Egipt na początek lata. Przelot samolotem z Warszawy....

Szarm El Szejk

Przelot samolotem, śniadania i obiadokolacje w cenie.

w cenie od

1 628

OFERTA WYPRZEDANA!poproś o wznowienie

Chcę by ta oferta została wznowiona

Spóźniłeś się? nie szkodzi, w większości ofert jest możliwe ich wznowienie, dzięki Twojemu zgłoszeniu zadbamy o to!
Zamiast 1 799 zł
Rabat -10%
Oszczędzasz 171 zł
Oferta nr: 78318, dodano 05.03.2019
Czas trwania oferty już minął!

Egipt na początek lata. Przelot samolotem z Warszawy. Hotel GHAZALA BEACH **** w Szarm El Szejk

w tej okazji znajdziesz:

1628 zł zamiast 1799 zł za 8-dniowy ( 7 noclegów ) pobyt dla 1 osoby w pokoju 2 osobowym w terminie 25.05.2019 - 01.06.2019

szczegóły okazji:

Obiekt wyróżnia się pięknym ogrodem na terenie, w którym znajduje się budynek główny, a w nim; lobby z recepcją, bar, salon, kawiarenka internetowa (płatna dodatkowo), przy restauracji głównej mała galeria handlowa. Na zewnątrz piękny teren z dużym basenem i brodzikiem dla dzieci oraz kolejny z podgrzewaną wodą. Leżaki, parasole i ręczniki przy basenie i na plaży bezpłatne. Orzeźwiające drinki i koktajle serwowane są w barze przy basenie. Restauracja główna w formie bufetu proponuje dania kuchni międzynarodowej. Położona przy popularnej nadmorskiej promenadzie restauracja a la carte Tam Tam specjalizuje się w kuchni orientalnej, Bierwagen oferuje przysmaki szwajcarskie, De Franco – włoską pizze, a Kokai znakomite dania chińskie i japońskie. Beach Bar zaprasza na przekąski i chłodne drinki w porze lunchu, a wieczorem proponuje dania rybne przy muzyce na żywo. W Ice Cream Corner w ciągu dnia dostępne są pyszne lody.

Położenie hotelu:

Hotel Ghazala Beach zlokalizowany jest bezpośrednio przy nadmorskiej promenadzie Naama Bay, która prowadzi do licznych sklepów, barów, restauracji, lokali rozrywkowych, które gwarantują urozmaicony urlop. Obiekt dysponuje swoją własną plażą oraz pomostem. Czas transferu z lotniska Sharm El Sheikh wynosi ok. 15 minut.

Pokoje:
POKOJE STANDARDOWE znajdują się w bungalowach lub w budynku głównym. BUNGALOWY rozmieszczone są wokół basenu (bez bezpośredniego zejścia do wody). Wszystkie pokoje posiadają; klimatyzacje (działa sezonowo), sejf, TV sat., telefon, lodówkę, balkon lub taras, łazienkę – prysznic, WC, suszarka do włosów.

Wyżywienie:

Śniadania i obiadokolacje serwowane w formie urozmaiconego bufetu w restauracji głównej, napoje dodatkowo płatne.

Sport i rozrywka:

Za opłatą; Grand SPA – klub odnowy biologicznej z siłownią, sauną, masażami, jacuzzi oraz salonem piękności, centrum nurkowe Sinai Diverse. W centrum Naama Bay wiele restauracji, kawiarni, barów, sklepów, dyskotek oraz innych miejsc rozrywki.

 

WYCIECZKI FAKULATYWNE:

Kair – stolica i największe miasto Egiptu, w którym mieszka ponad 6,5 mln mieszkańców. Ze względu na fakt, że jest to największe miasto Afryki i Bliskiego Wschodu, a także największy ośrodek świata islamskiego często nazywany jest „Matką Świata” czy „Miastem tysiąca minaretów”. Położony jest po obu stronach Nilu, który od starożytności uważany był za rzekę życia. Najstarsza dzielnica Kairu znajduje się na wschodnim brzegu rzeki i właśnie tam znajduje się najwięcej starych zabytków. Zachodnie dzielnice zbudowane zostały w XIX w. wg wzorców zachodnioeuropejskich i cechują je szerokie aleje, zieleń i otwarte przestrzenie. Mieści się tu większość biur i budynków rządowych.
Będąc w Kairze warto udać się do Muzeum Starożytności, Wielkiego Meczetu Alabastrowego, cytadeli Kairskiej czy zobaczyć starochrześcijańską Dzielnice Koptyjską.

Na lewym brzegu Nilu znajduje się również Giza, na zachód od której mieszczą się najważniejsze zabytki Egiptu – piramidy i Sfinks.

Jerozolima – Jest największym miastem Izraela i jego stolicą administracyjną, nie uznawaną jednak przez ONZ. Ma długowiekową historię i jest centralnym punktem dla judaizmu, chrześcijaństwa i islamu. Już 1000 lat p. n. e. Była ważnym ośrodkiem religijnym ze względu na wybudowaną przez króla Salomona świątyni, w której przechowywano Arkę Przymierza.

Dzięki niedalekiej odległości odbywają się tam 1-2 dniowe wycieczki, które obejmują głównie przejazd nad Morze Martwe z podziwianiem panoramy miasta z Góry Oliwnej, zwiedzanie Wieczernika, gdzie miała miejsce Ostatnia Wieczerza, grobu żydowskiego króla Dawida i kilka najważniejszych stacji Drogi Krzyżowej. Warto również zobaczyć dawną gminę żydowską, sanktuarium Zwojów, Wzgórze Świątynne ze Ścianą Płaczu i Kopuła na Skale oraz Bazylikę Grobu Świętego.

Petra (Jordania) – to miejsce, gdzie znajdują się ruiny miasta Nabatejczyków w południowo-zachodniej Jordanii. Położona jest w wąskim i pięknym wąwozie As-Sik i słynie z licznych budowli wykutych w skałach. W 2007 roku uznano Petrę za jeden z siedmiu cudów świata.

Najważniejszymi budowlami wykutymi w skalach są:

-Khazneh – zwany też „Skarbcem Faraona” - najsłynniejszy zabytek Petry, który prawdopodobnie był grobowcem któregoś z władców Petry,

-Deir - „Klasztor”, pochodzący z czasów bizantyjskich, gdzie niegdyś mieścił się klasztor chrześcijański,

-Grobowiec Sekstusa Floreniusza – rzymskiego namiestnika – jeden z najbardziej znanych zabytków związany z Rzymianami.

-Wielki zespół Grobowców Królewskich na tzw. Ścianie Królewskiej – obejmujący „Grób Urny”, „Grób Jedwabny”, „Grób Koryncki” czy wielki „Grób Pałacowy”.

Góra Mojżesza i Klasztor św. Katarzyny – Wycieczki obejmują wejście na górę, gdzie Mojżesz otrzymał od Boga tablicę z 10 Przykazaniami oraz zwiedzanie klasztoru, który został wybudowany w miejscu, gdzie Mojżesz ujrzał gorejący krzew i został powołany do wyzwolenia Izraelitów. Znajduje się tu bazylika Justyniana z VI w., studnia Mojżesza oraz przepiękna kolekcja ikon.

Stolica:

Kair

Powierzchnia:

1 001 450 km²

Ludność:

80 471,9 tys.

waluta:

funt egipski (EGP), 1 EGP = 100 piastrów

Napięcie:

220 V

Język:

arabski

Wiza:

wiza turystyczna jest wymagana (płatna na lotnisku lub granicy)

Termin:

25.05.2019 - 01.06.2019 (8 dni / 7 nocy )

 • Okazja: Egipt na początek lata.

 • Wybierz dla siebie

 • 1628 zł zamiast 1799 zł za 8-dniowy ( 7 noclegów ) pobyt dla 1 osoby w pokoju 2 osobowym w terminie 25.05.2019 - 01.06.2019

 • Klient ma obowiązek potwierdzenia rezerwacji wysyłając maila na adres monika@welovetravel.pl i potwierdza swoją rezerwacje własnym imieniem/nazwiskiem oraz kodem kuponu.

 • Jedna osoba musi wykupić co najmniej dwa kupony!

 • Zawierasz umowę z: We Love Travel - 10 Million Customers Sp. z o.o.
  ul. Chłapowskiego 28/39
  63-100 Śrem

podmiot odpowiedzialny:

10 Million Customers Sp. z o.o.

Chłapowskiego 28/39
63-100 Śrem
Wielkopolskie

NIP 785-180-63-56

Oferta ważna:

od 25-05-2019 do 01-06-2019
 • Oferta ważna: 25.05.2019 - 01.06.2019

 • Numer oferty: 78318

 • Natychmiast po zakupie należy ponownie skontaktować się z organizatorem podając kod kuponu.

 • W przypadku braku potwierdzenia rezerwacji, kupon zostanie uznany za wykorzystany.

 • O dostępności terminów decyduje kolejność dokonania rezerwacji.

 • TFG wliczony w cenę.

 • Zakupienie kuponu jest równoznaczne z zawarciem Umowy z organizatorem

 • Od momentu zawarcia Umowy obowiązują warunki ogólne biura podróży We Love Travel

Wybierz swoją okazję:


1628 zł zamiast 1799 zł za 8-dniowy ( 7 noclegów ) pobyt dla 1 osoby w pokoju 2 osobowym w terminie 25.05.2019 - 01.06.2019

Sprawdź inne oferty tego partnera

Pokaż wszystkie (16)

Ostatnio oglądane zobacz wszystkie

r e k l a m a