople Imbifem + Composita Mama DHA

Suplementy diety dla kobiet w trakcie ciąży i karmienia piersią. Łagodzą poranne mdłości i dostarczają odpowiednie witaminy i minerały

w cenie od

59

OFERTA WYPRZEDANA!poproś o wznowienie

Chcę by ta oferta została wznowiona

Spóźniłeś się? nie szkodzi, w większości ofert jest możliwe ich wznowienie, dzięki Twojemu zgłoszeniu zadbamy o to!
Zamiast 89 zł
Rabat -34%
Oszczędzasz 30 zł
Oferta nr: 40086, dodano 19.10.2017
Czas trwania oferty już minął!

Krople Imbifem + Composita Mama DHA zestaw suplementów diety dla przyszłych mam

w tej okazji znajdziesz:

59 zł zamiast 89 zł za krople Imbifem + Composita Mama DHA

Działanie Composita Mama DHA :
Kompozycja składników potrzebnych dla prawidłowego funkcjonowania organizmu kobiety w ciąży oraz matki karmiącej, a także ich dzieci. Suplement diety Composita Mama DHA wpływa korzystnie na kilka ważnych funkcji organizmu – ochronę, prawidłowy rozwój oraz odporność nie tylko mamy, ale przede wszystkim dziecka już od pierwszych dni ciąży. Preparat ma podwójną formułę, dzienna porcja składa się z dwóch rodzajów kapsułek, z których każda ma inny skład. Wszystkie składniki łączy jednak potwierdzone działanie oraz aktywne formy o wysokim stopniu przyswajania. Kapsułka przezroczysta wyróżnia się wysoką zawartością kwasu DHA, który jest składnikiem wspierającym prawidłowy rozwój mózgu, a także oczu, jest zatem potrzebny zarówno w okresie życia płodowego, jak i już po urodzeniu w okresie karmienia piersią. Różowa kapsułka zawiera MaxProtection®, czyli złożone źródło folianów wzbogacone o witaminę B6, B12 oraz cholinę. Taki zestaw wspomaga utrzymanie właściwego metabolizmu homocysteiny. Dodatkowo witamina B12 wspomaga zachowanie właściwych funkcji psychologicznych oraz wspiera układ nerwowy. ActivCare® to żelazo, witamina D, jod oraz magnez. Żelazo i witamina D są ważne dla prawidłowego przebiegu procesu podziału komórek, a magnez z jodem wpływają pozytywnie na funkcjonowanie układu nerwowego. W preparacie żelazo występuje w dobrze tolerowanej i wysoko przyswajalnej postaci chelatu diglicynianu żelaza (Chella Fe®), który w połączeniu z kwasem foliowym, aktywnym folianem i witaminami B6 i B12 przyczynia się do prawidłowej produkcji czerwonych krwinek.

Działanie Imbifem

Wyciąg z imbiru to składnik często stosowany w celu złagodzenia odruchów wymiotnych. Suplement diety Imbifem stanowi wsparcie w przypadku porannych nudności, a także przy objawach choroby lokomocyjnej. Preparat jest wyjątkowo skuteczny oraz bezpieczny, imbir nie powoduje senności. Płyn znajduje się w buteleczce ze specjalnym aplikatorem, który ułatwia stosowanie.

szczegóły okazji:

Ciąża to wyjątkowy czas dla każdej kobiety. W oczekiwaniu na dziecko lub tuż po jego narodzinach trzeba w szczególny sposób dbać o swoje zdrowie i dietę. Dlatego też tak istotne jest, aby stosować suplementy. Witaminy i minerały dla kobiet w ciąży i podczas karmienia piersią zapewniają codzienny zastrzyk niezbędnych substancji, które zarówno matkę, jak i dziecko utrzymają w dobrym zdrowiu i samopoczuciu. Mdłości i wymioty to najczęstsze i chyba jedne z najbardziej dokuczliwych dolegliwości ciążowych. Czasem może wywołać je zapach, który wcześniej był Ci obojętny, ale zdarza się, że pojawiają się zupełnie bez powodu.

Krople Imbifem + Composita Mama DHA to zestaw suplementu diety przebadanego klinicznie w naturalny sposób łagodzącego mdłości i rekomendowanego przez Polskie Towarzystwo Ginekologiczne suplementu witamin i minerałów.

Composita Mama DHA: zawiera wysoką dawkę DHA – 600 mg, rekomendowane składniki w aktywnych formach, zamknięte w dwóch formułach: MaxProtection i ActivCare.

Imbifem: krople w zestawie z łyżeczką. Skuteczne w łagodzeniu mdłości co potwierdza badanie kliniczne, jest bezpieczny, nie powoduje senności. Rekomendowany dorosłym i dzieciom powyżej 6 roku życia. 

 • Okazja: Krople Imbifem + Composita Mama DHA

 • 59 zł zamiast 89 zł za krople Imbifem + Composita Mama DHA

 • Dokładny opis produktu znajduje się w Szczegółach Okazji

 • Jedna osoba może nabyć dowolną liczbę kuponów!

podmiot odpowiedzialny:

Portal Okazik.pl

Oferta ważna:

od 19-10-2017 do 19-12-2017
 • Numer oferty: 40086

 • Podczas dokonywania płatności za kupon, w formularzu zamówienia należy podać dane do wysyłki towaru.

 • Oferta nie obejmuje kosztów przesyłki, zostaną one doliczone automatycznie podczas dokonywania płatności za kupon na OKazik.pl.

 • Koszt przesyłki wynosi:

  1) Kurier 10 zł

 • Przy braku uiszczenia opłaty za wysyłkę, przesyłka nie zostanie dostarczona.

 • Brak możliwości odbioru osobistego zamówienia.

 • Czas realizacji zamówienia (wysyłki towaru): do 2 dni roboczych.

 • W przypadku jakichkolwiek pytań, prosimy pisać na adres e-mail: produkty@okazik.pl.

 • Okazja nie łączy się z innymi promocjami.

Wybierz swoją okazję:


59 zł zamiast 89 zł za krople Imbifem + Composita Mama DHA

r e k l a m a