Barcelona Olee! Powitaj Nowy Rok w Hiszpańskim stylu! 5...

Sylwester w Barcelonie

przejazd autokarem klasy premium lub ultrapremium, nocleg w okolicach Barcelony, opieka pilota w cenie

w cenie od

799

OFERTA WYPRZEDANA!poproś o wznowienie

Chcę by ta oferta została wznowiona

Spóźniłeś się? nie szkodzi, w większości ofert jest możliwe ich wznowienie, dzięki Twojemu zgłoszeniu zadbamy o to!
Zamiast 999 zł
Rabat -20%
Oszczędzasz 200 zł
Oferta nr: 82340, dodano 30.09.2019
Czas trwania oferty już minął!

Barcelona Olee! Powitaj Nowy Rok w Hiszpańskim stylu! 5 dniowa wycieczka autokarowa z noclegiem i opieką pilota

w tej okazji znajdziesz:

799 zł zamiast 999 zł za 5-dniowy wyjazd na Sylwester w Barcelonie z 1 noclegiem ze śniadaniem dla 1 osoby w terminie: 29.12.- 02.01.2020 (Wyjazd z: Kościan, Legnica, Leszno, Poznań, Rawicz, Wrocław, Zgorzelec)
849 zł zamiast 999 zł za 5-dniowy wyjazd na Sylwester w Barcelonie z 1 noclegiem ze śniadaniem dla 1 osoby w terminie: 29.12.- 02.01.2020 (Wyjazd z: Gliwice, Opole)
859 zł zamiast 999 zł za 5-dniowy wyjazd na Sylwester w Barcelonie z 1 noclegiem ze śniadaniem dla 1 osoby w terminie: 29.12.- 02.01.2020 (Wyjazd z: Gniezno, Nowa Sól, Polkowice, Świebodzin, Zielona Góra)
869 zł zamiast 999 zł za 5-dniowy wyjazd na Sylwester w Barcelonie z 1 noclegiem ze śniadaniem dla 1 osoby w terminie: 29.12.- 02.01.2020 (Wyjazd z: Katowice, Łódź)
879 zł zamiast 999 zł za 5-dniowy wyjazd na Sylwester w Barcelonie z 1 noclegiem ze śniadaniem dla 1 osoby w terminie: 29.12.- 02.01.2020 (Wyjazd z: Bydgoszcz, Gorzów Wielkopolski, Międzyrzecz, Szczecin)
899 zł zamiast 999 zł za 5-dniowy wyjazd na Sylwester w Barcelonie z 1 noclegiem ze śniadaniem dla 1 osoby w terminie: 29.12.- 02.01.2020 (Wyjazd z: Gdynia, Warszawa)
919 zł zamiast 999 zł za 5-dniowy wyjazd na Sylwester w Barcelonie z 1 noclegiem ze śniadaniem dla 1 osoby w terminie: 29.12.- 02.01.2020 (Wyjazd z: Gdańsk)

 

 

szczegóły okazji:

Barcelona to miasto, w którym można zakochać się od pierwszego wejrzenia, stolica Katalonii, przepiękne i jednocześnie najchętniej odwiedzane miasto Hiszpanii. Miasto kolorów, zabytków , fontann, słynie nie tylko z Sagrady Familii i pozostałych dzieł Gaudiego, ale także z wielu innych miejsc, z których niektóre zostały nawet wpisane na Listę UNESCO. Jest położona nad Morzem Śródziemnym i stanowi cel wycieczek dla milionów turystów rocznie. Kojarzymy ją głównie z ciepłego klimatu, wyjątkowej architektury i FC Barcelony. Jest miejscem wypełnionym po brzegi atrakcjami, które koniecznie trzeba zobaczyć. Jedna z legend głosi, że za powstanie Barcelony odpowiedzialny jest sam Herkules. Nie zgadza się z tym jednak drugi z mitów. Nazwa miasta ma według niego pochodzić od kogoś innego – jednego z generałów starożytnej Kartaginy. Prawda jest taka, że pierwsze ruiny, które znaleziono w tym obszarze pochodzą z nawet 5000 roku p.n.e. To czasy, kiedy w obecnej Hiszpanii nie było ani starożytnych Rzymian, ani Kartagińczyków. Katalonia (w tym także Barcelona) posiada swój własny język odrębny od hiszpańskiego. Kataloński jest mieszanką tego języka z francuskim.

Program ramowy

 • DZIEŃ 1 (29/30.12)
  Wyjazd z Polski zgodnie z rozkładem jazdy autokarów. Wyjazd z Polski w godzinach południowych/wieczornych. Przejazd przez Niemcy, Francję, Hiszpanię.

 • DZIEŃ 2 (31.12)
  Śniadanie. Przejazd do Barcelony - tętniącej życiem stolicy Katalonii. Barcelona to jedno z najpiękniejszych, najbardziej niezwykłych i dynamicznych miast świata. Zwiedzanie rozpoczniemy od wjazdu na wzgórze Montjuïc, zwane Wzgórzem Żydowskim, które wraz z obiektami olimpijskimi stało się symbolem Barcelony. Następnie przejazd i wstęp do Parku Guell - najważniejszego dzieła Gaudiego w górnej części miasta - skąd rozpościera się przepiękny widok na całą Barcelonę. W dalszej części wycieczki zobaczymy najbardziej charakterystyczne miejsca oraz zabytki miasta, m.in. niepowtarzalną secesyjną swiątynię rzymskokatolicką - Sagradę Familie, zaprojektowaną przez Antonio Gaudiego; secesyjną dzielnicę Eixample z kamienicami Casa Batllo i Casa Mila również projektu Gaudiego, które wpisane są na listę UNESCO. Odbędziemy również spacer po średniowiecznym centrum miasta, zwanym Dzielnicą Gotycką z kamiennymi domami i brukowanymi uliczkami. Następnie znajdziemy się na najsłynniejszym bulwarze Barcelony - La Rambla, nazywany przez Victora Hugo najbarwniejszą i najciekawszą ulicą Europy. Podczas spaceru wstąpimy na najbardziej znany bazar - La Boqueria - targ miejski, trzeba przygotować swoje zmysły na ogromną feerię smaków i zapachów unoszących się wśród stoisk pełnych owoców, warzyw, przypraw i owoców morza.Czas wolny we własnym zakresie na świętowanie nadejścia Nowego Roku na Plaza de Espana lub Plaza de Catalunya, gdzie odbywają się wielkie uliczne zabawy sylwestrowe na wolnym powietrzu. Powrót do hotelu. Zakwaterowanie. Nocleg.

 • DZIEŃ 3 (01.01)
  Późne śniadanie. Wykwaterowanie. Czas wolny we własnym zakresie na spacer najsłynniejszą plażą w Barcelonie – Barceloneta. Mierząca około 1100 metrów długości jest najczęściej wybierana przez turystów i mieszkańców Katalonii, którzy szukają ciekawych form spędzenia czasu wolnego pod gołym niebem. Wiele rodzajów boisk, placów zabaw dla dzieci, restauracji i pubów. To idealny sposób na relax po szalonej i szampańskiej zabawie sylwestrowej. Fakultatywnie dla chętnych wizyta w Oceanarium w Barcelonie, które zostało otwarte w 1995 roku. To jeden z największych tego typu obiektów w Europie. Żyje tutaj ponad 10 000 zwierząt, w tym między innymi: rekiny, pingwiny, ośmiornice, koniki morskie i oczywiście różne gatunki ryb – także te tropikalne. W oceanarium organizowane są pokazy karmienia niektórych zwierząt, które szczególnie mogą spodobać się najmłodszym. Jeśli natomiast lubisz dreszczyk emocji i nurkowanie, L’Aquarium de Barcelona posiada w ofercie także możliwość pływania wśród rekinów. Bilety ok 25€/osoba. Wyjazd do Polski w godzinach popołudniowych – wieczornych.

 • DZIEŃ 4 (2/3.01)
  Przyjazd do Polski w godzinach popołudniowych.

Cena obejmuje

 • przejazd autokarem klasy PREMIUM lub ultrapremium (powiększona przestrzeń między siedzeniami, klimatyzacja, DVD, WC, barek)

 • zakwaterowanie: 1 nocleg w okolicach Barcelony

 • wyżywienie: 1 śniadanie kontynentalne

 • ubezpieczenie Signal Iduna KL 15000 €, NNW 15000 zł, bagaż (utrata 1000 zł)

 • opiekę pilota

 • realizację programu w oparciu o system TOUR GUIDE

Dopłaty wymagane na miejscu

 • koszty programowe (opieka pilotażowa i przewodnicka, podatki turystyczne, opłaty wjazdowe, opłaty klimatyczne w hotelach, bilety komunikacji miejskiej): 50 €/os płatne obowiązkowo u pilota w autokarze; koszty nie podlegają rozliczeniu

 • Okazja: 5-dniowa wycieczka na Sylwester w Barcelonie dla 1 osoby:

 • Kliknij kup teraz i wybierz dla siebie:

 • 799 zł zamiast 999 zł za 5-dniowy wyjazd na Sylwester w Barcelonie z 1 noclegiem ze śniadaniem dla 1 osoby (miasta wyjazdów: Kościan, Legnica, Leszno, Poznań, Rawicz, Wrocław, Zgorzelec)

 • 849 zł zamiast 999 zł za 5-dniowy wyjazd na Sylwester w Barcelonie z 1 noclegiem ze śniadaniem dla 1 osoby (miasta wyjazdów: Gliwice, Opole)

 • 859 zł zamiast 999 zł za 5-dniowy wyjazd na Sylwester w Barcelonie z 1 noclegiem ze śniadaniem dla 1 osoby (miasta wyjazdów: Gniezno, Nowa Sól, Polkowice, Świebodzin, Zielona Góra)

 • 869 zł zamiast 999 zł za 5-dniowy wyjazd na Sylwester w Barcelonie z 1 noclegiem ze śniadaniem dla 1 osoby (miasta wyjazdów: Katowice, Łódź)

 • 879 zł zamiast 999 zł za 5-dniowy wyjazd na Sylwester w Barcelonie z 1 noclegiem ze śniadaniem dla 1 osoby (miasta wyjazdów: Bydgoszcz, Gorzów Wielkopolski, Międzyrzecz, Szczecin)

 • 899 zł zamiast 999 zł za 5-dniowy wyjazd na Sylwester w Barcelonie z 1 noclegiem ze śniadaniem dla 1 osoby (miasta wyjazdów: Gdynia, Warszawa)

 • 919 zł zamiast 999 zł za 5-dniowy wyjazd na Sylwester w Barcelonie z 1 noclegiem ze śniadaniem dla 1 osoby (miasta wyjazdów: Gdańsk)

 • w terminie: 29.12.- 02.01.2020

 • Klient ma obowiązek potwierdzenia rezerwacji dzwoniąc na numer telefonu podany na kuponie i potwierdza swoją rezerwacje własnym imieniem/nazwiskiem oraz kodem kuponu.

 • Jedna osoba może zakupić nieograniczoną liczbę kuponów!

 • Zawierasz umowę z: WE Love Travel

podmiot odpowiedzialny:

10 Million Customers Sp. z o.o.

Chłapowskiego 28/39
63-100 Śrem
Wielkopolskie

NIP 785-180-63-56

Oferta ważna:

od 29-12-2019 do 02-01-2020
 • Oferta ważna w terminie 29.12.201902.01.2020

 • Numer oferty: 82340

 • PRZED ZAKUPEM KLIENT JEST ZOBOWIĄZANY DO SPRAWDZENIA DOSTĘPNOŚCI POBYTU.

 • Natychmiast po zakupie należy ponownie skontaktować się z organizatorem podając kod kuponu.

 • Modyfikacje z co najmniej 7-dniowym wyprzedzeniem i pod warunkiem dostępności preferowanych terminów.

 • W przypadku braku potwierdzenia rezerwacji, kupon zostanie uznany za wykorzystany.

 • O dostępności terminów decyduje kolejność dokonania rezerwacji.

 • Dopłaty wymagane na miejscu: koszty programowe (opieka pilotażowa i przewodnicka, podatki turystyczne, opłaty wjazdowe, opłaty klimatyczne w hotelach, bilety komunikacji miejskiej): 50 €/os płatne obowiązkowo u pilota w autokarze; koszty nie podlegają rozliczeniu

 • program jest programem ramowym – kolejność realizacji może ulec zmianie lub odwróceniu

 • pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych, centrach historycznych i innych obiektach turystycznych

 • cena nie obejmuje dodatkowych posiłków, napoi oraz wydatków własnych

 • dokumenty: dowód osobisty lub paszport

 • zaleca się wyrobienie karty EKUZ

 • Pakiet KOMFORT (gwarancja wyboru miejsca w autokarze docelowym, napoje w autokarze w cenie (jednorazowo: 2x kawa, 2x herbata, 2x zimny napój 0,2l), torba materiałowa z logo- cena: 50 zł/os.

 • Ubezpieczenie: każdy Uczestnik korzystający z imprez zorganizowanych przez Biuro Podróży jest objęty ubezpieczeniem Signal Iduna Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A., na podstawie podpisanej umowy ubezpieczenia. Numer polisy ubezpieczeniowej: 201383. Ubezpieczenie Signal Iduna Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. przeznaczone jest dla osób wyjeżdżających za granicę w celach turystycznych i obejmuje podstawowy pakiet gwarantujący: ubezpieczenie kosztów leczenia 15000 euro, ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków 15000 zł, ubezpieczenie bagażu (utrata 1000 zł)

 • Warunki wjazdowe

 • Dokumentem podróży uprawniającym do wjazdu i pobytu (niezależnie od jego celu) na terytorium Hiszpanii jest ważny paszport lub dowód osobisty.

 • Obywatele polscy korzystają z prawa do swobodnego przepływu osób w ramach Unii Europejskiej/Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

 • każdy uczestnik imprezy zobowiązany jest do przestrzegania paszportowych, celnych, zdrowotnych i innych przepisów kraju, do którego podróżuje. Klient odpowiedzialny jest za dotrzymanie wszelkich przepisów niezbędnych do przeprowadzenia imprezy turystycznej, o których został poinformowany przez organizatora.

 • Oferta ważna do wyczerpania miejsc.

 • Po przyjeździe do obiektu należy okazać wydrukowany kupon.

 • Zakupienie kuponu jest równoznaczne z zawarciem Umowy z organizatorem

 • Od momentu zawarcia Umowy obowiązują warunki ogólne biura podróży

Sprawdź dostępność:

782 282 282

Wybierz swoją okazję:


799 zł zamiast 999 zł za 5-dniowy wyjazd na Sylwester w Barcelonie z 1 noclegiem ze śniadaniem dla 1 osoby w terminie: 29.12.- 02.01.2020 (Wyjazd z: Kościan, Legnica, Leszno, Poznań, Rawicz, Wrocław, Zgorzelec)
849 zł zamiast 999 zł za 5-dniowy wyjazd na Sylwester w Barcelonie z 1 noclegiem ze śniadaniem dla 1 osoby w terminie: 29.12.- 02.01.2020 (Wyjazd z: Gliwice, Opole)
859 zł zamiast 999 zł za 5-dniowy wyjazd na Sylwester w Barcelonie z 1 noclegiem ze śniadaniem dla 1 osoby w terminie: 29.12.- 02.01.2020 (Wyjazd z: Gniezno, Nowa Sól, Polkowice, Świebodzin, Zielona Góra)
869 zł zamiast 999 zł za 5-dniowy wyjazd na Sylwester w Barcelonie z 1 noclegiem ze śniadaniem dla 1 osoby w terminie: 29.12.- 02.01.2020 (Wyjazd z: Katowice, Łódź)
879 zł zamiast 999 zł za 5-dniowy wyjazd na Sylwester w Barcelonie z 1 noclegiem ze śniadaniem dla 1 osoby w terminie: 29.12.- 02.01.2020 (Wyjazd z: Bydgoszcz, Gorzów Wielkopolski, Międzyrzecz, Szczecin)
899 zł zamiast 999 zł za 5-dniowy wyjazd na Sylwester w Barcelonie z 1 noclegiem ze śniadaniem dla 1 osoby w terminie: 29.12.- 02.01.2020 (Wyjazd z: Gdynia, Warszawa)
919 zł zamiast 999 zł za 5-dniowy wyjazd na Sylwester w Barcelonie z 1 noclegiem ze śniadaniem dla 1 osoby w terminie: 29.12.- 02.01.2020 (Wyjazd z: Gdańsk)

Sprawdź dostępność

782 282 282

Ostatnio oglądane zobacz wszystkie

r e k l a m a